Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

2540 части

страхптен е. Всичко ми се отваря, буталата се мърдат, когато скорпстния лост е на Д и буташ колата напред. Съответно не се мърдат на свободна. Има и задна. Манивелата се освобождава с копче. Има 2 куфара, които се отварят. Задната врата се отваря като завъртиш гумата. 
 

48B3BDB4-D2AB-454D-A543-08FF85E944F3.jpeg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

45 minutes ago, RaptoR said:

Тва ся предното ли е сглобено или е ново? :laughing1:

 Това го сглобявах много време.  Последното е. Имам сега едно от най-новите - Шелби модел от началото на годината. След него съм хвърлил око на колата на Батман. Ама преди това имам една ugears, което искам да довърша 

Link to comment
Share on other sites

А, то имало и трети. :D

Тоя даже не знам от кой филм е..

 

Ако се съди по "The Batman" в ъгъла, вероятно от новия, който не е излезнал още.
 

Аз говорех за тези:

 

Batmobile Tumbler LEGO 76240 nouvelle version 2021

https://www.lego.com/en-gb/product/lego-dc-batman-batmobile-tumbler-76240

 

1989 Batmobile™ 76139 | DC Super Heroes | Buy online at ...

https://www.lego.com/en-gb/product/1989-batmobile-76139

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, w00x said:

 

Именно де. Колко пари е в този сайт този, който в БГ е 219.90лв?


Ами, Ангеле, просто трябва да не си БРУТАЛНО тъп или да нямаш калкулатор на компютъра... С няколко клика се разбира. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, RaptoR said:


Ами, Ангеле, просто трябва да не си БРУТАЛНО тъп или да нямаш калкулатор на компютъра... С няколко клика се разбира. 

 

Така ли? Я преди да подскачаш и да доказваш кой е "БРУТАЛНО ТЪП", ми покажи цената (в турски лири) на този модел, от този сайт. Пък аз ще си направя валутната калкулация.

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, w00x said:

 

Така ли? Я преди да подскачаш и да доказваш кой е "БРУТАЛНО ТЪП", ми покажи цената (в турски лири) на този модел от този сайт. Пък аз ще си направя конверсията.


И не си буквалист викаш хахахахаха - БРУТАЛНО ТЪП остава
Ми сравни цвената на 76240 преди да настъпиш търмъка пак, опа- направил си го отдавна :) 

Link to comment
Share on other sites

Ясно. Пак се осрахме и замазваме...

Иначе тия дето не могат да сравняват цените на несъществуващи продукти са "брутално тъпите".

 

Под "ние", имам предвид "ти". Да не стане грешка.

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, w00x said:

Ясно. Пак се осрахме и замазваме...

Иначе тия дето не могат да сравняват цените на несъществуващи продукти са "брутално тъпите".

 

Под "ние", имам предвид "ти". Да не стане грешка.

 

СЪТРАШНО ТЪП СИ !!!!! Защо трябва и в неделя вечер да ни го доказваш? 

ЕДИТ: Викторе, по същество - ако нещо ти харесва свиркай, че почвам и аз разходки към Одрин. При тия разлики просто е безумие да храним местни копои... 
За по-сериозни поръчки имаме и хора, които ги изпълняват срещу дребни суми

 

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, RaptoR said:

ЕДИТ: Викторе, по същество - ако нещо ти харесва свиркай, че почвам и аз разходки кум Одрин. При тия разлики просто е безумие да храним местни копои... 
За по-сериозни поръчки имаме и хора, които ги изпълняват срещу дребни суми

 


Имам няколко набелязани. Някои, които сравних са с разлика от 20 до 50-80 лв. Имаше едно с около 130 лв разлика. Ако ходиш преди следващото -30% на емаг, ще се възползвам. 
 

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, vikktorpenchev said:


Имам няколко набелязани. Някои, които сравних са с разлика от 20 до 50-80 лв. Имаше едно с около 130 лв разлика. Ако ходиш преди следващото -30% на емаг, ще се възползвам. 
 

 


Зарежи Емаг на тема Лего, последно имаме доказано купени 5 за цената на едно тук от Одрин. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, vikktorpenchev said:

Ще ти го дам, ако кажеш къде ще ме водиш на вечеря

 

Мислех ако искаш да ти купя нещо и да го донеса, но тия работи не ме влечат по принцип :effemine2:

Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, RaptoR said:

 

Мислех ако искаш да ти купя нещо и да го донеса, но тия работи не ме влечат по принцип :effemine2:

Може да ми купиш цветя преди вечерята :lol:

ще ти пиша. Кажи моля кога планираш ходене?

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, vikktorpenchev said:

Може да ми купиш цветя преди вечерята :lol:

ще ти пиша. Кажи моля кога планираш ходене?


Откровено казано - когато Петко реши. Снощи тъкмо отпразнувахме  НГ, така че надявам се не бързаш :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, RaptoR said:


Откровено казано - когато Петко реши. Снощи тъкмо отпразнувахме  НГ, така че надявам се не бързаш :laughing1:


тогава по-добре пиши ти. Преди малко разбрах, че жена ми е поръчала 2 легота. Може току виж да нямаме нужда от нови. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...