Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

установих че с малко фантазия в облаците можеш да видиш много неща :ghost

a понякога,дори и фантазия не ти трябва,то си е направо очевидно :ghost

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Само да разбера кой ме сабуди с няква грозна чалга само да разбера м*******а му ще и*а само да го набарам кой е за добро утро баба Глория м***а му д***а и тапия квартал . Аз ще им изнеса серена с мойта и на един приятел уредбите двете към едно Пц вързани и само метал ли там ще изрова някякви гадни песни , които никои не слуша .

Link to comment
Share on other sites

Някой със странно чувство за ирония е нарекъл коректора, с който си поправям грешките "Memoris-Forever".

Link to comment
Share on other sites

Цял ден бях на работа.. в супер яка работна атмосфера (офис + готини колеги) .. жалко само че лятото няма мноо работа щото е отпускарско и съответно няма кинти ;)

та.. прибрах се.. свих си една цигарка с готин тютюн. в момента съм си набузил Squarepusher - Venus No.17 (Acid Mix)

 

..и съм в супер яко настроение :P :punk

 

е.. тя не изпитва същото към мен... но да би да е последната жена :zzz :D

Link to comment
Share on other sites

Колко съм изморена от всичко, . . . и чист, и мръсен си отхвърлен от страх или от емоция неопределена...и ти е дъжновно вътре, но от тъмното и хладно дъждовно, защото не знаеш ЗАЩО...а заслужаваш това, което искаш. . .

Животът е игра, която безкрайно много ме измори...защото не обичам да играя...или защото...(ще премълча)...

Link to comment
Share on other sites

Животът е игра, която безкрайно много ме измори...защото не обичам да играя...или защото...(ще премълча)...

Ми... аз от известно време съм в публиката... ела ако искаш да пием бира и да люпим семки заедно :D ще ти свия една фуния от списание и на тебе (за да не плюем по земята :bgrin: )

Link to comment
Share on other sites

Аз ся си мисля как треа утре да ставам в осем и полвина и да хода то тъпия магазин на баща ми да изкарваме с един адаш тъпите плочки :angry1 .

Link to comment
Share on other sites

Как можаха да ме вържат едновременно толкова много хора????Отложих 1000 срещи за да отида на 1000 други и най накрая всичките пропаднаха! Сега ще трябва да кибича вкъщи, мамка му!!!!!Колко съм бясна самоооооо :angry1 :angry1 :angry1

Link to comment
Share on other sites

Някой свястна комедия би била добре ( ама последно време няма такива ) или просто един хубав сън и след това нов ден нов късмет , утрото ще бъде по мъдро от тази вечер .

Струваше си кибиченето вкъщи за 20 мин-една среща все пак се състоя........

Сега се чудя как е възможно да има симпатични и умни боксьори и аз да се влюбя точно в такъв :love

Link to comment
Share on other sites

Зяпаме си звездите, обсъждаме нещо, че са много и че светят... :D

-Ама в града не се виждат толкова добре...там е прекалено светло. А тук са толкова ярки...

И аз:

-Оо, трябва да видиш като спре токът и навсякъде е тъмно, какво е...

 

...Спира токът!!! Не просто спира, а изчезва всяка една светлинка от целия квартал, от началото до края. В далечината някъде се виждат светлинките на Пловдив, а в другата посока - безнзиностанциите и уличните лампи на Марковци.Нагоре само тъмно небе и купища звезди...

 

And...yeah...I've got super powers. :music :moon:

Link to comment
Share on other sites

Qu'est-ce que c'est ?

е една доста универсална фраза при разговорите с чужденци :P

май е само при французите ама те са си глупавички и тряа да им се обяснява

Link to comment
Share on other sites

ух,не знаете какъв кеф е да се става късно.

И много ясно,че ще е така щом като имах изпити допреди три дена,но свършихаааааа най-после!

Link to comment
Share on other sites

вчера - фитнесче с половин гребна бягане за десерт

днес - 70 км велосипедене крос-кънтри. лекичко, но доволно.

утре - връх мусала. пеша.

вдругиден - фитнесче с половин гребна бягане за разтоварване.

 

най-обичам да ми казват, че не мога!

кой?! аз ли, бе?!

Link to comment
Share on other sites

Трябва да спра алкохола!

Не си угаждай на акъла :) алкохола прави вола за 2 часа бутнахме боята на тавана на един приятел в детската с 2 литра бира :)

Link to comment
Share on other sites

ха-ха бау-бау

абре.. това всъщност идва от тук. Тъй като не знам френски.. може би ти ще ме насочиш малко :)

 

 

TITLE - windowlicker

LENGTH - 06:05

ALIAS - Aphex Twin

LYRICS - J'aime faire des craquettes [croquettes?] aux chiens.

 

This is French. The disputed word might be craquettes ('I like to have sex with dogs') or croquettes ('I like to make dog biscuits').

Link to comment
Share on other sites

Преди половин час баща ми мина през стаята и ми завлече анти-комар дивайс-а. Ама сега заспа и аз си го гепих обратно :devil

Сега си седя и наблюдавам какво прави комарът на стената... опа, комарът, който беше на стената преди 5 секунди :unsure: нещо се мята много насам-натам... зад пердето, на тавана, на прозореца...ох, нещо вече ми става трудно и да го фокусирам...аа, лягам си, ако ще да мре. :zzz

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...