Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Минава ми през главата, че това ми беше последния ден във форума :(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

МРАЗЯ ЛАБОРАТОРНА ФИЗИКА!!

 

FUCK YOU AND DIE!

Living is so damn painfull

It's coll to be dead and grateful

Nothing can hurt you anymore

Anyhow death is so much more

 

You can just kill, kill and kill

Just kill em all if you will

Do you still wanna stay alive

Or join me me by my side

...

 

Ей таквиз настроенийца...

Link to comment
Share on other sites

мисля си че най добрият ми приятел е на повече от 7к км

но това не ни пречи да се напиваме заедно :punk

Link to comment
Share on other sites

че мразя да оставам с чувството за нещо недоизказано и неизяснено... :inqn

Link to comment
Share on other sites

snejko си промени аватара! Черното отстъпва на червеното и вече наблюдаваме и сърчице! :P

Май наистина новата година ще е по-хубава от миналата!

Все пак да не забравяме, че сърчицето е черно, което някак си мен не ми вдъхва оптимизъм:)

Link to comment
Share on other sites

Направих жалък опит да си сменя аватара по настояване на няколко човека, ама....ша ма извинявате....не се получи. Още ми е черно. Поне не дразни очите.

Link to comment
Share on other sites

Suffer-H ми минава през главата и тя постепенно увеличава опитите си да се отърве от мен, поради тая причина, обаче не и давам.Тя си отмъщава с болка ... гад

Link to comment
Share on other sites

А-а-а, не така! Горе главата и въобще няма да униваш. Моята житейска философия е основана на идеята, че за абсолютно всичко си има време, а времето е едно голя-а-амо понятие и ние, малките човечета, не можем да го схванем в целостта му (както не можем да видим цялата Земя, като сме стъпили върху нея). Обаче всъщност времето (и животът) е като една ... ъъъ.. синусоида ли му се викаше на това... корект ми иф уронг... и има "горе"-та :rolleyes: и "долу"-та :unsure: , които постоянно се следват - весело/тъжно/весело/тъжно... Така че никога не бива да се сдухваме тотално от някое "долу", защото "горе"-то чука на вратата.

Ако някой ме разбра, да вдигне ръка, понеже и аз си се обърках... :lol:

ей ти една ръка и от мен!обаче не винаги е тази последователността!понякога става:горе/горе/горе ;после идва много долу/долу/долу абе много долу-та ! :wacko: и ако тогава се сдухаш,малко е трудно да се сетиш,че тъпото горе идва,ама нещо става с връзката на Стара Загора :lol:

Link to comment
Share on other sites

ох,като си помисля колко мнооооооооооооооооооооооого тъпотии имам да уча и направо :sick :pirate :ph34r: :sayjin :angry1 :cry а как не ми се учи,ама хич :cry

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че тука има 15 клуба едва ли не вече, самотни сърца алкоолици ала бала, и викам да направим един клуб "Депресия". Като гледам колко хора имат нужда, това ще е най-посещавания клуб. За съжаление....

Link to comment
Share on other sites

Аз пък си мисля, че е крайно време да мине модата на вечно депресираните, взе да се изтърква вече. Неможе на всяко лошо настроение да казваме депресия. И неможе всеки, който споделя някоя черна мисъл да го обявяваме за депресар. Аз например съм много усмихната, но това не ми пречи да се скапвам отвреме-навреме заради разни трудности и неуспехи. Рядко ми се случва да съм в лошо настроение за по-дълъг период, пък и депресията май се характеризира по-скоро с апатия, а не с изпитването на някакви чувства, колкото и лоши да са те.

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че тука има 15 клуба едва ли не вече, самотни сърца алкоолици ала бала, и викам да направим един клуб "Депресия". Като гледам колко хора имат нужда, това ще е най-посещавания клуб. За съжаление....

 

 

Страхотна идея! Представям си, колко очарователна и забавна ще бъде атмосферата в един такъв клуб!

Link to comment
Share on other sites

Аз пък си мисля, че е крайно време да мине модата на вечно депресираните, взе да се изтърква вече. Неможе на всяко лошо настроение да казваме депресия. И неможе всеки, който споделя някоя черна мисъл да го обявяваме за депресар. Аз например съм много усмихната, но това не ми пречи да се скапвам отвреме-навреме заради разни трудности и неуспехи. Рядко ми се случва да съм в лошо настроение за по-дълъг период, пък и депресията май се характеризира по-скоро с апатия, а не с изпитването на някакви чувства, колкото и лоши да са те.

 

Като попрочетох какво си писала, изведнъж стана чудо. Мина ми друга мисъл през главата. Тва е много рядко явление, две мисли една след друга да ми минат през главата, в толкова кратък период. Мисля си аз, че е крайно време вече, да се спре с навика на повечето тука, всеки опит за шега, да бъде взиман за едва ли не лична нападка. Депресията има много проявления и ми се иска да попрочетеш малко преди да пишеш в какво се изразява въпросното състояние. Както и да е това не е важно. Реално повечето жени рядко са в кофти настроение за дълго. Най-малкото успяват да го скрият добре. Не се заяждам, това е факт. Мога да ти кажа и защо се получава така, ама не ми се пише.

