Jump to content
BulForum.com

Nai grozna (4alga)pevica ?!


mortal_dreams

Nai grozna (4alga)pevica?!?!  

471 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Да ама човека както се изрази, надали ставаше дума само за един спойлер. По-скоро за основен тунинг: джанти, фарове, ауспух, броня, малко боя и т.н. :)

 

Ама как само си противоречите, само ви се наслаждавам отстрани. Ту са грозни, ту само гледате планета без звук, ту показват само прелести. Направо да се обърка човек. :wir И не е верно че само момичетата слушат чалга. И не е задължително да играеш на пилона щом слушаш. И не само в поп фолка показват прелести и се кълчат. ;) Ама ако наистина си 89 набор е разбираемо. И аз на твоите години слушах основно поп и хард рок, ама ей ме на сега, от чалга не мога да се отърва. :D Че и ми харесва. Според мен всичко си идва с определената възраст. Сигурно на 50 тези песни ще се водят стари градски песни и ще си ги припяваме с наборите. :)

 

Че има грозни има (като Ростислава), ама надали са толкова много. Пайнер много добре се грижи за външността на всички. Елена Паришева каква свиня беше в началото. Сега с всеки нов клип става все по-страшно гадже.

 

 

Не съм казал че те показват прелести виж по-добре поста ми...И не съм казал че само момичетата слушат чалга а приемам те да слушат.За пилона аз ти казвам какво съм виждал тва че ти не го правиш е съвсем друга работа...Незнам защо винаги съдите по набора ми 89 съм и какво от това?!?Аз си изразявам мнението като на човек който е заобиколен от чалгари и ми втрисва от всякъде!Това за възраста е вярно определено това което слушаш зависи от възраста ама и на твойте годин няма да слушам чалга това ти гарантирам!Пайнер се грижи дават пари ама нищо сполучливо не съм видял...или ще е зле поставен силикон или както видях Мария-пиеше нещо в едно кафе и после като свали чашата имаше една голяма буца на устата и си я намести за да може силикона да се разпредели по мазните й устни...отвратително!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 258
  • Created
  • Last Reply
а всъщност единствените дет ги слушат са момичетата защото обичат да се вартят и да си показват прелистите.

OK за прелестите съм се объркал, ама поста ми не се отнасяше само за теб. ;)
За пилона аз ти казвам какво съм виждал тва че ти не го правиш е съвсем друга работа...

Опа, кой е ходил на чалга дискотека :)
Незнам защо винаги съдите по набора ми 89 съм и какво от това?!?Аз си изразявам мнението като на човек който е заобиколен от чалгари и ми втрисва от всякъде!Това за възраста е вярно определено това което слушаш зависи от възраста ама и на твойте годин няма да слушам чалга това ти гарантирам!Пайнер се грижи дават пари ама нищо сполучливо не съм видял...или ще е зле поставен силикон или както видях Мария-пиеше нещо в едно кафе и после като свали чашата имаше една голяма буца на устата и си я намести за да може силикона да се разпредели по мазните й устни...отвратително!

А бе и аз така си разправях като бях на 16 ама е на сега какво стана. :D Пък и щом си заобиколен от чалгари...(с каквито се събереш такъв ставаш). А това за Мария ме утрепа, ако наистина е вярно. :laughing: Ама това че е имало неудобен момент на девойчето със силикона в някое кафене, незначи че пайнер не се грижи добре за външността им. ;)

 

А бе все се чудя по какво съдите, че една жена е грозна? Силикона не би трябвало да е причина. Само си разправяте ама на улицата ако срещнете такова гадже което прилича на тях ще ги оглеждате половин час от горе до долу и ще събирате материал за довечера.

Link to comment
Share on other sites

Аз мисля че тези патки дето ги въртят по пайнера и по другите БГмузикални канали само промиват мозаците на момичетата :excl: :excl: :excl: Пълнят им главите с пълни тъпотии за любовта,а от т'ва най-много страдаме ние момчетата.Нали сегашното поколение момичета са податливи на глупостите?Момичетата си мислят че любовта може да бъде перфекна амаа...нанай ;)

Ако някое момиче чете поста ми може да ме напсува ако иска.Няма да му се сърда :) хахахаха.Нали си казах мнението. Някой ще ме подкрепи ли????

