Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
I cannot change the fact that you're not coming back, it's killing me to watch you leave me..

 

Betrayed me!!!!!!!!!!!!!!!! :angry1 You're not the One to be trusted with my LOVE!!!!!!!!!!!!!!! You keep blaming me for what you did to me!!!!!!! :ghost

Link to comment
Share on other sites

Chelsea, du bist eine egoistische Hexe! Мина ми през главата да ти отрежа главата, ма така горкия простак ша риве ощи повичи. :wir
Бе не се разревах,ама така кофти почна деня ,но пък завърши мноо добре да ти се похваля

;) :) Благодаря за подкрепата и съчувствието :P :)

Link to comment
Share on other sites

Бе не се разревах,ама така кофти почна деня ,но пък завърши мноо добре да ти се похваля

;) :) Благодаря за подкрепата и съчувствието :P :)

 

Аз съм за съжаление, не ТИ :confused след всичко, което направи...А моя ден направо беше невероятен!!!! Да те е ядддддд!!!!!! Цял ден си лафих с милото ми и с приятелките, а също така и гледах детенцето си, пък ти си нямаш такова!!!!!!! :excl:

Link to comment
Share on other sites

мисля си как ме е яд на някои хора,които не усещат момента в който трябва да млъкнат или да сменят темата,ако не могат да си държат езика зад зъбите ;)

и много се радвам на онези ,които просто го усещат тоя въпросен момент ;) :wacko: ;)

Link to comment
Share on other sites

Мисля си за мача на Ботев със Спартак на ст. Пловдив!!!Мисля си за контролната по математика и как незнам нищичко!!!Мисля че ми е мноо скучно....по-точно то си ми е скучно.Мисля да престана да мисля че ме заболя главата и без тва не ми се отдава.... :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

А аз си мисля, че не съм се чувствала толкова добре от доста време и съм на път да осъществя една моя мечта-сбирка на всички мои приятелииииииииии :) :) :)

Бахти! Като дрогирана съм!

Link to comment
Share on other sites

А аз си мисля, че не съм се чувствала толкова добре от доста време и съм на път да осъществя една моя мечта-сбирка на всички мои приятелииииииииии :) :) :)

Бахти! Като дрогирана съм!

Я казвай кога е сбирката :D .

 

Гледам кирилица, да не си се прибрала за празниците?

Link to comment
Share on other sites

Я казвай кога е сбирката :D .

 

Гледам кирилица, да не си се прибрала за празниците?

Не само за празниците :)

Би трябвало да е тази вечер, но още нищо не е уточнено. Цял ден ще съм в движение... Върти ми се нещо за Сенса или Гепи. Ще се радвам да видя познати физиономии :)

 

HemophiliacInMe,

и аз те обичам :zzz

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че от година несъм бил толкова зле физически, а психически от четири.

 

На човек неможе да му се случи нищо по-лошо от това да се роди.

Link to comment
Share on other sites

Говорех си сам и по едно време нямаше кво да си кажа и ми стана неудобно

неудобно от себе си,нали! :laughing: ужасно е :bgrin:

иначе започвам да се псувам много сериозно,аз хубаво си повтарях "не се връщай",ама само с повтаряне не стаа :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Минават ми през главата толкова много неща, че чак се плаша... блъскат се вътре и не могат да уцелят изхода(някое ухо), става пълна бърканица! Ще откача направо! А в момента се замислих, че напоследък прекарвам прекалено много време във форума. Не знам какво става... Коледа не ми влияе добре :P

 

Иска ми се да крещя... ама много... Иска ми се да попитам някого ЗАЩО се случва всичко... само че няма кого... лошо е да се чувстваш ням...

 

Лека нощ

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...