Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

уфффф...за кой ли път осъзнавам, че като не пия кафе сутрин после съм като парцал...особенно ако го заменя с бира.. :ph34r:

но какво да се прави, като се събереш с старата компания лиготията взима връх... :excl:

Link to comment
Share on other sites

Шефката ми не била такъв музикален инвалид, за какъвто я мислех :woot На път сме да се разберем, но явно е трябвало по-рано да пробвам с Louis Armstrong :D човек наистина се учи цял живот...

А какво удоволствие може да е музиката докато работиш, особено ако е в комбинация с голяяяма чаша черно злато :lol:

 

Пиеш петрол??!

CoprochiliacInMe за мен черното злато е кафето = начини на изразяване ;) Sorry за заблудата :D

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, колко е лесно да не отговаряш, когато не ти изнася, вместо да кажеш истината. Трябва и аз да го науча този номер.

Пък и ефектът е много добър. И за двете страни. Все още обръщам внимание, като гледам филм, когато на някой му казват някаква глупост, понякога обидна - той само поклаща глава, поглежда с онзи поглед "Горкият..." и излиза от стаята без коментар. Понякога се сещам да го правя, но де да беше винаги...

Минава ми през главата, че всичко се нарежда, вярно мноооого бавно, но се нарежда. Почти съм доволен :D .

Винаги се нарежда. Само да имаме търпение да го изчакаме да се нареди и да не губим вяра... Търпението не ми е най-силната черта :blink:

Минава,ама не си отива. Училище.... :wacko:  Имам кофти клас,всяка следваща година го разбирам наново.... :blink: Яде ми се шоколад..... :rolleyes:  :)

Снощи опатках един цял от големите... Сега ще трябва да изкарам калориите навън хехехе ;)

Link to comment
Share on other sites

Снощи опатках един цял от големите... Сега ще трябва да изкарам калориите навън хехехе  ;)

А ти добре ли си мила Мила? :) Я ги остави калориите в теб,там им е мястото! :D Аз сега хапнах,доволна съм и ....съм готова утре да започна да уча! :woot :rolleyes: :blink: :love Това не го написах аз... :P :devil

Link to comment
Share on other sites

Мисля си ,колко е хубаво да се завърнеш в училище!Това не го написах аз...  bleh0wc.gif bleh0wc.gif bleh0wc.gif

Аз едно време мразех ваканциите. Нямах търпение да дойде 15.09 и да почна да правя нещо различно от свирене и четене.

Link to comment
Share on other sites

В момента си мисля че тази емотиконка: bleh0wc.gif е доста интересна и ще си я сложа във подписа ;)

 

Също така горещо препоръчвам на всички вас обедната бира (шуменско специално) във Пожарната :D а.. и също че скоро трябва да мина на Достъпна + скоро .. тъй като ей го .. половин час чакам да ми се свали vmware..

Link to comment
Share on other sites

Мисля си, така и така съм на 4 бири вече, що да не обърнем с хазяина едно-две шишета ракия, утре съм на Р.Д. и пак ще се напия, вдруги ден ще се прибера в Пловдив...и пак ще се напия...абе я да ходя да пия, че няма много време, влака е в 6:50...а трябва...да се напия :woot Май много пия, к'во да направя обичам да се излагам ;)

Link to comment
Share on other sites

Мисля си колко съм прецакан, че човека който обичам скъса с мен за да не ми причини болка... :blink:

 

edit: не бе логиката ме разбива...

Link to comment
Share on other sites

Мисля си колко съм прецакан, че човека който обичам скъса с мен за да не ми причини болка... :blink:

Ех... Колко пъти сме ги чували тия работи... :(

 

Ами пич... още много пъти ще ти бият шута. Свиквай.

Link to comment
Share on other sites

edit: не бе логиката ме разбива...

:laughing: Абсолютна класика в жанра

 

Къде :confused

Е .. аре ся. Все едно не си чувал за едно от най-клишираните изказвания в света на любовта ;) Не че ти пожелавам да го чуеш, но когато една жена се опита да те разкара.. вероятността да каже нещо нелогично и ти да се чудиш "ама защо?!?!" е доста голяма. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Е .. аре ся. Все едно не си чувал за едно от най-клишираните изказвания в света на любовта  Не че ти пожелавам да го чуеш, но когато една жена се опита да те разкара.. вероятността да каже нещо нелогично и ти да се чудиш "ама защо?!?!" е доста голяма.

