Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Минава ми през главата, че нещо не мога да заспя :) Не ми се спи, пък утре мисля да стана по-раничко и как ще стане тая работа не знам. Айде малко за феновете на спортните коли да оплакнат окото, днеска каква хубавица беше спряла до вкъщи :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Като успея да засека едно бясно Мазерати ще го снимам и него :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Бат Весо, не се прави на скромен , тази хубавица е твоята :P

 

Вижда се на номера пише Килър :punk - с пожелания за безаварийно шофиране от мен :ghost

 

Минава ми през главата, че нещо много рано почнах с тези кайвета и днес няма да ме бъде много.

до 12 трябва да ги спирам , че лошо ми се пише :unsure:

 

Усмихнете сееееее , пред нас е поредния ден изпълнен със светлина и щуротии :woot

Link to comment
Share on other sites

Наистина оплакнах окото красавица, минава ми през главата дали да не си купя кола с десен волан тука в БГ колкото искаш и все евтини.А дали няма да се пречукам с нея :lol:

Link to comment
Share on other sites

Мамка му... чувствам се като шибан инквизитор. В ръцете ми попадна най-великолепния лаптоп, до който съм се докосвал - Macbook Air... Невероятно тънък, страхотни форми, ужасно компактен...

И сега, гадните му собственици искат да вървя срещу всичките си морално-етични ценности и да махна чудесната му операционна система и да му сложа ХР...

Link to comment
Share on other sites

All guns, all guns blazing! (rock) Judaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaas! Grupata, koqto me vkara v tejkata muzika kato bqh na okolo 7.

 

Edit: Doide mi edna prostotiq na akyla: "Is this love?" "THIS IS SPARTAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA" Dneska mozyka e na minus. UjasT

Link to comment
Share on other sites

Мамка му... чувствам се като шибан инквизитор. В ръцете ми попадна най-великолепния лаптоп, до който съм се докосвал - Macbook Air... Невероятно тънък, страхотни форми, ужасно компактен...

И сега, гадните му собственици искат да вървя срещу всичките си морално-етични ценности и да махна чудесната му операционна система и да му сложа ХР...

 

Хахаха, това е някаква особена форма на хипермалоумност, характерна за балканските ширини. Все едно да си купиш BMW M6 и да му сложиш двигател на Москвич. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Йее! Изследванията на това кожното на ръката ми са готови, не било гранулома ануларе, пишело "находката е съпоставима с еритем намквоси", което на практика било... нищо :D

Link to comment
Share on other sites

Сега знаеш едно , нищо не ти е израстнало на ръката ... е не може така и все от нещо е станало .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Хахаха, това е някаква особена форма на хипермалоумност, характерна за балканските ширини. Все едно да си купиш BMW M6 и да му сложиш двигател на Москвич. :lol:

 

Бих казъл на апъл. Но ще мине време преди Джобс да осъзнае, че да правиш ОС не е като да оутсорсваш пластмасови дрънкулки :D

Link to comment
Share on other sites

Бих казъл на апъл. Но ще мине време преди Джобс да осъзнае, че да правиш ОС не е като да оутсорсваш пластмасови дрънкулки :D

Thief пак се изквазваш без да си запознат. Колко пъти викаш си използвал Mac OS? Изобщо интересувал ли си се поне малко от нея?

Link to comment
Share on other sites

Баси, т'ва е супер добре направена операционна система. Супер функционална, ужасно интуитивна... Вече беше намерила wifi рутера, преди да съм се сетил за него. Никакви локални мрежи не съм настройвал, не съм си играл с работни групи, когато открих, че си ровя спокойно в сървъра...

Поне се постигна компромис - да се запази и оригиналната операционна. Триумф!

 

Сега и ако намеря някой boot camp, който не е beta, trial или нещо подобно с ограничен срок на годност...

Link to comment
Share on other sites

Thief пак се изквазваш без да си запознат. Колко пъти викаш си използвал Mac OS? Изобщо интересувал ли си се поне малко от нея?

