Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Ех... Колко лесно и бързо се работи като си ядосан(поне на мене така ми действа де). По лошото е че цял ден бачкам и още съм бесен майна и усещам че утре няма да мога да се отлепа от леглото ...

Ооo , и аз , когато съм бесен съм най-продуктивен , спокойно ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Dneska bati bezsmisleniq den. Bazata se ebava cql den i az seda i si pobarvam makarite. Razgledah si4ko saitove de 6to ima, iz4etoh vsi4ki novini. Typnq. Propilqn den, za koito mi pla6tat. Mn typo. Pone nqkva rabota da bqh svyr6il.

 

В такива случаи се казва - работя като барометър - хем го барам, хем го меря... :D

Link to comment
Share on other sites

...и познайте какво прави с другата :lol: ...

 

Яде чипс, пие бира, играе Tribes of The East, решава судоку :lol: С една свободна ръка може да се правят чудеса :D

Link to comment
Share on other sites

Снощи с една приятелка стояхме до 5 сутринта, тя си събираше багажа, че се изнася от една много хубава квартира, но не попадна на съквартирантки, изнесоха се и на нея също и се наложи... Беше много гадно... Защото практически и аз съм била 1/2 съквартирантка, че чак като дом я чувствам тази квартира, толкова спомени съм запазила. Толкова хубави и лоши моменти... Не ми се тръгваше тази сутрин... Спахме само 2 ч., то да не бяхме лягали де, но сега ми е едно носталгично. Ще ми липсва всичко, изживяно там. Всички емоции... :cry

Link to comment
Share on other sites

М, чудесно. След работа, тъкмо като се прибрах и почти припаднах. Майка ми и баба ми откачиха, щото се посвлякох точно пред тях...

 

Кръвното нещо ми падна рЕзко и ми прималя и лекично изгубих картина и звук за няколко секунди. Днес денят е просто... чудесен...

Link to comment
Share on other sites

М, чудесно. След работа, тъкмо като се прибрах и почти припаднах. Майка ми и баба ми откачиха, щото се посвлякох точно пред тях...

 

Кръвното нещо ми падна рЕзко и ми прималя и лекично изгубих картина и звук за няколко секунди. Днес денят е просто... чудесен...

Тва сигурно се държи на медицинските "вицове" с които си се занимавал цял ден ;)

Link to comment
Share on other sites

Рали Хеброс днес Е*А мамата на движението в целия Пловдив 50 мин от Френската до Централна гара, а като гледах задръстването, ми се стори, че бързо сме се оправили.

Link to comment
Share on other sites

М, чудесно. След работа, тъкмо като се прибрах и почти припаднах. Майка ми и баба ми откачиха, щото се посвлякох точно пред тях...

Кръвното нещо ми падна рЕзко и ми прималя и лекично изгубих картина и звук за няколко секунди. Днес денят е просто... чудесен...

:(

 

Браво... все едно тези неща дето си ги приказваме по skype от време на време нямат никакво значение.

 

Искам да спестя излишните думи и само да споделя нещо което ми каза един добър приятел преди две години. Може би някои от вас помнят Mr_Vain докато пишеше във форума... та той каза: "В момента в който спре да ти пука, започваш да си вършиш работата по-добре".

 

Първоначално си мислих... добре де това няма ли да ме направи прекалено нехаен на работното място... ще се изложа при хората които ми имат доверие щом работя при тях... и подобни мисли.

 

След време лека полека започнах да го правя и сега мисля, че в момента в който се отпуснеш... започваш да взимаш решения и на своя глава. без да си губиш времето съсредоточавайки мислите си върху това дали ще сгрешиш или не... което ти дава повече време директно да се съсредоточиш над това за което си нает.

 

Разбира се мислейки си тези позитивни мисли идва момента в който съдбата по някаква причина ти зашлевява плесник и тогава разбираш че не винаги намираш най-подходящото място за теб в което да се развиваш. Тогава се сещаш отново за позитивните си мисли... и продължаваш по-силен напред без да те сипра за дълго време това че са те уволнили от някъде например.

 

Интересно е как живота те пречупва заради начина по който останалите около теб приемат света...

Link to comment
Share on other sites

Верно е тва всичкото.

Най-лошото е е че понякога когато си супер съсредоточен върху нещо и допускаш грешки по лесно отколкото когато се отнасяш по "айляшки" кън нещата и така вместо да ти помага ти вреди както и на работата така и на теб самия( по голяма умора нерви и какво ли още не).

Link to comment
Share on other sites

Най-лошото е е че понякога когато си супер съсредоточен върху нещо и допускаш грешки по лесно отколкото когато се отнасяш по "айляшки" кън нещата и така вместо да ти помага ти вреди както и на работата така и на теб самия( по голяма умора нерви и какво ли още не).

Да! :) То е не толкова да се отпуснеш нехайно... а по-скоро да вярваш че си някак си над нещата. Все едно си мечтаеш за нещо хубаво и да го мислиш всеки ден усещайки как се съчетаваш с нещата вместо постоянно да се опиташ да ги стиснеш и те вечно да ти се изплъзват :D

 

keep it real :)

 

 

между другото ето това мнение ми хареса по въпроса... "добре ако не съществува бог - нашият създател... тогава кой стои зад всичко?"

