Jump to content
BulForum.com

Nai grozna (4alga)pevica ?!


mortal_dreams

Nai grozna (4alga)pevica?!?!  

471 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 258
  • Created
  • Last Reply
Чакай малко тук не се ли говори за визия

Аз много добре знам за какво се говори и знам и какво съм си написал. :)

Пак с мен спорят хора, които са на моето мнение...

Link to comment
Share on other sites

Някои може ли да ми каже кое е грозното на Глория или на Мария

 

Тук много подробно съм обяснил какво и е грозното на Мария!!

 

За тези които се изказаха за Камелия че е хубава изобщо немога да се съглася!!Като е толкова хубава защо си сложи силикон ??? :confused Или пък защо си слагаше по едно време няква лента на главата уж да да не и влиза коса в очите!!Да ама не тва и беше да прикрие проскубания си перчем и изгорялата и коса от много перхидрол!!А също така си присажда и мигли защото от много спирала нейните са станали проскубани :sick

Link to comment
Share on other sites

Тук много подробно съм обяснил какво и е грозното на Мария!!

 

За тези които се изказаха за Камелия че е хубава изобщо немога да се съглася!!Като е толкова хубава защо си сложи силикон ??? :confused Или пък защо си слагаше по едно време няква лента на главата уж да да не и влиза коса в очите!!Да ама не тва и беше да прикрие проскубания си перчем и изгорялата и коса от много перхидрол!!А също така си присажда и мигли защото от много спирала нейните са станали проскубани  :sick

Spot on си, пич! Нямаш грешка!
Link to comment
Share on other sites

jozo ти като си хванеш гадже от началото на вашата връзка до края не и даваш да се разхубавява, ами предпочиташ да остане каквато си е. Бахти и изявлението което направи, ами мацката има възможност и инвестрира пари в себе си и на теб го казвам сигурно, ако те натисне и ти ще и откажеш ;)

Link to comment
Share on other sites

jozo ти като си хванеш гадже от началото на вашата връзка до края не и даваш да се разхубавява, ами предпочиташ да остане каквато си е. Бахти и изявлението което направи, ами мацката има възможност и инвестрира пари в себе си и на теб го казвам сигурно, ако те натисне и ти ще и откажеш  ;)

 

Ми не съм казал че недавам на гаджето си да се разхубавява!!Просто това нещо трябва да става умерено!!Примерно малко грим седи добре вече да се наплеска е горзно!!Боядисана коса също идеално ама да се мацаш през седмица и да ти изгори косата заради няква си там изкуствена красоте не става!!Точно затова казах че Камелия е грозна защото тя прекалява с всичко и от толкова много козметика организма започва да отвръща и дадения човек става още по грозен не по хубав :punk

Link to comment
Share on other sites

Не си права - най-грозната е : Мира, Валя, Анастасия, Антонина, Албена, Надя, Рейхан, Теодора, Тони Дачева,Таня Боева,Бойка Дангова,Софи Маринова,Моника, Весела,Преслава, Пепа Секса, Полина,Поли Паскова,Славка Калчева,Вероника,Мима Отварачката, Севджан, Яница,Кали, Рени, Ренета, Алисия, Тони Стораро ;) ,

Соня Немска, Любов Френска(тая я познавам лично) :punk ,Ивайла, Елвира,  Мая, Силвия 1, Силвия 2, Цветелина, Цеца, Индира Радич, Ива, Евита, Лия, Лиана, Емилия, Еми Стамболова, Деси, Елена, Малина, Бони(Бонка), Нина, Екстра Нина (Екстра сланина)  ,Ина, Мариана Калчева, Марияна Славова,Никол,Камелия,Кати и ........................Веселина (опа,тва май е телевизия....все тая)!

Изчерпах всички български женски имена без Цонка :unsure:

 

Споко!И Цонка ще пробие на сцената!