 

Страхотна идея! Представям си, колко очарователна и забавна ще бъде атмосферата в един такъв клуб!

 

Предполагам, че атмосферата ще е леко.... скучна. Но пък от друга страна си представи как членовете на клуба, който както знаем вече са яко депресирани, решат в един момент да отприщят всичко което са задържали в себе си. Добави количество алкохол, способно да умъртви индийски слон, силна и влудяваща музика и пълно откачане на главите................Леле мале. Няма шанс, да не пишат по вестниците за тоя купон. На другия ден броя на депресираните ще е в пъти по-голям, поради простия факт, че тези които не са присъствали на веселбата ще се депресират от този факт. Усещаш ли как пиша глупости и не мога да се спра, а? Бе като цяло стана така, че думичката депресия става мразена и немодерна в този форум, както навремето се случи с думичката "Комплексар". Не че намаляха комплексарите, ама и мина модата. От друга страна пък, много хора които използваха думата, докрая не можаха да стоплят какво точно значи тая дума. Та се свърши с тая дума. Дали пък да не се спра вече, а? Май е време да се спра, че нещо съм саркастичен тая вечер, без да знам защо. Снежко, нищо лично, просто ме избива да се ебавам с хората днеска и не знам докъде ще се стигне, че нещо рядко уцелвам границата. Радвам се че си весела повечето време и ти пожелавам да си все така :)

 

П.С. Тва дето го писах ся, ще замоля да не го взимате особено насериозно, макар че има верни работи в него, ама погледнете на нещата с розовите, а не с черните очила :) Пожеланието е истинско ;)

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че тука има 15 клуба едва ли не вече, самотни сърца алкоолици ала бала, и викам да направим един клуб "Депресия". Като гледам колко хора имат нужда, това ще е най-посещавания клуб. За съжаление....

 

Сещам се за едно подходящо място за депресанти - ГЕПИ. Ония ден за първи път минахме през тва заведение - вътре беше бахти потискащото: полупразно, тихо и като се поогледах всички бяха някви оклюмали... :wacko:

 

А и не мога да разбера защо като се депресирате не се опитате да направите нещо което да ви разсея или да си го изкарате на ярост на нещо, ами отивате някъде където да потънете още по-дълбоко в своята депресия?

Link to comment
Share on other sites

А и не мога да разбера защо като се депресирате не се опитате да направите нещо което да ви разсея или да си го изкарате на ярост на нещо, ами отивате някъде където да потънете още по-дълбоко в своята депресия?

 

Няколко човека ти отговориха вече....Щото така е модерно! Яко е да си потиснат и да имаш извинение за неадекватното си поведение

Link to comment
Share on other sites

....мисля си, че много ми допада сарказма на KILLERINCHO ....

....мисля си как някой ден ще ида на главната с единствената цел да сравня колко от момчетата се обличат нормално и колко - модерно. Ако повечето са що-годе нормални може и да поразмисля за мнението си, че Светът никак не върви на добре ....

....мисля си, че е най-добре да спра да мисля ...

Link to comment
Share on other sites

Мога да ти кажа и защо се получава така, ама не ми се пише.

Мързел такъв ;)

Май е време да се спра, че нещо съм саркастичен тая вечер, без да знам защо.

Сакън нидей, на всички ни е интересно какво става на самия ръб на сарказма ти:) Аре някой друг да го провокира, че мен ме мързи да гледам, камо ли да мисля.

Link to comment
Share on other sites

...съкратено...

 

П.С. Тва дето го писах ся, ще замоля да не го взимате особено насериозно, макар че има верни работи в него, ама погледнете на нещата с розовите, а не с черните очила :) Пожеланието е истинско ;)

 

 

Недей дума така, млад си още, а не пенсионер! Не се вземай толкоз насериозно!

 

Аз имам 10годишен опит по чатове и форуми и избщо нищо не мога да взема насериозно в тях. Отдавна съм установил, че хората в чата и по форумите почти никога нямат нищо общо с това, което са в живота. Аз вече чатя само с познати /на живо/, макар че преминах на Skype, но чат пат през няколко месеца ме избива да почна да пиша тъпотии в някой форум докато не ми писне.

 

/Бати Роми помни ли го някой още? :)/

Link to comment
Share on other sites

Tи нали беше от Руската? Маджунов ще ви обясни някой хубав ден :P

иначе е нещо такова

Копче можеш ли да работиш с осцилограф?Шашкаш ме ,браво щот на мен ми е омръзнал да го гледам ама няя начин

 

 

Минава ми през главата, че тука има 15 клуба едва ли не вече, самотни сърца алкоолици ала бала, и викам да направим един клуб "Депресия". Като гледам колко хора имат нужда, това ще е най-посещавания клуб. За съжаление....

Ама ко ша прайте кат са саберете?И аз ша дойда фана ма депресията,не мога да мина едно ниво на Куейк4 :wacko: Майна иде ми да са хвърла от втория етаж,честно :cry

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...