 

We as a species grow, learn and slowly shed old incorrect beliefs. There is no "final understanding" as life is a constantly changing and evolving process. What we do have is a logical basis of understanding how life operates. The idea of a personified creator or god serves no function anymore, and has zero basis in reality, with no provable, tangible evidence to support it.

Link to comment
Share on other sites

Въпроса е да се носиш по течението :)
Това е най-сигурния начин да станеш овца.

 

А за непукизма - трябва да се намери един златен баланс между непукизма и концентрацията - хем да си достатъчно концентриран, хем да ти е през шнура.

 

 

Оф, що станах толкоз рано... Ся поне половин час трябва да губя време, преди да поема към лифта..

Link to comment
Share on other sites

Бих дал 2000 лв за upgrade, само и само да видя GRID на ultra high настройки! Това е най-красивият racer, да не кажа най-красивата игра въобще! Все още не мога да се концентрирам върху състезанието и вместо това зяпам околностите, сенките, отблясъците, пушека. Да не говорим за звука - мравки ми лазят по гърба, когато минавам през тунел.

 

И което е още по-хубаво - играта не е само графика. Идеята за кариера е много добра, управлението на колите не е дървено, няма никакви тунинги-мунинги и настройки -СУПЕР!!! Само ако ги нямаше омразните дрифтове...

Link to comment
Share on other sites

... няма никакви тунинги-мунинги и настройки -СУПЕР!!! Само ако ги нямаше омразните дрифтове...

 

Вече си анатемосан от Голф религията. Цял Перник гори твои снимки на клада на центъра :lol: Но погледанах играта в нета, верно е много добра, жалко че на мойта кошница няма да тръгне :(

Link to comment
Share on other sites

To4no v momenta neq svalqm! :) Vidqh q sno6ti 4e e v Top Downloads na zamunda i vikam, abe 4akai da q drypna. Ama tq mnogo be - 6Gb 6te q svalqm do dove4era! A za6to mi se struva, 4e Pro Street izglejda s po-realisti4na grafika, tazi mi se struva mnogo mazna - e tezi izvodi sa samo na baza screenshotove de - kato q svalq 6te se 4ue!

Link to comment
Share on other sites

Ихаа... Снощи си прекарах мноо яко в Занзибар . Каквото и да си говорим Ретрото си остава най-великата музика създавана някога :)

Link to comment
Share on other sites

Ихаа... Снощи си прекарах мноо яко в Занзибар . Каквото и да си говорим Ретрото си остава най-великата музика създавана някога :)
А'е няма ли да излиза някво ново ретро... Иначе като чуя стил ретро и ми иде да пръдна... Боб ми е свидетел, по-голяма тъпотия няма. Наблъскали рок, диско, поп, псевдоджаз, някоя-друга метъл балада и разни други стилове и ги класифицират на базата на година на производство... Няма такава простотия...

 

Иначе като красота на пейзажите - признал съм FarCry... Без, разбира се, да твърдя, че съм запознат с по-новите игри, но FarCry... съм се хващал как стоя и се въртя като пумпал, наблюдавайки пейзажа... което често ми е коствало "живота" ;]

Link to comment
Share on other sites

ДА МЪ Е** МАЙКАТА ЗАКВО ВИНАГИ НЕЩО ТРЯБВА ДА ТЕ СПЪВА !?!? ?! ?! :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1

За да може след като паднеш, да се изправиш и да продължиш!

 

I'm Gonna Organise Some Changes In My Life

I'm Gonna Exorcise The Demons Of My Past

I'm Gonna Take The Car And Hit The Open Road

I'm Feeling Ready To Just Open Up And Go!

 

 

When I'm Feeling Down And Low

I vow I'll Never Be The Same Again

I Just Remember What I Am

And Visualise Just What I'm Gonna Be

Link to comment
Share on other sites

Да! :) То е не толкова да се отпуснеш нехайно... а по-скоро да вярваш че си някак си над нещата. Все едно си мечтаеш за нещо хубаво и да го мислиш всеки ден усещайки как се съчетаваш с нещата вместо постоянно да се опиташ да ги стиснеш и те вечно да ти се изплъзват :D

keep it real :)

 

На това му викат накратко "задобряване". Let the force flow through you ! ;)

Link to comment
Share on other sites

Именно ! Това което правиш трябва да се превърне в твоето Кунг-фу. Тогава с един поглед можеш да видиш нещата. Което иначе, би ти отнело часове съсредоточено взиране.

Link to comment
Share on other sites

Това което правиш трябва да се превърне в твоето Кунг-фу.

А може да се превърне и в Кунг Фу Панда :)

game2008053115550326cv3.th.jpggame2008053116113300hz7.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

Бих дал 2000 лв за upgrade, само и само да видя GRID на ultra high настройки! Това е най-красивият racer, да не кажа най-красивата игра въобще! Все още не мога да се концентрирам върху състезанието и вместо това зяпам околностите, сенките, отблясъците, пушека. Да не говорим за звука - мравки ми лазят по гърба, когато минавам през тунел.

 

И което е още по-хубаво - играта не е само графика. Идеята за кариера е много добра, управлението на колите не е дървено, няма никакви тунинги-мунинги и настройки -СУПЕР!!! Само ако ги нямаше омразните дрифтове...

 

Май май ще трябва да искам кинти за ъпгрейд, че на кочината ми няма да тръгне :(

 

Бих ти минал дрифта с най-голямо удоволствие :):):):)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...