Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Тцък тцък :) Не те е срам да крадеш на човека анти-комар дивайса... остава сега докато спи, да го намажеш с мед.

 

:)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Чудя се как може да има толкова прости хора, че в рейса София - Пловдив да пътуват голи(от кръста нагоре) :sick.

Link to comment
Share on other sites

През главата ми минава мисълта,че тъй като няма да ходя в казармата,никога няма да разбера "Добрия войник Швейк" на Хашек :(

Link to comment
Share on other sites

Късен следобед...жега...мързел...ооо, голям мързел.

Въргалям си се аз в леглото и ми е много хубаво и мързеливо. Някой зввъни на вратата...

"Да бе, няма да отварям. Сега спя. Майка ми да отвори, тя спи в другата стая и е по-близо до вратата."...ама никой не отваря, майка ми явно е излезнала. И сега някой виси пред вратата и чака...оох, трябва да стана да отворя да видя кой е.

Завличам се до вратата, отварям и там - круши. :unsure:

Хубаво...много хубаво даже...точно сега определено предпочитам крушите пред хората.

Link to comment
Share on other sites

През главата ми минава мисълта,че тъй като няма да ходя в казармата,никога няма да разбера "Добрия войник Швейк" на Хашек :(

Ако казармата е под 1 година няма да разбереш смисъла . Просто казармата едно време ( 2 години ) е било съвсем друго влизаш оставяш един свят едни хора , излизаш намираш друг свят различни хора . Просто съмсем друго е там намираш смисъла на верен другар или приятел .

karaman Posted Today, 19:11

скука, ебе ми се

в тая жега ква пот ша се лей :) не ми се мисли

Спи ми се тва слънце неска 4 часа ама тва болни глави ще седим на слънце на пистата в Калояново

Link to comment
Share on other sites

и никога няма да имаш едни от най яките спомени и лафове които остават от там.когато се съберат 2 мъже си говорат за казармата а 2 жени за това как са раждали.съжалявам всички които няма да ходат в казарма щото тя не е само загуба на време.вътре те научават да бъдеш отговорен,разбираш понятието мъжка солидарност и други такива.

Работя с доста военни. Не само български. Големи бисери и шоу има на моменти. От румънските военни обаче по - зле няма. Направо е трагично положението. Ще ви кача малко снимки в най - скоро време :). Като английската жена втора няма. Уникат. Дано никой не се сблъсква с такива. Холандките като цяло обаче са добре. Даже доста добре спрямо останалите :). И от тях ще кача скоро снимки ;).

Link to comment
Share on other sites

Машинката за фрапе и постелката за йога са най-хубавото нещо, което съм си купувала скоро. Постоянно си давам парите за глупости. Ммм...фрапенце след йогичка... :love

Link to comment
Share on other sites

Изгорял съм,негър съм,трябва да си купя джапанки,защото са ми изгорели ходилата/отгоре/ и дори със сандали ми е малко кофти

Link to comment
Share on other sites

България над всичко това ми е в главата

Ах кой ще е деня ( по скоро ноща ) , в която ще подпукам всеки циганин наред тъ ако ще и да е чист и да не мириши .

Link to comment
Share on other sites

Въобще не харесвам хора,които не си вършат работата съвестно и на всичкото отгоре се държат нагло след това.Утре един млад човек ще бъде безработен.Много жалко,че заради пълното си безхаберие изпуска що-годе добра работа

Link to comment
Share on other sites

Евала на господата от КАТ,че напоследък са спрели да искат някаква почерпка,а директно си пишат.И евала,че ми спестиха 5км/ч и не ми взеха точки

Link to comment
Share on other sites

Евала на господата от КАТ,че напоследък са спрели да искат някаква почерпка,а директно си пишат.И евала,че ми спестиха 5км/ч и не ми взеха точки

Ми те пичовете са наплашили.То ся нали се провежда някаква лятна операция(забравих и името),в която полицай под прикритие правят нарушение,спират ги,ако тоя дето ги е спрял иска сухо го уволняват.Сега като свърши лятото сичко може би ще си е по старо му-за жалост.

Link to comment
Share on other sites

Дано не си прав, или ако си да има повече такива акции. Крайно време е да вземат да си гледат работата , да отнемат точки, да пишат актове и фишове, вместо първият им въпрос да е какво работиш. Защото с такива шифьори и каскадьори по пътищата ваправо ме е страх да пресичам, камоли да карам.

 

 

Изказвам се като шофьор.

Link to comment
Share on other sites

успех неска на обяд пак си ме убрулиха......

 

Е к'во значи "пак ме обрулиха"? Ти ако не искаш да им дадеш кинти, не могат да те накарат насила...

