Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

И е особено гадно, когато особено много дни са особено гадни...

Особено права си ... в момента се намирам в няква такава въртележка на особено гадни и особено отвратителни дни ...

 

Как може да има толкова тъпи и дразнещи хора? :blink:

Абе едно е да си тъп и дразнещ, ама да не се усещаш, а съвсем друго е да си тъп и дразнещ и да го правиш нарочно и целенасочено към един, или повече хора :wacko:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Не мога да разбера защо всички се мъчат да си усложняват живота. Казвам го във всички аспекти от живота - любовта, работата...

 

взимат на предвид фактори които изобщо не би трябвало да бъдат зачитани. не може ли всички да бъдем айляци и да пием биричка с приятели по цял ден и да бъдем истински щастливи по този.. простичък начин?!

Link to comment
Share on other sites

Не мога да разбера защо всички се мъчат да си усложняват живота. Казвам го във всички аспекти от живота - любовта, работата...

 

взимат на предвид фактори които изобщо не би трябвало да бъдат зачитани. не може ли всички да бъдем айляци и да пием биричка с приятели по цял ден и да бъдем истински щастливи по този.. простичък начин?!

Тва е няква утопия, дето ти се върти в главата :) То може айлящина, ама хубавото, както почнало така и свършило за съжаление.То със сичко е така, затва просто чакай да дойде айляка и не си губи времето :)

Link to comment
Share on other sites

nа някой да му се намира един патлак? :P тряаа ми за съвсем малко :blink: колкото да се гръмна :( и му го връщам после :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

nа някой да му се намира един патлак? :P тряаа ми за съвсем малко :blink: колкото да се гръмна :( и му го връщам после :bgrin:

нали беше намерила себе си?ко стана тоя път?да не се изгуби?

знам как да стана най богатия човек на планетата-ще изобретя хапче за различните настроения на жените.значи водиш някоя на кафе-зима си хапчето и сичко е ок,на кино-пак така...всички ще са доволни и щастливи.

иначе си мисля че искам да се занимавам с йога :blink:

Link to comment
Share on other sites

нали беше намерила себе си?ко стана тоя път?да не се изгуби?

знам как да стана най богатия човек на планетата-ще изобретя хапче за различните настроения на жените.значи водиш някоя на кафе-зима си хапчето и сичко е ок,на кино-пак така...всички ще са доволни и щастливи.

иначе си мисля че искам да се занимавам с йога :blink:

шом така съм обадила,тряаа така да е било,ама нещо d gun ne moa da si namera :( :lol: i dai malko hap4eta nasam,kato gi naprai6 :D :P

Link to comment
Share on other sites

бях на open air в сопот

към 24:00-01:00 започна да започва и тъкмо се отправяме към едни пичове които въртяха огън

и зе че заваля , след малко спря , аде пак до сцената , тоя път доста по яко заваля и мълния прекъсна тока нямаше нито музика нито светлина

след време дойде светлината , но колоните бяха разформировани

 

и така бях до сопот само лафче да си правя

но с толкова мн хора се запознах , че хич не съжелявам :)

Link to comment
Share on other sites

видях най-големия водопад на родопите - сливендолското падало. нищо особено - една вода пада от едни скали. райското пръскало е къде-къде по-високо!

болят ме краците, което доказва че не си измислям и не съм сънувал даже!

Link to comment
Share on other sites

7:26 часа сутрина, а аз отново ненаспан отивам на работа... Ъ-х-а-х почвам да издивявам...

 

 

 

ПП: Днеска някой, пожелание да се наспи и заради мен... Моля ви :(

Link to comment
Share on other sites

през главата ми минава как мразя да съм на диета точно, когато един клиен донесе мостри на всички шоколадови изделия, които произвежда-два големи кашона + две големи кутии.

мисля си колко ми е хубаво всичките ми колеги да размятат сладки неща пред очите ми, а аз да се правя, че не ги виждам :bgrin:

За какво изобщо е трябвало да измислят шоколада....

Май забравих да спомена, че от днес се опитвам и да не пуша...

И точно в този момент през главата ми минава, че чувствам ноктите си удивително изострени и съм готова да извършвам доста грубовати неща с тях

Link to comment
Share on other sites

"храним ли се здравословно?"-реклама w абв!!wtf???не разбира се-друсам се и така ми е добре :bgrin:

мисля си ,що винаги влизам и пиша тука когато съм дробара :blink: :D :bgrin: :tongue

Link to comment
Share on other sites

"храним ли се здравословно?"-реклама w абв!!wtf???не разбира се-друсам се и така ми е добре :bgrin:

мисля си ,що винаги влизам и пиша тука когато съм дробара :blink: :D :bgrin: :tongue

аз не се храня здравословно - основно плющя пица в последно време. в работата ми се занимавам с компютри, а в свободното си време ... се занимавам с компютри и музика (ползвам софтуерни синтезатори.. така че - пак с компютри) :D

 

по възможност излизам, в смисъл не съм от хората които водят асоциален живот и им харесва, и когато се срещам с човешки същества извън дома, или са разни изнервящи ме клиенти или шеф... или с приятели - пия бира и ям фалафели/пица.

 

:) Хората също така казват че един мъж като се ожени, качва килограми - май не ме чака нищо добро.

 

нека добавим че по ред причини - нямам желание за живот и допълнително се стресирам. преди имах малко по-ясни мечти, а сега вече всичко ми е размито и със лека щипка отчаяние.

 

мисля че все пак съм запазил чувството за хумор, но една птичка ... :)

 

колкото до тебе - изгуби се съвсем от хоризонта.. явно си поела по някакъв друг твои си път примесен с голяма доза психоактивни вещества ... съвети без нищо в замяна не давам :P

Link to comment
Share on other sites

nа някой да му се намира един патлак? :P тряаа ми за съвсем малко :blink: колкото да се гръмна :( и му го връщам после :bgrin:

Ми...принципно мога да те уредя, ама после лошо за тоя, на чието име е регистрирано. Виж в Събота откриват ловният сезон. Тук наблизо в с. Скутаре ще трепят патпадъци, гургулици и още нещо...ама не помня. Ако се дегизираш може да те огрее, гургуличке форумна. :lol:

Мисля си, че ако напиша, че в противен случай ще трябва да чака сезона за "патки заспали" кака farrell ще ми се обиди....

 

Що всички си мислят, че могат да ми крещат за щяло и нещяло. Баси...аз съм им виновен за тяхните си проблеми...аман от шефове. Искам и аз да съм шеф. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...