Link to comment
Share on other sites

:laughing: "тунинговани"!!! Ей, ще ме довършиш. :D  А лъскавото и тунингованото не значи ли красиво? :)

цъ незначи, предпочитам колата да си е оригинална, направо от завода(може и втора ръка :lol: ).

Link to comment
Share on other sites

Опа, кой е ходил на чалга дискотека :)Пък и щом си заобиколен от чалгари...(с каквито се събереш такъв ставаш). А това за Мария ме утрепа, ако наистина е вярно.  :laughing: Ама това че е имало неудобен момент на девойчето със силикона в някое кафене, незначи че пайнер не се грижи добре за външността им. ;)

 

А бе все се чудя по какво съдите, че една жена е грозна? Силикона не би трябвало да е причина. Само си разправяте ама на улицата ако срещнете такова гадже което прилича на тях ще ги оглеждате половин час от горе до долу и ще събирате материал за довечера.

 

 

Не съм ходил в чалга дискотека,няколко пъти бях в Карамела и няколко в тва дет ся го отвориха дет беше Гладиатори май Party Place беше там пускат всичко включително и чалга ама кат съм с приятели и се кефя не й обръщам внимание ама като се обърнах и някви 7 момчета на 1 пилон се отъркваха и се клатиха като момичета направи си излезнах и не съм стъпил повече в тея места...Ако това е вярно "с какъвто се събереш такъв ставаш" значи тряя да съм пропушил преди доста време,тряя да съм взимал Екстази,да пия всяка вечер толкова колкото и по магазините няма и след някоя друга годинка да съм в клиника за алкохолици....интересен живот щях да имам нали?Тва за Мария е 100% вярно не бях само аз там бяхме цяла компания и се праснахме от смях...По какво съдя дали една жена е грозна ли?Ми аз обичам естественото мразя силикона,мразя пъпките на Гергана,голямата уста на Ивана,корема на Мария и носа й,мразя изпитото лице на Малина май беше,мразя несполучливия силикон на Емилия...нестига че имат толкова косури а се правят на интересни,а и почти всичките им песни са взети от някъде другаде...дали ще е Сърбия,Гърция няма значение,а това на Азис и Устата дето 100% бяха взели мелодията на Candy Shop нестига че я крадат пък и почти не я променят разчитат на популярноста на 50 cent...

Link to comment
Share on other sites

всичко включително и чалга ама кат съм с приятели и се кефя не й обръщам внимание

Ми аз обичам естественото мразя силикона,мразя пъпките на Гергана,голямата уста на Ивана,корема на Мария и носа й,мразя изпитото лице на Малина май беше,мразя несполучливия силикон на Емилия...нестига че имат толкова косури а се правят на интересни,а и почти всичките им песни са взети от някъде другаде...дали ще е Сърбия,Гърция няма значение,а това на Азис и Устата дето 100% бяха взели мелодията на Candy Shop нестига че я крадат пък и почти не я променят разчитат на популярноста на 50 cent...

Kaто не обръщаш внимание на чалгата, какво ти пука коя певица била със силикон, коя била с голяма уста, изпито лице и подобни глупости?

И защо трябва пак да се обръща темата за и против чалгата? Не само от теб. Не ви ли омръзнаха тези безсмислени спорове вече? Нека всеки слуша, каквото си поиска!

