Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Ами в главата ми предимно се въртят страшни и на моменти много болни мисли.

Но точно в моминта си мисля "М***а му д***а, що живото вечно ме прецаква, повече отколкото тези около мен."

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Аз тактически преминавам в отбора на жените. Ще си сформираме нещо като харем. Аз (естествено) ще съм в ролята на султана и съответно ще командвам ордите от жени които злобно ще разкъсат всяка плячка до която се докопат (превръщайки жертвите в евнуси) и след кървавото пиршество ще се отдават на удоволствия върхъ плюшените червени възглавнички във харема. А колкото до мен.. ами аз ще бъда някъде там :-D

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че асистентката по софтуерни технологоии ще види скоро доста хард технологии :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

От два дни си мисля колко яко щеше да е ся да е 23-ти Декември навсякъде да има много сняг коледно настроение!!!Току-що да са ни пуснали във ваканция!!!Но .. уви ....

Link to comment
Share on other sites

Чудя се защо мъжете около 30 са най-вървежни ???

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че вече трябва да се прибирам, защото утре рано съм на упражнения.

Link to comment
Share on other sites

минава ми през главата ,че се чувставам съкрушен

и то от нещо така далечно от мен

съкроши ме тъгата на една девойка :(

 

най-странното е че причината за тази тага би трябвало да ме радва , но всъщност не е така :cry

Link to comment
Share on other sites

Според мен, само можеш да се радваш на тази констатация! Виж какво светло бъдеще те очаква!!!

Да, и то близко :)

 

 

Чудя се тия под 30 к'ви сме - пълзежни?

По-скоро леснозарезни :(

 

 

Ако решиш да пробваш - предлагам ти Ахмед Доган :)

Много добро предложение. Бих споменал и Евгени Минчев. :angry:

 

 

странно е наистина,не мога да си отговоря на този въпрос :blink:

Не може да нямаш никакво предположение поне. :huh:
Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата,че СинСити ще ни изостави  :cry Не те ли е сраааааааам  :angry:  :(  Да ми пишеш,ей  :P  :D  ;)

Така ли??? :huh: Защо? :cry Къде? С кого? Кога? :confused Майтапя се, разбира се, можеш спокойно да не отговаряш :)

Жалко, ако напускаш форума - ще ни липсваш. :cry

И все пак, ако го направиш - където и да отиваш - успех! :punk

Link to comment
Share on other sites

Така ли???  :huh: Защо?  :cry Къде? С кого? Кога?  :confused  Майтапя се, разбира се, можеш спокойно да не отговаряш  :)

Жалко, ако напускаш форума - ще ни липсваш.  :cry

И все пак, ако го направиш - където и да отиваш - успех!  :punk

Той сам ще продума :) :( Дайте да му спретнем едно парти за изпращане,всички ф-ки,че близките месеци ще се нагледа на мъжаги :D :rolleyes: :P :laughing: Ти си пич,няма да се плашиш СинСити :P :lol: B) :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Така ли???  :huh: Защо?  :cry Къде? С кого? Кога?  :confused  Майтапя се, разбира се, можеш спокойно да не отговаряш  :)

Жалко, ако напускаш форума - ще ни липсваш.  :cry

И все пак, ако го направиш - където и да отиваш - успех!  :punk

 

 

Той сам ще продума  :)  :(  Дайте да му спретнем едно парти за изпращане,всички ф-ки,че близките месеци ще се нагледа на мъжаги  :D  :rolleyes:  :P  :laughing: Ти си пич,няма да се плашиш СинСити :P  :lol:  B)  :laughing:

 

Баси, Синсити трябва да ме научиш на тоя номер. От два дена си във форума и изпращалка, а аз две години го наглеждам и от една се бъхта, а никой едно "чао" няма да ми каже :cry

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата,че СинСити ще ни изостави  :cry Не те ли е сраааааааам   :angry:  :(  Да ми пишеш,ей   

Така ли???  :huh: Защо?  :cry Къде? С кого? Кога?  :confused  Майтапя се, разбира се, можеш спокойно да не отговаряш  

Жалко, ако напускаш форума - ще ни липсваш. 

И все пак, ако го направиш - където и да отиваш - успех! 

Той сам ще продума   :(  Дайте да му спретнем едно парти за изпращане,всички ф-ки,че близките месеци ще се нагледа на мъжаги    :laughing: Ти си пич,няма да се плашиш СинСити :P

Само ще продумам "благодаря" :love

 

sincity Пази си гърба братле!!!Знаеш за какво иде реч!  3shut16gy.gif

Ще направя всичко по силите ми, Деянски, уверявам те :laughing:

 

Aquila, струва ми се, че заслужаваш повече от "чао"!

 

Какво ли ще ми минава през бръснатата глава от утре ? :laughing:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...