Чак ми е чудно какво се оплаквате толкова - ясно е че всеки дава на ръка (аз например си признавам, че от десетки, десетки спирания съм попадал само веднъж на куки, които не се съгласяват на кеш - написаха ми акт за 16 точки :angry1 ) и че им давате, а след това мрънкате, че били подкупни dknow.gif

Link to comment
Share on other sites

Е к'во значи "пак ме обрулиха"? Ти ако не искаш да им дадеш кинти, не могат да те накарат насила...

Чак ми е чудно какво се оплаквате толкова - ясно е че всеки дава на ръка (аз например си признавам, че от десетки, десетки спирания съм попадал само веднъж на куки, които не се съгласяват на кеш - написаха ми акт за 16 точки :angry1 ) и че им давате, а след това мрънкате, че били подкупни dknow.gif

Ми ако не им дадеш могат да си измислят още сто нарушения и по-лошо за теб ;) .Този въпрос ме навежда на мисълта за един виц:

 

Един катаджия спира едно трабанче.Отива при шофиора на МПС-то и му иска шофиорска книжка и документите за колата-водача на трабанта му ги дава-сичко изрядно.След тва катаджията проверява за аптечка,пожарогасител,как светят фаровете,мигачи-сичко.Вбесен,че не може да открие повреда по колата и да си иска кеш катаджията вика-АБЕ МАМА МУ СТАРА ИСКАШ ЛИ СЯ ДА ТИ ШЧУПЯ ЕДИНИЯ ФАР И ДА ТИ ПИША АКТ!В този момент покрай полицая профучава черен Мерцедес и той вдига палката(полицая).След 100 метра спирачен път колата дава на заден и от нея излиза един 150 килограмов мафиот с въпроса-ш бе ей.Кой ми спря колатъ уе.Да си признаа бързо че и двамата сте трупясани до три секунди.При което шофиора на трабанта казва-да кажа ли кой му спря колата или ша ми пишеш акт :D .Може да е малко офтопик,но просто нямаше как да не го напиша.Та така.Едва ли скоро ша са опрайм в наща мила родина :(

Link to comment
Share on other sites

Май е време да се стегна в кръстчето и да почвам да си пиша домашните....,че иначе ще си се въртя на въртележкатааааааа,....докато...хм, докато ми се завие свят!!!!

Link to comment
Share on other sites

Е к'во значи "пак ме обрулиха"? Ти ако не искаш да им дадеш кинти, не могат да те накарат насила...

Чак ми е чудно какво се оплаквате толкова - ясно е че всеки дава на ръка (аз например си признавам, че от десетки, десетки спирания съм попадал само веднъж на куки, които не се съгласяват на кеш - написаха ми акт за 16 точки :angry1 ) и че им давате, а след това мрънкате, че били подкупни dknow.gif

интересна работа. а на мен пък само 2 или 3 пъти от десетките , когато са ме спирали, са ми искали пари. иначе я фишче, я предупреждение. няколкото пъти като писаха акт, после си го отменяха. аз ли съм виновен, че те не знаят кво да пишат, а аз знам как да обжалвам?

Link to comment
Share on other sites

Чудя си се...

Как може след толкова години и съвсем неочаквано да получа от човека, на който най-много съм държала това, което винаги съм искала и да ми е все едно ...при все че през цялото това време аз го бях игнорирала от съзнанието си, а явно той мене не... Как може(все пак на мен ми е все едно)да изпитвам силна паника само при мисълта, че мога да го имам...:unsure: Мисля си как ще е най-хубаво, ако просто спре да се обажда...

Link to comment
Share on other sites

Чудя си се...

@juji, нали знаеш - забелязал съм че почти никога не е взаимно... :(

Желаеш някой... той желае друга...

Някой теб... ти него не...

 

и така :) затова аз открих господ и ще хващам гората скоро... :)

 

@karaman - this is a type 13 planet that usually destroys itself at its particular stage, either by war or unintentionally condensed in a pea sized object by scientist trying to find the mass of the Higgs Boson particle. (Lexx - season 4) :D

 

какво ми минава през главата - музиката на marty simon и soundtrack-a на Lexx - РУЛЕ!!! :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

Потапяне, като на сън....придържам се към дъното само за да докосна гладките камъни....хубаво ми е там долу, защото не мога да остана дълго...красиво е,защото е непознаваемо....

А докосването...уоу...докосването е като разтичането ми по тяхната повърхност... :love

Link to comment
Share on other sites

@juji, нали знаеш - забелязал съм че почти никога не е взаимно... :(

Желаеш някой... той желае друга...

Някой теб... ти него не...

Абе така е, но не точно...

Желаенето го има...

Само, където ми беше някак по-добре, когато не се бяхме виждали години.

Ако не се бяхме разминавали толкова пъти, нямаше да се вдетеняваме сега, когато е почти невъзножно някой да ни изкара извън равновесие.

 

Мисля си колко е скучно на работата ми днес...

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...