Link to comment
Share on other sites

Не съм ходил в чалга дискотека,няколко пъти бях в Карамела и няколко в тва дет ся го отвориха дет беше Гладиатори май Party Place беше там пускат всичко включително и чалга ама кат съм с приятели и се кефя не й обръщам внимание ама като се обърнах и някви 7 момчета на 1 пилон се отъркваха и се клатиха като момичета направи си излезнах и не съм стъпил повече в тея места...Ако това е вярно "с какъвто се събереш такъв ставаш" значи тряя да съм пропушил преди доста време,тряя да съм взимал Екстази,да пия всяка вечер толкова колкото и по магазините няма и след някоя друга годинка да съм в клиника за алкохолици....интересен живот щях да имам нали?Тва за Мария е 100% вярно не бях само аз там бяхме цяла компания и се праснахме от смях...По какво съдя дали една жена е грозна ли?Ми аз обичам естественото мразя силикона,мразя пъпките на Гергана,голямата уста на Ивана,корема на Мария и носа й,мразя изпитото лице на Малина май беше,мразя несполучливия силикон на Емилия...нестига че имат толкова косури а се правят на интересни,а и почти всичките им песни са взети от някъде другаде...дали ще е Сърбия,Гърция няма значение,а това на Азис и Устата дето 100% бяха взели мелодията на Candy Shop нестига че я крадат пък и почти не я променят разчитат на популярноста на 50 cent...

@Robi_89 как така не си ходил в чалга дискотека, пък си ходил в Гладиятори :confused Т'ва не е ли чалга дискотека (Ретореичен въпрос - не ми отговаряй)? Там 90% от музиката е чалга. Как така те дразни чалгата, пък като си с приятели и те кефи? Еми и аз сам да си слушам чалгата не ми е толкова голямо шоу отколкото като съм с приятели. Май за доста хора да слушаш чалга е срамно и дори го приемате за престъпление. "Защо този слуша чалга, като ме дразни тази музика" Както каза sincity тази тема май се обърна на "за и против" чалгата. А теб какво те интересува дали са крадени песните, нали не слушаше чалга :confused Поне ако не си противоречеше щеше да си по-убедителен. Айде с мир...

Link to comment
Share on other sites

@Robi_89 как така не си ходил в чалга дискотека, пък си ходил в Гладиятори :confused Т'ва не е ли чалга дискотека (Ретореичен въпрос - не ми отговаряй)? Там 90% от музиката е чалга. Как така те дразни чалгата, пък като си с приятели и те кефи? Еми и аз сам да си слушам чалгата не ми е толкова голямо шоу отколкото като съм с приятели. Май за доста хора да слушаш чалга е срамно и дори го приемате за престъпление. "Защо този слуша чалга, като ме дразни тази музика" Както каза sincity тази тема май се обърна на "за и против" чалгата. А теб какво те интересува дали са крадени песните, нали не слушаше чалга :confused Поне ако не си противоречеше щеше да си по-убедителен. Айде с мир...

 

 

Не съм казал че като съм с приятели ме кефи а се кефя че съм с тях и не обръщам внимание на чалгата!Пак казвам не ми пука какво слушате и неможеш да отречеш че са крадени песните аз спирам коментара си защото не искам да се затвори темата заради спорове...дося тва дет съм го писал е че певиците са грозни и пълни с несполучливи опреаций....айде с мир да бъде....

Link to comment
Share on other sites

Не съм казал че те показват прелести виж по-добре поста ми...И не съм казал че само момичетата слушат чалга а приемам те да слушат.За пилона аз ти казвам какво съм виждал тва че ти не го правиш е съвсем друга работа...Незнам защо винаги съдите по набора ми 89 съм и какво от това?!?Аз си изразявам мнението като на човек който е заобиколен от чалгари и ми втрисва от всякъде!Това за възраста е вярно определено това което слушаш зависи от възраста ама и на твойте годин няма да слушам чалга това ти гарантирам!о!

 

Аз пък не съм виждал по пилона момчета въпреки че ходя и в Палмите и на други такива места на които пускат яко чалга.

 

Ми съдим по набора защото твоя набор сте хора с много малко житейски опит(не че аз имам голям) а се изкарвате спецове по всичко!По голями ебачи от вас няма,никой не разбира повече от вас каква музика да слуша,вие разбирате най-много от жени и т.н.

