Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Аз съм сигурен, че ще се купуват повече снаксове и чипсове от всякога. Нали се сещате какъв е забраненият плод? Децата все ще намират начини.

 

letalis - Само Жак Аса ще ги оправи в ТЕТ-а :laughing:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Атанасе, точно това визирам. Че бидейки добитък, все пак си завършил образованието си, при това научавайки нещо. Носейки дълга коса, ходейки брадясал като талибан и облечен както ти скимне. Тоест подобни забрани не мисля, че ще променят нещо в позитивен план. Знаем к'во става, когато през цялото си учене си държан на каишка и изведнъж те отвържат...

 

И въобще не съм съгласен със "гадчетата след нас". Атанасе, остаряваш. Почна да говориш в стил "едно време к'ви бяхме, ся к'ви маскари са".... И по мое време училищата бяха пълни с плява, която ходеше там само да отбие номера. И в училищата преди МГ-то и в самото МГ видях много такива хора. Какво стана с тях след това няма да коментирам, защото не е обект на темата. Аз скочих срещу дългите коси. Щото един мой дългокос съученик си прибираше златните медали всяка година на олимпиадата по информатика, няколко години работи в Германия по един проект за компютърна симулация на физическа среда, а в момента е програмист в софийска фирма с четирицифрена заплата. Друг, също дългокос, в момента е в Чехия, работи съвместно със CISCO, след като няколко години беше преподавател в академиите им. Всеки от тях слушаше метъл по онова време. Мисля, че имаше и няколко международни медалисти от випуска преди нас, слушащи тази пропаднала музика.

 

А за униформите - нищо не съм казал. Напротив. МГ-то въведоха униформите малко след моето завършване и доколкото съм запознат - хич не бяха недоволни учениците.

Link to comment
Share on other sites

Чакайте сега те не забраняват да си слушаш метъл,просто начина на обличане или греша?

А за това че сега всичко е много по-зле от преди като дисциплина,няма спор.Аз съм завършил ТЕТ-а преди 4 години, скоро нали,но въпреки това си личи,че е по-разпуснато от преди.А да не говорим,че още от началното училище се почва ,псуват се учители,бият се учители, айде и ние сме говорили глупости и сме правили глупости ама сега вече е ад.

 

Ха, наборе и аз преди 4 години го завърших. В началото си казах - къде по дяволите се намирам с всички камуфлажи, мешки ли бяха ония смешки по гърбовете и метълски фанелки. Строги нашийници и кламери вместо накити. Та заради такива ще давам на бъдещите ми деца да гледат Плей бой от малки и изрична забрана да слушат метъл. :rolleyes:

 

Аз съм сигурен, че ще се купуват повече снаксове и чипсове от всякога. Нали се сещате какъв е забраненият плод? Децата все ще намират начини.

 

letalis - Само Жак Аса ще ги оправи в ТЕТ-а :laughing:

 

И аз си виках къв па е тоя Жак, че така да ни зори. Сега се радвам, че ми е преподавал в 8ми и 11ти клас. Няма такъв професионалист като него.

Link to comment
Share on other sites

Аз съм сигурен, че ще се купуват повече снаксове и чипсове от всякога. Нали се сещате какъв е забраненият плод? Децата все ще намират начини.

 

letalis - Само Жак Аса ще ги оправи в ТЕТ-а :laughing:

Жаки е вечен ТЕТА, ще падне той не ! :bowdown: :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

Абе, мутка пайна, ако бяха забранили чалгата или рапа всички щяхме да вдигнем купон, баси.

 

Оня ден един приятел домъкна 4 момиченца с него. Цялата работа била, че тръгнали да се правят на оборотни на "Съединение", няква тръгнала да ги бие и 4-те и те да отърват боя тръгват с тоя мой авер. Идват в Балабана, гледам го него, гледам ги тях - 4 грозни, недоразвити момиченца с девствени мусачки седят и опъват цигари като дърти кочове.

-Абе, момичета, вие кой набор сте?

-'95

-А от колко време пушите?

-От 12 годишни.

-Вие сте бати злетата.

-Аааа, ние сме си добре, ти да видиш '96 какви идиоти са.

 

Жак Аса, Стефчо Автографа и Пърпъла ще оправят света! :Д

Link to comment
Share on other sites

За метъла - отделно. Ако няма да се толерира един вид музика, тогава да не се толерира НИКАКВА музика.

 

Училищен обяд

бр.9(11), септември 2006

 

 

САЩ

училище в окръг Феърфакс, Вирджиния

2 хот-дога с пуешко месо

пържени картофи

Броколи и карфиол със сос

Мляко

 

Калории 812

Цена 2 долара

Възрастов диапазон - 11-18г

Приблизителен процент ученици, хранещи се в училище - 50%

 

Русия

училище в Петербург

Борш

Говеждо кюфте

Каша от елда

Ръжен хляб

Ябълков кисел/напитка/

 

Калории 527

Цена 21 рубли/78 цента/

Възрастов диапазон - 7-17г

Приблизителен процент ученици, хранещи се в училище - 90%

 

Япония

училище в Сапоро

Супа от японски кнедли със соева паста

Спанак и китайско зеле с бадемов пастет

Нато/заквасени соеви зърна/

Ориз

Мляко

 

Калории 621

Цена 190 йени/1,68 долара/

Възрастов диапазон - 6-12г

Приблизителен процент ученици, хранещи се в училище - 100%

 

 

 

 

Ето и по въпроса за храната.Обърнете внимание на процента в Япония.