Link to comment
Share on other sites

Някои може ли да ми каже кое е грозното на Глория или на Мария

Аз НЕ съм специалист по чалгата, повечето, които сте ги изброили , не съм ги и чувал , но Мария съм виждал на живо (не че съм ходил да я търся, просто така се случи) и да ти кажа, се чудя къде е красивото- тя е метър без десет, широка е декър-два, има ОГРОМНИ гърди(не че съм против, но това все пак е пластична операция (май) , пък и чааак толкова големи не ме кефят)Цялостното впечатление , което остави у мен, е че съм имал близка среща с пони....Къде-къде по-красиви момичета има в България...не знам, може би аз съм сляп.....

Link to comment
Share on other sites

Цялостното впечатление , което остави у мен, е че съм имал близка среща с пони

ХА_ХА :D :) :laughing: Жестоко изказване! Удави рибата в морето!

Поздрави!

Обаче в момента най-мощните са "Малките кристалчета". Супер изродчета! :punk

Link to comment
Share on other sites

в заглавието на тази тема има нещо фройдистко ... ама както и да е. :D

 

вече започвам да се отчайвам от влиянието, което "глобалното село" оказва върху голяма част от "изграждащите се елементи".

Link to comment
Share on other sites

тя е метър без десет

 

Като прочетох това нещо си спомних за едно нещо!!Преди време същата тая Мария беше дошла в Пловдив и пред офиса на Мтел тя раздаваше някви награди!!Интересното в тази случка беше че Мара Отварачката е толкова ниска и най-висoките се надигаха на пръсти да я видят но никой не успя :tongue Такъв лилипут е че просто няма на къде :)

Link to comment
Share on other sites

в заглавието на тази тема има нещо фройдистко ... ама както и да е.  :D

 

вече започвам да се отчайвам от влиянието, което "глобалното село" оказва върху голяма част от "изграждащите се елементи".

Неизбежно и прогресивно затъпяване!

Link to comment
Share on other sites

Обаче в момента най-мощните са "Малките кристалчета". Супер изродчета! :punk

 

Aaa припомни ми за едни "малките пантери" или нещо такова. Случайно ги бях фанал веднъж кат джигърках телевизора (веднъж на година) :D Тез направо изкъртиха фаянса на лелката от съседния вход :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Мале тоя дето я е правил тая тема направо му се учудвам как ги е запомнил толкова много изобщо!?На мен ако остане аз бих ги изброил всичките.Колкото и грим да си слагат и да си повдигат бюста от тех човеци нема да излезат!Направо не мога да си представя ако едно от тези чудовища ми се събуди в леглото сутринта и то без грим.Направо ша ИЗКУФЕЯ!!! :punk

 

 

 

YO

Link to comment
Share on other sites

Да бе! :lol:

И к'во? Ще кажете че която и да е от тея ви понамигне - няма да свършите в гащите ли? Това никой не може да им го отрече - че са хубави! Поне повечето!

Link to comment
Share on other sites

Да бе!  :lol:

И к'во? Ще кажете че която и да е от тея ви понамигне - няма да свършите в гащите ли? Това никой не може да им го отрече - че са хубави! Поне повечето!

Съгласен съм с теб , красиви са , иначе бат Митю Пайниръ няма да ги вземе на работа , обаче всичките са супер двулични и ....ай да не казвам. :sick

Link to comment
Share on other sites

Кака ви Сашка! Чудя се дали няма роднински отношения с кравата Милка? :P

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Аз пиша отговор ВСИЧКИ!!! Просто като видях оная вечер една моя бивша съученичка ( Такухи :lol: ) да пее по ФЕН ТВ и кат видях как са я издокарали ( по принцип е някак си непривлекателна в лицето ) ми стана ясно що сичките са "хубави" по клиповете :)

Link to comment
Share on other sites

Ми май всички се объркахте не за пръв път. :lol: Последно какви са. Грозни ли са или са красиви и пеят на плейбек?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...