 

Не гарантирай щото нищо не се знае какво щестане!!Такива реплики от рода "Аз няма съм такъв" много съм ги слушал и после става точно обратното. :)

 

По какво съдя дали една жена е грозна ли?Ми аз обичам естественото мразя силикона,мразя пъпките на Гергана,голямата уста на Ивана,корема на Мария и носа й,мразя изпитото лице на Малина май беше,мразя несполучливия силикон на Емилия...нестига че имат толкова косури а се правят на интересни,а и почти всичките им песни са взети от някъде другаде...дали ще е Сърбия,Гърция няма значение,а това на Азис и Устата дето 100% бяха взели мелодията на Candy Shop нестига че я крадат пък и почти не я променят разчитат на популярноста на 50 cent...

 

Е гати критерийте майна!!То ако се зазяпваш и в най-малкия детаил всички жени ще са грозни!!Аз се някъв дефект ще им намеря и затва ще ги обявя за грозни ;) Много интерсно ;)

Link to comment
Share on other sites

Ми съдим по набора защото твоя набор сте хора с много малко житейски опит(не че аз имам голям) а се изкарвате спецове по всичко!По голями ебачи от вас няма,никой не разбира повече от вас каква музика да слуша,вие разбирате най-много от жени и т.н.

 

Е гати критерийте майна!!То ако се зазяпваш и в най-малкия детаил всички жени ще са грозни!!Аз се някъв дефект ще им намеря и затва ще ги обявя за грозни ;) Много интерсно ;)

1.Не всички набори мислим еднакво все пак ;)

2.Нали знаеш - има някой jack.gif и други :love ...

 

Не слагай всички под общ знаменател :D

Link to comment
Share on other sites

като се обърнах и някви 7 момчета на 1 пилон се отъркваха и се клатиха като момичета направи си излезнах и не съм стъпил повече в тея места...

това или ще са били някакви олигофрени или наклонностите им просто са по-различни. :D Иди в калигула и ще видиш същите работи. ;) Всъщност в която и дискотека ако отидеш (независимо каква музика пускат) може да срещнеш такива хора. На повечко чашки човек прави неща, за които на следващия ден се е питал къде му е бил акъла. :)
Е гати критерийте майна!!То ако се зазяпваш и в най-малкия детаил всички жени ще са грозни!!Аз се някъв дефект ще им намеря и затва ще ги обявя за грозни ;) Много интерсно

Да. Ако само заради един дефект трябва да се обявява някоя жена за грозна, значи красиви жени няма на този свят. Дефект винаги може да се намери. Но да не стават дефектите много и очебийни. :)
Link to comment
Share on other sites

Не не...не съм казал че това са мойте критерии за момиче ако мислех така наистина ще си истана с чекията...просто казвам че тези певици не се виждат на какво представляват и се правят на интересни и на звезди които няма да ги забележат извън България...мислят се за красиви а всъщност не са мислят си че са нещо повече от тези който слушат тази музика ама са на това място само защото са е**ли правилните хора нали?Jozo това че не си ги виждал незначи че няма нали?Не виждаш въздуха ама си е там,не виждаш гравитацията ама я усещаш кат паднеш от стола нали? ;) .И какво като имаш повече житейски опит аз да не съм сляп и не виждам какво става около мен?Пак казвам че няма перфектна жена ама поне тея певици да не се правят на такива!Ето това мисля аз като човек без житейски опит(според Jozo)!

Link to comment
Share on other sites

Бе грозни са си нема кво.То и квазимодо да хванат с толкова разкрасители дет се вика човек ще го направят.Аз като ги видя без грим и се отвращавам,да не говорим,че няма как да си коригират 150-те санта височина :sick

Link to comment
Share on other sites

Гледах скоро Ивана на една снимка отбилзо :tongue

такова нещо не сте виждали

и едната и мигла се беше разместила :D

а също и Бони е МНОГО грозна

Link to comment
Share on other sites

Гледах скоро Ивана на една снимка отбилзо :tongue

такова нещо не сте виждали

и едната и мигла се беше разместила :D

Eee стига бе. Вече почнахте да ръсите само глупости. :) Дай да я видим тая снимка тогава. Недей само на приказки. ;)
Link to comment
Share on other sites

Еми не може певиците да са красиви като МЕТЪЛКИТЕ :angry1 :devil

 