Link to comment
Share on other sites

Ха, наборе и аз преди 4 години го завърших. В началото си казах - къде по дяволите се намирам с всички камуфлажи, мешки ли бяха ония смешки по гърбовете и метълски фанелки. Строги нашийници и кламери вместо накити. Та заради такива ще давам на бъдещите ми деца да гледат Плей бой от малки и изрична забрана да слушат метъл. :rolleyes:

 

 

 

И аз си виках къв па е тоя Жак, че така да ни зори. Сега се радвам, че ми е преподавал в 8ми и 11ти клас. Няма такъв професионалист като него.

Знам,Чефо знам.

Даже сме и пили заедно,покрай Младен,ама кой да помни!

Link to comment
Share on other sites

Абе, мутка пайна, ако бяха забранили чалгата или рапа всички щяхме да вдигнем купон, баси.

 

Оня ден един приятел домъкна 4 момиченца с него. Цялата работа била, че тръгнали да се правят на оборотни на "Съединение", няква тръгнала да ги бие и 4-те и те да отърват боя тръгват с тоя мой авер. Идват в Балабана, гледам го него, гледам ги тях - 4 грозни, недоразвити момиченца с девствени мусачки седят и опъват цигари като дърти кочове.

-Абе, момичета, вие кой набор сте?

-'95

-А от колко време пушите?

-От 12 годишни.

-Вие сте бати злетата.

-Аааа, ние сме си добре, ти да видиш '96 какви идиоти са.

 

Жак Аса, Стефчо Автографа и Пърпъла ще оправят света! :Д

 

айде да не сме всички, чалга и бира юбер алес :laughing:

 

Знам,Чефо знам.

Даже сме и пили заедно,покрай Младен,ама кой да помни!

я припомни :)

Link to comment
Share on other sites

Нека да ви уточня някои неща. Метъл музиката не задължава никой да носи различно облекло или да има дълга коса. Аз преди години носих такива дрехи, обаче сега си се обличам нормално и продължавам да си я слушам с пълна пара. Просто осъзнах, че няма смисъл.

Link to comment
Share on other sites

Забранили са им да го слушат В училище. Не виждам къде е трагедията тук. Извън училище да си слушат каквото им скимне. Училището не е дискотека, чалга клуб, пиано бар, нали? Там са за да учат, не да слушат Устата и Софи Маринова. За всяко нещо си има време и място и е хубаво да го научат това. Така че - пиърсинг, чалга, метал, рап, къси поли и джапанки - извън училищния двор и сграда.

 

На мен са ми забранявали да слушам Метъл и Хард ИЗОБЩО - не само в училище... това е нарушаване на правото на избор и налагане на несвобода. Не бъркайте реда с несвобода.

Link to comment
Share on other sites

Абе, мутка пайна, ако бяха забранили чалгата или рапа всички щяхме да вдигнем купон, баси.

 

Оня ден един приятел домъкна 4 момиченца с него. Цялата работа била, че тръгнали да се правят на оборотни на "Съединение", няква тръгнала да ги бие и 4-те и те да отърват боя тръгват с тоя мой авер. Идват в Балабана, гледам го него, гледам ги тях - 4 грозни, недоразвити момиченца с девствени мусачки седят и опъват цигари като дърти кочове.

-Абе, момичета, вие кой набор сте?

-'95

-А от колко време пушите?

-От 12 годишни.

-Вие сте бати злетата.

-Аааа, ние сме си добре, ти да видиш '96 какви идиоти са.

 

Жак Аса, Стефчо Автографа и Пърпъла ще оправят света! :Д

ТИ ПОЗНАВАШ КОЛЬО ПЪРПЪЛА ???

Link to comment
Share on other sites

айде да не сме всички, чалга и бира юбер алес :laughing:

 

 

я припомни :)

Аз съм Иво,от Е клас бях,друго друго, а да от съселянчета от Коматево сме с Младен :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Да де, ама защо точно метъла? Ако ще забраняват да се слуша музика в училище да забранят всякаква бе, деба.

 

А джапанките ЗАДЪЛЖИТЕЛНО трябва да си заминат отвсякъде. Вървя си аз по главаната или в даскало или където и да е и гледам на хората косматите хобитови ходила и мазолите, ай сиктир вече. Джапанки - само на плажа!

Link to comment
Share on other sites

Момчета какво се карата дали трябва да забранят това или онва. Не може ли да решат проблема като един най съфорумник @йордан, който решава проблема генерално. Вместо да правят нови забрани в училищата, направо да забранят училището, мисля че 90% от учениците ще са доволни

Link to comment
Share on other sites

Забранили са им да го слушат В училище. Не виждам къде е трагедията тук. Извън училище да си слушат каквото им скимне. Училището не е дискотека, чалга клуб, пиано бар, нали?

