Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Мисля си, че повече заради момиче на бой да го защитавам няма да скачам.. по неблагодарни създания няма на тази планета. :angry:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Чудя се и не мога да разбера защо някои хора са ВМАНИАЧЕНИ в телефоните си. То не е по цял ден киснене във форуми за телефони, не е сваляне на софтуер, не е модване, хакване, акване и какво ли не. И като излезе новият модел - старият се продава със скоростта, с която някой сомалиец ще изяде 5 кила свински пържоли. И после - мале, колко гигапикселова ми е камерата, мале колко яки снимки мога да правя, олеееее кви зверски иконки...

 

Ай сиктирме бубана джанъм кюфте орталък мушама...

Link to comment
Share on other sites

Ми последно време май май и аз съм са вманиачил ама тфа е защото телефона ми има доста повече възможности от стария и ся зарибявам :punk :lol: .Ама чак като излезне новия модел да си продавам стария :D .По може да дам на някой сомалиец да яде 5 кила паржоли :P

Link to comment
Share on other sites

има две теории за черните дупки.. при едната дупките смучат и гълтат.. а при другата - смучат и плюят. :)

Link to comment
Share on other sites

Плаче ми се... много... просто да си седна и да си плача... без да преча на никого... но както почти винаги не ми е възможно, защото ще започнат да ме питат "какво ти е? ама защо? какво ти става?", то няма лошо да са загрижени, но при положение че идеално знаят какво ми е... предпочитам да сдържам сълзите си(макар и да ми е невероятно трудно)... затварям се в себе си... пак... точно както преди... но дано не продължи както преди, защото този път няма да го понеса... съжалявам...

Link to comment
Share on other sites

И пак стана жега... Пак никой не пише във форумчето... Което ме навежда на мисълта, да взема някоя книжка и да се изтегна на леглото...

Link to comment
Share on other sites

Обожавам Тото,ако има тук фенове-спешъл поздрав с I will remember :wub:

Link to comment
Share on other sites

Никога на играйте F.E.A.R. сами, на тъмно и със надупчени слушалки в ушите :ghost :cry

 

До голяма степен се отнася същото за Thief: deadly shadows мисията в сиропиталището.

Тва с FEAR тряя го пробвам :P . Само да питам колко нощи сле дтова няма да мога да спя и дали има други странични ефекти.

 

Уффф... тоооолкова ми е тъпо вече... и не ми се чете :/.

Link to comment
Share on other sites

Следната ситуация: 07:00 сутринта, неделя. Непознат тип зад блока.. шофьор на такси брутално тероризира котките, въпреки виковете на и малкото активни съседи, които не се плашат от заканите му: "щи запаля апартамента' и др подобни.

 

Според мен трябва а се създаде отряд които периодично да убива подобен тип хора. Заради подобни същества ме е срам да се нарека човек. :sick

Link to comment
Share on other sites

Следната ситуация: 07:00 сутринта, неделя. Непознат тип зад блока.. шофьор на такси брутално тероризира котките, въпреки виковете на и малкото активни съседи, които не се плашат от заканите му: "щи запаля апартамента' и др подобни.

 

Според мен трябва а се създаде отряд които периодично да убива подобен тип хора. Заради подобни същества ме е срам да се нарека човек. :sick

Как ги мразя такива изроди, тормозещи животните :angry: Трябва да си много сбъркан тип, за да го правиш това.

Няма ли към кой да се обърне човек в подобна ситуация в тая скапана държава?! Няма ли закрила на животните?!

Кво ли се ядосвам и аз...то на хората няма...аз за животните търся.

Link to comment
Share on other sites

Нечовешко... отностно горните два поста... А иначе, бива ли и в Неделя да станеш рано... Вече си задавам въпроса "Кога ще се наспя ? :( " И както и да е утре пак съм на работа... и отново няма да съм наспан...

Link to comment
Share on other sites

Няма ли към кой да се обърне човек в подобна ситуация в тая скапана държава?! Няма ли закрила на животните?!

Кво ли се ядосвам и аз...то на хората няма...аз за животните търся.

Една от съседките викаше: господ ще те накаже... според мен вече го е наказал ама това е друга тема :)

 

Иначе да.. и на мене ми минаваха подобни мисли.. и вече добивам представа защо човешкият род се самоунищожава. Май сме единствените същества които убиват за удоволствие, и затова природата с удоволствие ще унищожи нас. :devil

Link to comment
Share on other sites

То и вас да ва наврът в няква кола, цял ден да седите и вие ша изперкате до такава степен, че да тероризирате котки, рано сутрин :D

Link to comment
Share on other sites

Тоя Хитлер сериозно е болен мозък дейба... Чак се възмотих като гледах едно филмче за него... Мразя цигани, ама заради тях и евреите са умрели 20 мил. цивилни и 23 мил. военни... От тях 1.5 мил. деца... Хубаво, че е умрял тоя педал...

Link to comment
Share on other sites

Искам на балканец , на палатчица със солидно количество бира и скара и по възможност без жени . За 2 дена 5 момичета , които винаги са заедно се караха най-малко 12 пъти и се разсърдваха по 10 пъти на ден . Успяха да развалът кефа на 2 човека от компанията си . Затова , ако се ходи на балкан ще е по възможност без жени или поне с такива с които можеш да чукаш мохабед , да вършиш простоии и да седиш на маса с тях .

Link to comment
Share on other sites

Как може да има толкова тъпи и дразнещи хора? :blink:

Link to comment
Share on other sites

много мека душа съм и лесно поддавам.в диското сервитьорката ме зариби за френска водка с подарък каишка за врата и ми струваше 7 кинта а това са точно 3 водки и половина

Link to comment
Share on other sites

ако по каишката няма дълги и остри шипове си се набутал!

доволен си,се пак е сервитиорка а руса ли беше?

има 2 изкуствени бивни а сервитьорката беше с черна дълга коса и говореше много сладко

Link to comment
Share on other sites

Набутал си се ;) Едно са яки шипове, друго са изкуствени бивни.

 

Днес разбрах, че мечтаната от мен кола гори над 20/100...

не мечтаеш правилно.

друго си е едно простичко 911 турбо 2006та и да гори едва 16-1/100 :)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...