Jump to content
BulForum.com

Nai grozna (4alga)pevica ?!


mortal_dreams

Nai grozna (4alga)pevica?!?!  

471 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 258
  • Created
  • Last Reply

Aзис си е чист мъж и той не веднъж го е казвал. просто вие нямаше да знаете кой е Азис (както не знаете, че Тони Стораро е мъж), ако не беше сценичното му поведение.

Link to comment
Share on other sites

Aзис си е чист мъж и той не веднъж го е казвал. просто вие нямаше да знаете кой е Азис (както не знаете, че Тони Стораро е мъж), ако не беше сценичното му поведение.

Да бе браточка мъж е , има си патладжанче и с това май се изчепрва неговата мъжественост.

 

P.S Е какво излиза по твойта логика , че за да те забележат в България като певец на сцената трябва да се правиш на педераст ли ??!?! . Веселин Маринов спечели приз за певец на годината без да го прави .

Link to comment
Share on other sites

Aзис си е чист мъж и той не веднъж го е казвал. просто вие нямаше да знаете кой е Азис (както не знаете, че Тони Стораро е мъж), ако не беше сценичното му поведение.

Ама ти май сериозно си помислил, че смятам, че Тони Стораро е жена:)

Стига бе, не видя ли веселото човече накрая на поста ми?Просто се шегувах с тъпия мангал Тони Стораро. Голям майтап стана:)

Link to comment
Share on other sites

Toни Стораро е мъж.

 

Не просто мъж. Той е циганин :lol:. Иначе вчера на бала ни пя Вероника и беше с черна гадна коса.. не само косата и тя беше гадна. Иначе Баба Глория - цици до пъпа и изпито гадно лице.

Link to comment
Share on other sites

абе вие вижте Мара Отварачката с червилото до носа и пак ми говорете :sick

като я видях на 3 сантиметра от мен и припаднах :wacko:

Link to comment
Share on other sites

.....бе вижте Ивана без грим и пак шси говорим  :ghost

Е, жената наближава 40те все пак:)
Link to comment
Share on other sites

абе вие вижте Мара Отварачката с червилото до носа и пак ми говорете :sick

като я видях на 3 сантиметра от мен и припаднах :wacko:

Е на кака ти Мара няма да и откажа , ама сигурно ще хлопа :blink:

Link to comment
Share on other sites

Мара Отварачката има такова огромно бирено шкембе(явно от много пиене на Ариана ;) ).Същот така си маца това червило все едно е от труженичките по околовръстното който изпълняват сонети по цял ден :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Мара Отварачката има такова огромно бирено шкембе(явно от много пиене на Ариана ;) ).Същот така си маца това червило все едно е от труженичките по околовръстното който изпълняват сонети по цял ден  :rolleyes:

E то за сонетите е близко до истината :D

Link to comment
Share on other sites

Гласувам с две ръце за Таня Боева. Тая е супер грозно парче. Е признаван си - някои от изброените не съм ги виждала. Всъщност то май не трябваше да гласувам, щото гласа ми се основава на това което съм мярнала по ТВ-то. На живо се обзалагам че сичките Suck! :sick

Link to comment
Share on other sites

На мен всички са ми противни всъщност....като сложат 1 тон грим.....ужас! :blink:  :)

Не си права - най-грозната е : Мира, Валя, Анастасия, Антонина, Албена, Надя, Рейхан, Теодора, Тони Дачева,Таня Боева,Бойка Дангова,Софи Маринова,Моника, Весела,Преслава, Пепа Секса, Полина,Поли Паскова,Славка Калчева,Вероника,Мима Отварачката, Севджан, Яница,Кали, Рени, Ренета, Алисия, Тони Стораро ;) ,

Соня Немска, Любов Френска(тая я познавам лично) :punk ,Ивайла, Елвира, Мая, Силвия 1, Силвия 2, Цветелина, Цеца, Индира Радич, Ива, Евита, Лия, Лиана, Емилия, Еми Стамболова, Деси, Елена, Малина, Бони(Бонка), Нина, Екстра Нина (Екстра сланина) ,Ина, Мариана Калчева, Марияна Славова,Никол,Камелия,Кати и ........................Веселина (опа,тва май е телевизия....все тая)!

Изчерпах всички български женски имена без Цонка :unsure:

Link to comment
Share on other sites

E за кака ти Камелия не съм съгласен. Даже сигурно ако реши да те цъкне ;) ще и откажеш. Не че слушам чалга, но Камелия r0x :punk :wacko:

Link to comment
Share on other sites

АВЕ най - грозната за мене е САШКА ВАСЕВА и МИРА !!! те са най - грозните !

а Гергана ако няма грим и 100-тина операции за пресаждане на коса и там подобните глупости щеше да е плашило в някой двор на село !!!

Link to comment
Share on other sites

Някои може ли да ми каже кое е грозното на Глория или на Мария

Музиката им най-вече. За едни защото не е метъл, за други - защото не е рап... А трети - просто от завис, да се намират на приказка. :music

Link to comment
Share on other sites

Не си права - най-грозната е : Мира, Валя, Анастасия, Антонина, Албена, Надя, Рейхан, Теодора, Тони Дачева,Таня Боева,Бойка Дангова,Софи Маринова,Моника, Весела,Преслава, Пепа Секса, Полина,Поли Паскова,Славка Калчева,Вероника,Мима Отварачката, Севджан, Яница,Кали, Рени, Ренета, Алисия, Тони Стораро ;) ,

Соня Немска, Любов Френска(тая я познавам лично) :punk ,Ивайла, Елвира,  Мая, Силвия 1, Силвия 2, Цветелина, Цеца, Индира Радич, Ива, Евита, Лия, Лиана, Емилия, Еми Стамболова, Деси, Елена, Малина, Бони(Бонка), Нина, Екстра Нина (Екстра сланина)  ,Ина, Мариана Калчева, Марияна Славова,Никол,Камелия,Кати и ........................Веселина (опа,тва май е телевизия....все тая)!

Изчерпах всички български женски имена без Цонка :unsure:

 

Ха-ха-ха :D :D :D е добре! не всички,всички без 1! :P

Link to comment
Share on other sites

Някои може ли да ми каже кое е грозното на Глория или на Мария

Moзъка :D
Link to comment
Share on other sites

Музиката им най-вече. За едни защото не е метъл, за други - защото не е рап... А трети - просто от завис, да се намират на приказка.  :music

Чакай малко тук не се ли говори за визия Аз лично не знам дали пичките са умни или не но има песни които ми харесват и то няма как да е иначе като седна на маса да си пиина Няма да го правя на МЕТЪЛ или на ТЕХНО или нещо от сорта

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...