Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Говорите само глупости! Не се учихте начи! Бирата не е, за да се напие човек. Бирата е, за да се наядеш.

За да са напийш - казана, греблото, шишето, салата...

Link to comment
Share on other sites

Говорите само глупости! Не се учихте начи! Бирата не е, за да се напие човек. Бирата е, за да се наядеш.

За да са напийш - казана, греблото, шишето, салата...

 

Еми ето значи аз първо "ям" бири и после пия уйски

Link to comment
Share on other sites

Днес бях във въпросния Life Club от подписа на Психара. Бива... Сервираше ми мъж, което беше странно, но явно недостига на персонал е масово явление. :)

Link to comment
Share on other sites

Аз и една приятелка се превърнахме в кошмара за сервитьорките там - винаги се изтърсваме към 12 да пием бири и така до 2 - 2 и нещо. :)

Link to comment
Share on other sites

Мадона е велика.

 

Абсолютно Иване - наздраве от мен - дано си си сипнал биричка там на пулта

 

Мамка му и прасе - защо не си си тук да пийнем заедно

Link to comment
Share on other sites

Абсолютно Иване - наздраве от мен - дано си си сипнал биричка там на пулта

 

Мамка му и прасе - защо не си си тук да пийнем заедно

Около мен има много хора и няма как, но вечер наваксвам :).

По цял ден си пускам един музикален канал. Hit24 се казва. Много готина музика. Основно пускат от 80-те и понякога от 70-те. Забелязах че на всяка една песен на Мадона усилвам доста звука.

Link to comment
Share on other sites

Много неща съм виждал, но да сбъркаш изписването на името на собствената си фирма, при това не на едно място, което би могло да се отдаде на невнимание, а при всяко споменаване...това клони към дебилност.

Link to comment
Share on other sites

Ами ако знаеш колко пъти ми се е искало и аз да съм така, за да ми излиза евтинко :lol:

 

На теб целта ти, като пиеш е да се напиеш ли?

 

Днес бях във въпросния Life Club от подписа на Психара. Бива... Сервираше ми мъж, което беше странно, но явно недостига на персонал е масово явление.

Там наистина не достига персонала. Собственици, управители всичко живо сервира. Чувстваш се по-голям и от собстеника, който идва да ти сервира :lol:

Link to comment
Share on other sites

На теб целта ти, като пиеш е да се напиеш ли?

 

Да така е.

Както казах без едно мога, но с едно не мога.

Въпроса стои по същия начин, както и при татусите - жива зарибявка

Link to comment
Share on other sites

Да така е.

Както казах без едно мога, но с едно не мога.

Въпроса стои по същия начин, както и при татусите - жива зарибявка

Тва е много тъпа цел, аз го наричам хабене на материал. Така не можеш да се насладиш на вкуса, мириса и не можеш да усетиш насладата от алкохола.

 

 

 

DJ Wonder - 40 мнения за един ден ти си моят идол. I bow to your WILL!!!!!

Link to comment
Share on other sites

и двата показани университета са си направо селски дупки на фона на истинските университети, за които знаят не само хората от съседния град

 

Така е. И точно това доказва това, което се опитваме да покажем и двамата - нещата са на ниво, дори в по-ниското ниво. Не знам каква репутация има Middlesex University, но Beloit College си е "селска дупка", макар и да има някои определени постижения, които мен ме касаят като един от водещите колежи в Америка по подготовка по археология. За последните 60 години има повече професори по археология завършили Beloit от Princeton примерно...или който и да е друг liberal arts college. Освен това по процент е на първо място в страната. И пак е "селска дупка"... И пак тревата е зелена и окосена, и пак хората се опитват да работят сериозно. И пак истинските центрове на академичната мисъл са къде-къде по-хубави, спретнати и така нататък... Сам се сещай какво имам предвид.

Link to comment
Share on other sites

@Ferante явно не знае, че Жорето учи в САЩ. :)

Това не означава, че не може да сгреши, а явно и ти не знаеш разликата щом така реагираш.

Казвам с най-добри чувства - не е да те засегна :)

Link to comment
Share on other sites

USA Universities Are More Research Focused Institutions Than USA Colleges

1.

The main difference between a college and a university is that the university maintains research requirements for its instructors and that the university is, in essence, a more research focused institution.

 

A college can offer many majors with which to direct your studies, however, doctorate programs are more prone to be offered at universities where they have the money to support such programs.

 

This is probably related to the fact that Universities conduct research, which in turn allows them a certain degree of recognition, attracts a larger student body and affords them the capacity to offer higher learning options than a college can offer.

 

 

2.

College is also used to refer to a specific group within a University

 

мисля че ти ми говориш за 1., но ако бъркам съжелявам.

 

Всичко това е така, но е много условно. Всяко място си е различно. Какво ще кажеш примерно за Dartmouth College? Официално типът му е "national university", за да отговаря на горепосочените от теб дефиниции, но всъщност си е колеж. Обратен случай е Colgate University примерно, който е liberal arts college. Освен посочените разлики, мога да ти дам и други, но и те не са 100%-ови. Примерно в моя колеж професорите също са задължени да работят отделно от преподаването. В други liberal arts colleges - не са. Основна разлика аз бих казал, че има между liberal arts colleges и national universities е наличието на докторска програма, а понякога и на магистърска. Ама освен това има и community colleges, master's universities, master's colleges, technical schools, technical institutes и какво ли още не... Та с една дума, всяко е с нещо различно (затова има и различно име), но като цяло разликите са малки и незначителни...и всички дават еднакви дипломи, за което аз си мислех, че говориш...

 

Пускам го в темата, защото може пък и на някого да му е интересно. Пък и не обичам да си комуникирам на лично. Някак си е много безлично, когато вече разговорът е в една тема да се хвърля на лично.

Link to comment
Share on other sites

4 мнения за да си уточните добрите чувства и все още нищо по въпроса......

 

то така се ставало депутат.

Link to comment
Share on other sites

Postcount-ът ми е слаб в последните години и трябва да се направи нещо по въпроса... Пък и аз затова пуснах отговорът тук, щото представи си как това отива сега на лично и в темата остават "добрите чувства"...много тъпо, а?

 

Междувременно да уточня, че добрите чувства са в кавички, защото са цитат...

Link to comment
Share on other sites

Мисля че всичко вече е изяснено....

а за депутащината - като реша горе в полето "реклама" ще има номера с моята бюлетина :D

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата ,че Овърман за първи път ,откакто съм във форума, коментира футболни събития.А преди как ни се дразнеше за т.нар "футболни простотии" :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...