Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Баси, Синсити трябва да ме научиш на тоя номер. От два дена си във форума и изпращалка, а аз две години го наглеждам и от една се бъхта, а никой едно "чао" няма да ми каже :cry

Аяуила :love :D :P Ще проучим въпроса.

СинСити,искам снимки да те видя какъв си войник! :D :lol: B)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Баси, Синсити трябва да ме научиш на тоя номер. От два дена си във форума и изпращалка, а аз две години го наглеждам и от една се бъхта, а никой едно "чао" няма да ми каже :cry

Не такааааааааа!!! ;) Аз, както винаги, последна научавам клюките :) Ами и твоето си е повод за купон :punk Айде да ти върви като по вода (не се сещай за пороя и Ной сега, моля ти се :P ). Не че знам къде отиваш - много съм отвеяна, но - много-много късмет! Където и да си, ще ти свърши работа! :)

 

Само ще продумам "благодаря" :love

 

Какво ли ще ми минава през бръснатата глава от утре ? :laughing:

Хехехе, стоплих най-накрая ;) Абе първото хубаво нещо вече се вижда на хоризонта - ще заприличаш на един от най-популярните мъже в България - Слави :P

Link to comment
Share on other sites

Минават ми главно едни такива самоубийствено деструктивни мисли особено когато всички се опитвам да ми втълпят, че на 25 е крайно време да имам мъж, деца и работа. Съгласна съм само за последното.

Link to comment
Share on other sites

... особено когато всички се опитвам да ми втълпят, че на 25 е крайно време да имам мъж, деца и работа. Съгласна съм само за последното.

:laughing: Не само на тебе ти трият сол на главата.... :)

Преди съвсем мъничко се прибрах. Май съм доста пийнала(направо пияна...) и си мисля, че нямам сили за утрешния ден. Не мога да го понеса! Не искам и да идва!

Мисля си как едно мижаво решение може да промени целият ми живот.... Как след сряда вече няма да съм сащата... Как исках промяната, а сега не я искам. Искам си сегашния живот, но който се е хванал на хорото, май трябва да го играе...

 

Колкото и тъпо да звучи, ще ми липсвате май...

Link to comment
Share on other sites

През главата ми минава, че ако продължавам да седя до тва време на компа ша окйоравея много скоро...

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че иронията има доста лица. Също си мисля, че интернет общуването е доста благодатна почва, чиито съставки способстват за многобройността и развитието на тези лица. Минава ми и през главата, че чуждите глави са си чужди...

:D

:beerchug Надявам се купонът да е приятен.

Link to comment
Share on other sites

Искам да убия Исак Нютон! Нямал ли си е друга работа, та да създава визшата математика...

 

Мисля си, че ако продължа със същия хранителен и финансов режим - скоро ще се превърна в изцяло нематериален носител на разум :)

Link to comment
Share on other sites

Искам да убия Исак Нютон! Нямал ли си е друга работа, та да създава визшата математика...

 

Само той ли?? :confused Аз имам против Коши примерно дето е правил само теореми и деца в целия си живот.И ся ще ми тровят с него живота цели 4 висши математики :sick

Link to comment
Share on other sites

Крайно време е някои хора да се научат да изкарват пари без да разчитат на отворите по тялото си. Ей това си мисля цяла вечер. Наздраве. B)

Направо ме разби тая фраза - браво :punk Дали е крайно време - зависи за кои хора говориш. Ако е за други - да ти кажа, когато свикнат, много трудно се отвиква от лесни пари... По мои наблюдения. ;)

Link to comment
Share on other sites

MInava mi prez glavata, 4e e ujasno TAPOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO da kara6 niakoi maj da pikae sednal!

Ama tia jivotni tuka sa dostata4no smaxnati na taia tema, sled kato razdavat i knijki naliavo-nadiasno, v koito majete se ujat da pi6kat sednali... Samo kadeto nesto ne moga da sxvana kolko prostotii sa bili izraseni, za da se polu4i 4ak kniga, koiato vsa6nost opisva edno elementarno deistvie. O, mai zabravix za edinia kup gluposti za polzata ot pi6kaneto sednal. Ostava jenite da zapo4nat da pi6kat pravi i ve4e ste sme kvit(majete s opikani topki, a jenite s obliati kraka) :D

Link to comment
Share on other sites

мисля си че ми остават още 2 седмици учене на гаден немски и после съм айляк

с божията помощ дано се справя че не ми се учи за кандидатстване в бг

Link to comment
Share on other sites

мисля,че до тук добре си изиграх ролята,сега остава да се размина без бой и всичко ще е 6ти номер! :tongue

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
мисля,че до тук добре си изиграх ролята,сега остава да се размина без бой и всичко ще е 6ти номер! :tongue

а уе защо само тебе те бият???що не вземеш ти да ги понапляскаш някой път???

Link to comment
Share on other sites

че направих 3 отсъствия по едно упражнение и с чиста съвест мога да не получа заверка... :cry

Link to comment
Share on other sites

Toчно в момента си мисля защо седя със слушалки на главата, след като сега не слушам музика ?

:blink:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...