Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Той човека опита да ни дръпне, но колата така се беше заровила, че беше кажи речи на сантиметър да се подпре цялата на двигателя. Освен това поради яката виелица всичко замръзна за броени минути. Трябваше да изкопаем предните гуми, колата е с предно, вдигнахме я на крик, запълнихме дупката с пясък който намерихме пред една къща, подложихме дъски и след това с Нивата я измъкнахме. Абе общо взето тва ми е било най-трудното вадене на кола, макар че може да съперничи с ваденето на Астрата на един приятел по нанагорнището до хижата на Чудните мостове. И то само щото на вечерта нямаше ток и свалихме колата да слушаме музика. На другия ден пробвахме последвателно с едно Паджеро, което нищо не направи, после с една Нива, която също не успя и накрая помогнаха 5-6 души от Раковски и с дружни усилия избутахме кочината догоре. И пак целите в кал баси. Там не беше студено ама беше мокро и кално и цялото това нанагорнище е в оголени коренища, дето се пързалят по-зле и от лед когато са мокри. А там винаги е мокро, през цялата година. Циркове, ама остават готини спомени поне :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Абсолютно вярно. Повече не тръгвам никъде без такова нещо, особено през зимата. И е добре да има една яка летва около метър дълга. И задължително вериги в багажника за през зимата. И хубаво въже, по възможност стоманено. Аптечката да е добре заредена. Кибрит или запалки също задължителни. Помпа и работещ крик + резервна гума. Пожарогасителя винаги е нужно да присъства заедно с триъгълника.

Link to comment
Share on other sites

Съфорумците може да се смеят, но аз си държа и малко чувалче с пясък в багажника.Помага при всякакви ситуации - от засядане до пожар.Пък и при среща с гадни ченгета върши работа :) За стоманеното въже - не съм особено съгласен, има по-добри варианти от синтетика...но все пак, това си е друга тема.

Link to comment
Share on other sites

Няма нищо смешно в това да си подготвен за разни ситуации по пътя. А за стоманеното въже, поне от това което издържа при това затъване, мисля че е доста по-добър вариант от повечето синтетични.

Link to comment
Share on other sites

В краен случай, ако човек е хипер предпазлив, комбинира.Едно въже не заема кой знае колко място, особено пък, ако колата е по-големичка.Аз моето го държа с куки за кората на калника.

Link to comment
Share on other sites

Moon_light нещо се прави на чук О.о .

Link to comment
Share on other sites

Moon_light нещо се прави на чук О.о .

 

 

Я, да не я обиждаш! :angry:

Иначе...баси...не трябваше да преяждам...сега ми е много тежко..

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че не мога да догоня Наско, но съм в топ постърите днес :bgrin:

 

Хабя нерви - под домашен арест съм.И на мен не ми е кеф, че толкова много посявам глупости, ама няма как - следващите 36 часа ще е така... :sick

Link to comment
Share on other sites

Ментата е много лошо нещо, в момента се чудя това тяло мое ли си е...

Link to comment
Share on other sites

Ментата е много лошо нещо, в момента се чудя това тяло мое ли си е...
Не позволявам да се злослови относно ментата! Ментовия чай е нещото, спасяващо ме от настниките!

 

Конкретенизирай :)

Link to comment
Share on other sites

минават ми разни химии през главата, корема нещо се бошува , май е от преяждане,

дали тази вечер пак ще има стабилно пиене или ще се събудя с нормална глава, много неща ми се въртят в главата и затова мисля да и дам един рестарт с тръбния ключ ....... :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Пак съм на Dark Tranquility и разни японски хави...

Лайф съкс :laughing: :lol: :laughing: .

 

Same shit - different day...

 

Това също xD.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...