Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Защото е хормона на удоволствието? Само предполагам но вероятно се кефи човека на въпросната песничка :)

vouch!!! :D

седмицата започна успешно - посмяхме се в ПАС с "човека", расотка по центрото и ся съм айляк :music

а най-инетересното е, че си усещам симптомите преди разболяване...не ми пука обаче B)

Link to comment
Share on other sites

Аз кат се вра по дупки си нося осветление...И поздрав за Томахоука с Delate- Яки путки на хоризонта

Мерси , мерси :) Слот - Доска за тебе :) Неска е ебаси натоварения ден.. лошото е , че и следващите се очертават такива :(

Link to comment
Share on other sites

Скоро е погребението.

Затова копай под рева на крадци и врани.

Погреби своята смърт.

Link to comment
Share on other sites

Искам да замеря с нещо съседът си. Понеже цял следобед си реже параперът на терасата, защото ще я зида с тухли. И този отвратителен звук от шлаифът направо ме побърква :angry1

Направо неиздържам вече.

Link to comment
Share on other sites

Аз трябва да направя същото , защото съседите си сменят керемидите и го правят когато им дойде настроение ... иначе се свиква .

:)

Link to comment
Share on other sites

Искам да замеря с нещо съседът си. Понеже цял следобед си реже параперът на терасата, защото ще я зида с тухли. И този отвратителен звук от шлаифът направо ме побърква :angry1

Направо неиздържам вече.

Аз мразя когато малоумните ми съседи от първи етаж правят купони :angry1 .Някфа отвратителна гръцка музика дето ми бърка в задника и не мога да заспя :angry: ... ама кфо да се прави-търпя ги щото утре аз ша напрая купон и тогава чичковците от II РПУ при мен ша дойдат на гости :D

Link to comment
Share on other sites

Точно в момента бих си поиграл с ножици, отверка, макетно ножче и миниклещи върху главите, крайниците и телата (докато са още живи, разбира се) на авторите на доста open source приложения, както и системните администратори на интернет доставчика ни.

Link to comment
Share on other sites

Добро утро.Това ви стига...засега

 

Добро да е и едно експресно кафе ,после и малко мезе

 

Едит: Много як ксенон има този на главата на аватара ти :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Добро утро и от мен.

 

Тея от топлофикация нещо не искат да ми вдигнат.

Link to comment
Share on other sites

Странно... Снощи имах 2 срещи с 2 девойки. :) И както е по закон - едната мина КАТАСТРОФАЛНО. И както е по закон - тая, която мина катастрофално май ме ареса повече от другата. Ебати живота... :)

Link to comment
Share on other sites

Не, брат! Девойката беше мноо убаа! Ама мноо! И се беше накурвила.. Всичко точно.. Освен, че закъснях с 24 минути, един олигофрен едвам не ни смаза на път към гребната, бяха я скъсали на някъв изпит и си го изкара на мен... Абе - катастрофа! И накрая В Т Ф?! НО! Държа да отбележа, че 1вата девойка ми изпопадаха челюстите по нея... :)

Link to comment
Share on other sites

спестявам ли пари като не баца правилно сайта на ефу и не мога да си избера МАЧ :bgrin:

...а обедната наближава и се чудя за един коефициент дали си заслужава :D

Link to comment
Share on other sites

Станах под звуците на какви ли не инструменти , не беше рязане , удряне , пускане на предмети от покрива (поне ми хрумна една идейка от цялата работа) ... остава да ме беше заболяла и главата след това .

:)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...