Как може да кажете такова нещо като грозни

100% съм сигурен че мадамите от пайнер на който и от вас да ви се усмихне само и сте се разтекли Имам предвит на тия които казват че са грозни И нека да си имат силикон и грим и всичко останало Ми за тва са жени за да се кипрят :devil

Link to comment
Share on other sites

Еми не  може певиците да са красиви като МЕТЪЛКИТЕ  :angry1  :devil 

 

Как може да кажете такова нещо като грозни

100% съм сигурен че мадамите от пайнер на който и от вас да ви се усмихне само и сте се разтекли Имам предвит на тия които казват че са грозни И нека да си имат силикон и грим и всичко останало Ми за тва са жени за да се кипрят :devil

 

 

Сигурно кат ми се усмихнат ще й паднат протезите,кат ми намигнат ще й паднат изкуствените вежди и лещите а кат подскочат гардите им ще отидат на гърба,да не говорим че са прекалено ниски и ще ми се цапнат в оная работа кат бягат към мен....добре че не всички жени се кипрят кат тези иначе напускам България(макар че не ми се иска)...

 

Доволни?Тоя път не писах за музиката а за певиците...:D

Link to comment
Share on other sites

В жълтите вестници и в нета снимани от папараци както се казва "по бели гащи"

Хахаха bustingup.gif ако вярваш на жълтите вестници значи няма к'во да спорим с тебе - ок грозни са :)

@Robi_89 jack.gif

@DON_CHEFO Само така :D dancer.gif beerchug.gif

Link to comment
Share on other sites

Хахаха bustingup.gif ако вярваш на жълтите вестници значи няма к'во да спорим с тебе - ок грозни са :)

@Robi_89 jack.gif

@DON_CHEFO Само така :D dancer.gif beerchug.gif

 

 

 

Просто няма да го бъде ако не постнеш тоя имидж нали? :P .Това дет го пиша се отнася САМО за тея "певици" не и за нормалните момичета така че имам около 1 милион възможности(ако приемем че България е 7-8 милиона,1 милион малки,3-4 милиона дарти,2 милиона дет са ми извън класата и остава 1 милион който ме чакат :P :P :P :love :lol: :bgrin: )

Link to comment
Share on other sites

Просто няма да го бъде ако не постнеш тоя имидж нали?  :P .Това дет го пиша се отнася САМО за тея "певици" не и за нормалните момичета така че имам около 1 милион възможности(ако приемем че България е 7-8 милиона,1 милион малки,3-4 милиона дарти,2 милиона дет са ми извън класата и остава 1 милион който ме чакат :P :P :P  :love  :lol:  :bgrin: )

Т'ва мнение ме разби :) В България вече сигурно сме останали под 7 млн. за съжаление :cry От тези 7 млн. да речем, че към 500 хил. са малцинства (все пак няма да се жениш за циганка или туркиня :D ) 1 млн. не е възможно да са твои наборки. Пък и не вярвам да се жениш във Видин да речем, такаче ако така го смяташ процена е много малък. И с тези притенций точно се получава jack.gif Такаче за твое добро е да не мислиш много по този начин :D

Link to comment
Share on other sites

Т'ва мнение ме разби :) В България вече сигурно сме останали под 7 млн. за съжаление :cry От тези 7 млн. да речем, че към 500 хил. са малцинства (все пак няма да се жениш за циганка или туркиня :D ) 1 млн. не е възможно да са твои наборки. Пък и не вярвам да се жениш във Видин да речем, такаче ако така го смяташ процена е много малък. И с тези притенций точно се получава jack.gif Такаче за твое добро е да не мислиш много по този начин :D

 

 

 

Ехх измисли го....ми добре де и малак да е процента примерно да са 200 хиляди направо ще ме изцедът така че пак съм си добре и ще откажа на творенията на Пайнер!

Link to comment
Share on other sites

къртите от сякъде с тия коментари

голям смях кви изчисления ко нещо % работи :lol:

опасни сте :ph34r:

 

сорка за офа ама ми стана много смешно

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...