 

Глупости! Ако там не се докажеш като въвежен пред толкова публика къде другаде! Всичките магарии точно там им е мястото. В крайна сметка така и така си губят времето там - поне да свършат нещо полезно за себе си - да изпъкнат пред останалите. Мноу е яку шъ знайш. Намират се в УЧИлище, но това е последното нещо, за което се сещат. Естествено докато някой не вземе да ги препитва - о, ужас неземен!

 

-----------------

 

Пешо, Наско много добре си го казва, не извъртай нещата в неправилна посока. Вземи се разходи из някой училищен двор и после ми говори пак. Тези твари (да, казах го - твари) нямат самосъзнание, те самите нямат как да преценят действията си. Няма ги ПЪРВИТЕ СЕДЕМ ГОДИНИ. Наско може да е бил пиян дебил, но осъзнат такъв! Всички сме били идиоти по едно или друго време - едно е да го осъзнаеш и да си преминеш нормално през rebel периода, друго е да си ТОТАЛЕН дебил, който не може да върже 2 изречения, а като му дадеш химикал в ръцете става страшно....

Link to comment
Share on other sites

сигурен съм, че за метъла това е поредната жрналистическа изцепка... по-скоро са имали предвид всякаква такава поп, рап и прочие музика не от учебния материал... но журналистите както винаги са се справили блестящо с предаването на пряката реч и смисъла..

 

Абе тет-аджиите, нямате ли си тема за ТЕТ? Или ЛС, или скайп? Мен не ме вълнува кой е Пърпъла и кой е Аса...

Link to comment
Share on other sites

А не е ли по правилно направо да си правим по една вазектомия?

Бъди пръв, молим ти се! Поведи народа напред!

Link to comment
Share on other sites

сигурен съм, че за метъла това е поредната жрналистическа изцепка... по-скоро са имали предвид всякаква такава поп, рап и прочие музика не от учебния материал... но журналистите както винаги са се справили блестящо с предаването на пряката реч и смисъла..

 

Абе тет-аджиите, нямате ли си тема за ТЕТ? Или ЛС, или скайп? Мен не ме вълнува кой е Пърпъла и кой е Аса...

Аз пък си мислех,че това е говорилнята на форума и тука всеки говори каквото си реши,но виж признавам може би греша.

А и не сме длъжни да пишем нещо, което теб те интересуват или отново греша?!

Link to comment
Share on other sites

А не е ли по правилно направо да си правим по една вазектомия?

 

по-правилно е да бъдем по-отговорни, когато става дума за децата ни. не да разчитаме, че учителите, комшията, полицията ще ги направи по-добри, по-умни и по-съзнателни. Ако не мислиш, че това е твоя лична отговорност и не искаш да си я понесеш- тогава съм съгласен, вържи си семенните каналчета на морски възли, а за по-сигурно ги прекъсни, за да е необратимо.

 

letalis - грешиш, ако мислиш за тая тема като за канал в IRC, дето може да си подхвърляте едносрични с приятелчета. Нека аз да ти го кажа, вместо модераторите, че те може да решат и други изразни средства да използват, за да ти го обяснят по-нагледно и достъпно.

Link to comment
Share on other sites

Видене, един мултиплеър на Дънджана? А иначе, хора, заебете сериозните теми...Ако мама и тате не набият на малкото дебилче нещо в главата, няма кой.

Link to comment
Share on other sites

Много интересна идея!!! Но да я отложим за другата седмица, че сега главата ми прилича на кег, а довечера заминавам :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Глупости! Ако там не се докажеш като въвежен пред толкова публика къде другаде! Всичките магарии точно там им е мястото. В крайна сметка така и така си губят времето там - поне да свършат нещо полезно за себе си - да изпъкнат пред останалите. Мноу е яку шъ знайш. Намират се в УЧИлище, но това е последното нещо, за което се сещат. Естествено докато някой не вземе да ги препитва - о, ужас неземен!

 

-----------------

 

Пешо, Наско много добре си го казва, не извъртай нещата в неправилна посока. Вземи се разходи из някой училищен двор и после ми говори пак. Тези твари (да, казах го - твари) нямат самосъзнание, те самите нямат как да преценят действията си. Няма ги ПЪРВИТЕ СЕДЕМ ГОДИНИ. Наско може да е бил пиян дебил, но осъзнат такъв! Всички сме били идиоти по едно или друго време - едно е да го осъзнаеш и да си преминеш нормално през rebel периода, друго е да си ТОТАЛЕН дебил, който не може да върже 2 изречения, а като му дадеш химикал в ръцете става страшно....

И все пак съм главно против забраната на голите пъпчета на момиченцата :lol: :P Пък и както казах има много по-належащи въпроси, като например това че пълни малумници си взимат средното, щото на тия матури пада яко преписване казвали са ми...

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...