 

Ахам, ползвал съм Мак ОС няколко месеца. Не бях впечатлен - даже напротив. Може би ако не си ползвал Вин преди, ще ти е таман.

Link to comment
Share on other sites

Ахам, ползвал съм Мак ОС няколко месеца. Не бях впечатлен - даже напротив. Може би ако не си ползвал Вин преди, ще ти е таман.

Пълни глупости. Mac OS е най-гениалната операционна система за десктоп която съм ползвал. Точно една седмица ми трябваше за да свикна и сега се чувствам все едно цял живот съм я ползвал. Най-интересния момент беше че ми се смени нагласата и сега възприемам windows по съвсем различен начин което някак си даде по-различна посока в работата ми. Като добавим опита ми със linux (desktop) в момента съм опрял до там че държа компютрите си .. моите и тези които поддържам в някакво основно базисно състояние - тоест... само това което е нужно и нищо повече за да се свърши работата. Факт е че преди когато работех само с windows и съответно нямаше как да направя разликата в начина по който може да се общува с една ОС... много по-често се подлъгвах от клиентите и се впусках в правене на излишни трудоемки процедури... сега ми е много по-лесно да убеждавам хората да работят по точно определен начин вместо да се мисля за много добър само защото умея да изпълнявам всякакви гимнастики (разбирай прищявки на клиентите)

 

Не знам дали ме разбра но при всички случаи си в грешка тъй като е доста вероятно да не си успял да си подбереш оптималния софтуер който най-добре ще ти върши работа за Mac OS - една според мен задължителна стъпка която е валидна за всяка една опреационна система. С други думи - дай й шанс :)

 

Колкото до хората които слагат Windows на Mac - това го видях на един Mac Book Pro преди година и половина някъде и останах до толкова шокиран че ... до някаква степен това способства за решението ми да напусна тогавашната си работа и да си потърся нещо по нормално само и само да си нямам работа с подобни малоумници.

 

Scorpion - За съжаление няма ка да ти дам информация за Boot Camp тъй като никога не ми се е налагало да го слагам.. единственото което имам е Parallels Desktop със Win XP SP2 тъй като по някога ми се е налагало да тествам някакви работи - работи маалко по-бавничко все пак е виртуализация... но ако е необходимо просто да се пусне някакво по-елементарно windows приложение може да се окаже добра идея :)

Link to comment
Share on other sites

Колкото до хората които слагат Windows на Mac - това го видях на един Mac Book Pro преди година и половина някъде и останах до толкова шокиран че ... до някаква степен това способства за решението ми да напусна тогавашната си работа и да си потърся нещо по нормално само и само да си нямам работа с подобни малоумници.

 

Еова стана масово. Апъл не издържаха и минаха на интелски процесори. Ама айде, тук не му е мястото. Иначе мнения много.

Не е само затова, но определено заслуга има уин-а.

 

Утре е петък! :music

Link to comment
Share on other sites

Не знам дали ме разбра но при всички случаи си в грешка тъй като е доста вероятно да не си успял да си подбереш оптималния софтуер който най-добре ще ти върши работа за Mac OS

 

Или може би не е прекарал достатъчно време ползвайки тази ОС и се е отказал в началото

 

----------------

Now playing: www.soundarea.org Deep Dish - We Gonna Feel It

via FoxyTunes

Link to comment
Share on other sites

А не се ли замисляш че решението за интелските процесори не е за да могат хората да си слагат windows... а поради много по-основни причини като енергиина ефективност и производителност на архитектурата. Тоест слагането на алтернативни ОС е нещо като бонус а не основна идея ;)

 

btw - Scorp - ся се сетих.. кажи им на хората че не можеш да им сложиш Windows щото тъй като компютъра няма оптично устройство.. няма как да boot-неш CD за да го инсталираш ;)

 

може би ще се убедят :D наблегни на това колко много време си се мъчил!

