Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Имам чувството,че влак ми минава през главата и гледам доста тъпо.Осъзнах,че котето снощи ме е издрало брутално..на тъмно не личеше чак толкова,ама сега се хванах за главата-цялата ръка,малко на врата и малко на гърба.ама нищо де,все пак беше супер коте

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Не естествено,аз обичам котки.

Как го обичаш шешче , препечено , пълнено , чеверменце с или без гарнитура :) ( в кръга на шегата разбира се нищо лично )

Ще умра от простия тва ваканция да нямам работа немога изплясквам .

Link to comment
Share on other sites

Обещавам си,че повече няма да близна български алкохол...освен мента,домашна ракия и бира.Ебати скапаните спиртове,не може от максимум 300 грама да ме цепи главата като за световно.

Link to comment
Share on other sites

Обещавам си,че повече няма да близна български алкохол...освен мента,домашна ракия и бира.Ебати скапаните спиртове,не може от максимум 300 грама да ме цепи главата като за световно.

i на мен ми отне бая главоболия докато се откажа :wacko:

мисля си,че ако не се свърже с мен и днес, вече окончателно ще изкуфея :( :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Обещавам си,че повече няма да близна български алкохол...освен мента,домашна ракия и бира.Ебати скапаните спиртове,не може от максимум 300 грама да ме цепи главата като за световно.

Веднъж в Тра-ла-ла бяхме почнали на водки от една кръчма отиваме там поръчвам си една водка незнма ква ми донесе обаче бас държа , че ще мога сам да сваря по хубава отврат . Оттогава съм се отказал от спиртовете и разните други български алкохоли . Половината не струват и 5 стинки . Само да добавя , че има хубави български вина .

Link to comment
Share on other sites

Обещавам си,че повече няма да близна български алкохол...освен мента,домашна ракия и бира.Ебати скапаните спиртове,не може от максимум 300 грама да ме цепи главата като за световно.

:excl: Напълно съм съгласен с тебе!

Менатата е cool.

Домашна ракия.. моооже.. със шопска салатка, но задължително да е гроздова и да не е анасонлийка :) Поморийска гроздова е доста хубава и мекичка също :)

Бира - Only Шуменско.

 

:punk

Link to comment
Share on other sites

Област: Пловдивска

Община: Родопи

Население: 39 души (13/09/2005)

Надм. височина: 1350 м

Пощ. код: 4104

Тел. код: 03109

Геогр. положение: 41° 56' сев. ш./24° 37' изт. д.

:P

Link to comment
Share on other sites

Има ли по-хубаво от дрямка покрай поток? Когато има кой да се сгуши в теб и постоянно да се чудиш, дали и е достатъчно удобно. Да не те е грижа, че преди няколко часа дори и на снимка не си виждал въпросния човек, а след още няколко няма и да го видиш повече. За тези моменти си струва и подлата шишарка под одеалото и смачканата адамова ябълка и... всичко

Ромолене, пулс, дъх... все чужди, все хубави.

 

Минава ми през главата, че неискам да заминавам, но и че няма смисъл/причина да остана.

 

Още си миля, че копчето със седем реда ми каза повече отколкото съм научил за 23 години :P

Link to comment
Share on other sites

още ме е яд за вчерашния мач :(

aз пък съм мноо доволна от вчерашния мач :D :P

мисля си,че от тая сутрин тряааше да си променям ежедневието,аз пак както си знам :wacko: през просото :wacko:

Link to comment
Share on other sites

При мен не само, че ми минава през главата, но и не излиза от нея мисълта за гората :). Така ми се ходи, че две не виждам само 1,3,1,3,1,3,1,3,1,3

Link to comment
Share on other sites

Утре съм на изпит...някъде във ВСИ,в аудитория,пълна само с Ивановци :blink: ...трябва да ида да видя къде се намира,защото утре ще съм адски заспал.А на изпита по немски съм в любимата ми нова сграда на ПУ,в една стая,в която съм карал разни безумни упражнения...този път само двама Ивановци,а всички останали са девойки,тцтцтцтцт

Link to comment
Share on other sites

Имам ли право на живот около мен, когато посоката е " Attention ! Dead Zone!" . . . ?!

Нещата около мен умират,..или. . . си отиват и умират . . .

Заобиколена съм от себе си и истеричният си смях. аз съм. - ДЪГА. . .

Link to comment
Share on other sites

Мисля си че спомените са красиво нещо, когато не си спомняш грозните детайли :/

Link to comment
Share on other sites

А ако ги няма грозните детайли-как красивото ще е красиво...все трябва да се съпостави с нещо грозно,за да е красиво.Хубаво е да има грозни детайли,понякога дори те са красиви

Link to comment
Share on other sites

Ебати цял ден въртите около едно и също. Ми и аз да се включа с малко мисли... Мисля си аз за едни две последни страници на един дневник. Мисля си ей така и същевременно се измъквам от моето review, защото аз ще приложа снимков материал, а двете страници още седят и чакат...

Link to comment
Share on other sites

а аз не мисля. не желая да мисля. ОТКАЗВАМ да мисля вече.

ей сега ще го изръчкам тоя проект без мислене. после ша му мисла ко ша се случи с него :)

Link to comment
Share on other sites

Какво ми минава през главата...

 

Не съжелявам за нищо. Ако нещо се е случило.. или не се е... значи е имало защо.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...