 

Само да те успокоя - те и жените не се чустват много по-добре като ги разкарват. ;) Вероятността да чуят логична причина (а и да повярват, че е реалната) не е много голяма :smile:

Извинете ме за Offtopic-a, но не можах да се въздържа, да напиша какво ми "мина през главата" докато четях... :smile:

Link to comment
Share on other sites

Мисля си, че това е поредният ден в който искам да права едно, а се налага да правя нещо съвсем друго. :angry1

Айде тръгвам по задачи... :cry

Link to comment
Share on other sites

А ти добре ли си мила Мила?  :)  Я ги остави калориите в теб,там им е мястото!  :D Аз сега хапнах,доволна съм и ....съм готова утре да започна да уча!  :woot  :rolleyes:  :blink:  :love Това не го написах аз...  :P  :devil

Дали съм добре - ами of course хехехе - ОБИЧАМ шоколад :D :punk :woot

Аби то зависи и как се нарежда. Картинката дето се нареди хич не ми харесва, но е по добре от блъскане в стената докато и се загуби цвета.

Като мине достатъчно време, установавям, че винаги се е нареждало по най-добрия за мене начин. А и за всички останали.

Ами пич... още много пъти ще ти бият шута. Свиквай.

Не е задължително, да ти кажа. Ако много пъти ни се случва едно и също нещо, значи винаги сме действали по един и същи начин, който води до този резултат. А ако не ни харесва резултатът - ами да променим нещо в начина си на мислене и действие. Как да очакваш други резултати при същите мисли и действия?

Link to comment
Share on other sites

Минаааава,големият кораб мииинава....... :lol: :punk .Това в кръгъ на майтапа.Иначе ми минават мисли за студена БИРИЧКА и топли пържени картофки с сирене. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

До преди съвсем мъничко през главата ми минаваха сцени, обилно наситени с кръв, мъчения и многого, много насилия и разстрели-всичко в много ярки цветове. Мислех си какво ли ще стане, ако умъртвя по особено жесток и извратен начин половината администрация в ПУ...

Но...темата ми се отвори една строница по-назад и се развеселих. Минавами през главата, че тук има много хора, които ме кефят и ме карат да се усмихвам, минава ми през главата, че точно заради такива моменти си заслужава да влизам тук и още-отивам някъде да се умъртвя, защото съм смазана от умора...

Link to comment
Share on other sites

мисля че колкото и гадно да постъпих,не трябваше да го прави,само не и боят :angry:

мисля си как съжалявам че не можах да го стъпча по-брутално,но и така ме устройва :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

До преди съвсем мъничко през главата ми минаваха сцени, обилно наситени с кръв, мъчения и многого, много насилия и разстрели-всичко в много ярки цветове. Мислех си какво ли ще стане, ако умъртвя по особено жесток и извратен начин половината администрация в ПУ...

Ще те обичам страшно много и ще ти идвам редовно на свиждане в затвора.
Link to comment
Share on other sites

мисля че колкото и гадно да постъпих,не трябваше да го прави,само не и боят :angry:

мисля си как съжалявам че не можах да го стъпча по-брутално,но и така ме устройва :ph34r:

Мисля си,че на farrell са й теглили един бой,но си мисля също,че тя си е заслужила лошото отношение,но не и боя.Никое момиче не заслужава бой.Е,не съвсем никое,но рядко се намира такова.Мисля си също,че много се кефя,че Берое направи равен с говедата.Ей такива неща :huh:

Link to comment
Share on other sites

Чувствам се самотен,късно вечерта.........Няма никой в този час до мен,но така е,нали съм овен :P :devil :blush: (и аз да кажа някоя тъпотия,извинявам се :P )

Link to comment
Share on other sites

в главата ми се върти един незабравим уикенд и много объркани мисли, върти ми се неприятното натрапване: "утре си на работа, лягай да спинкаш". май ще послушам последното, ще лягам, но не знам дали ще успея да заспя...

Link to comment
Share on other sites

дива ярост, отчаяние, абсолютна самота, самота, сам... неискам да съм сам в самотата

Link to comment
Share on other sites

Мисля да изтегля новия албум на Fear Factory - Transgression, както и преиздадената весия на DemanuFacture... :punk

 

edonkey2000 link:

ed2k://|file|Fear Factory-Transgression-2005-Hole.rar|89051518|95D025F1CBDDAE048D6FB64F325E770C|/

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...