Link to comment
Share on other sites

А не се ли замисляш че решението за интелските процесори не е за да могат хората да си слагат windows... а поради много по-основни причини като енергиина ефективност и производителност на архитектурата. Тоест слагането на алтернативни ОС е нещо като бонус а не основна идея ;)

 

btw - Scorp - ся се сетих.. кажи им на хората че не можеш да им сложиш Windows щото тъй като компютъра няма оптично устройство.. няма как да boot-неш CD за да го инсталираш ;)

 

може би ще се убедят :D наблегни на това колко много време си се мъчил!

пък после що хората не харесвали МАК ОС, а?! ако зарди нея не можеш един прозорец да си инсталираш, къф компютър е това, а?!!! и само да се дразнят хората че всичко става още на първото щракане с мишока - ужасна работа. има да стартират по 2 процеса всеки път........

Link to comment
Share on other sites

единственото което ми минава през главата е:

Thief пак се изквазваш без да си запознат. - казано от netrootbg.

 

В една друга тема, Thief отново развиваше някакви безумни идеи и там каза, че не е имал опит с друга ОС освен Windows, така че не се палете :D

 

@mobo - "Прозорецът" не е нито най-чистия нито най-големия прозорец към света. И без него може да живееш, и даже по-добре :)

Link to comment
Share on other sites

единственото което ми минава през главата е:

Thief пак се изквазваш без да си запознат. - казано от netrootbg.

 

В една друга тема, Thief отново развиваше някакви безумни идеи и там каза, че не е имал опит с друга ОС освен Windows, така че не се палете :D

 

@mobo - "Прозорецът" не е нито най-чистия нито най-големия прозорец към света. И без него може да живееш, и даже по-добре :)

аре бе?! ама наистина ли?! ма имало и други ОС, така ли? тцъ тцъ тцъ. всеки ден нови чудеса :lol:

Link to comment
Share on other sites

Идеята на boot camp е именно тази - да може да създаде диск с windows-ки драйвъри и да буутва от оптично. А такова имам за USB.

 

Но определено чувствам, че слагам двигател от голф двойка на Ducati... Щото не може да кара мотор клиентшата...

 

Супер се дразня...

Link to comment
Share on other sites

единственото което ми минава през главата е:

Thief пак се изквазваш без да си запознат. - казано от netrootbg.

 

В една друга тема, Thief отново развиваше някакви безумни идеи и там каза, че не е имал опит с друга ОС освен Windows, така че не се палете :D

 

@mobo - "Прозорецът" не е нито най-чистия нито най-големия прозорец към света. И без него може да живееш, и даже по-добре :)

 

Хах, всички опяват колко велики са мак ос и линукс, а всички са на уиндоус. Това е да си дървено философче :) Аз разбирам, да си виждал нещо друго освен прозорците и да се изказваш тежко ама...ама не се палете.

Link to comment
Share on other sites

Ако само аз използвах компютъра в момента щеше да има вин и убунту , но не съм само аз ... за това изполвам само "прозорец" и твърдението ти за хората не е много правилно от тази гледна точка на нещата като цяло .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

пък после що хората не харесвали МАК ОС, а?! ако зарди нея не можеш един прозорец да си инсталираш, къф компютър е това, а?!!! и само да се дразнят хората че всичко става още на първото щракане с мишока - ужасна работа. има да стартират по 2 процеса всеки път........

Нa OSX като цъкнеш на приложението 2 пъти не се зарежда 2 пъти а 1 път - второто цъкане ти извиква зареденото приложение на фокус. :) май не си пробвал досега :D

 

двигател от голф двойка на Ducati

Супер се дразня...

Еми щом става :( Само недей да сравняваш добре смазаните немски машини със италианските боклуци моля :P

 

Хах, всички опяват колко велики са мак ос и линукс, а всички са на уиндоус.

Има и такива хора, но на тях няма какво да им се обръща внимание по принцип.

 

Всяка операционна система си има приложение .. плюсове и минуси... поради това че всяка има леко различни цели... няма как да бъдат сравнени на 100% и общо взето се стига до някакви фанатизирани изказвания в повечето случаи. Просто се дразня на факта че хората взимат решения на базата на това какво тях ги кефи а не кое по-подходящо за да се свърши работата. В такъв случай спора е излишен.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...