Jump to content
BulForum.com

Nai grozna (4alga)pevica ?!


mortal_dreams

Nai grozna (4alga)pevica?!?!  

471 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 258
  • Created
  • Last Reply
Ама какво искате последно? Да може да пее или да е красива? Май не знаете какво всъщност искате.

 

Че то такава дето може да пее има ли?

 

А иначе съм силно затруднен - Те всичките са от грозни по грозни. :)

Link to comment
Share on other sites

МАРИЯ :excl: С две ръце гласувам за Марийка! Дори Таня Боева е по-красива от нея! Чудя се как с този нисък ръст, крепи на плещите си тая голяма глава! И челото й!!! Ми то си е голямо колкото останалото лице :sick А пък веднъж я гледах в Сблъсък-по тъпо животно не съм виждал :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

si4ki :angry1

Link to comment
Share on other sites

Аз чалга никога не съм слушал (защото ми се :sick от нея :) ) и не ги знам как изглеждат, ама съм чувал, че били хубави... те нали така стават певици - :hump: ги няколко пъти и айде - певица е. :)

Аз гласувах на името на което ми попадна мишката, защото така или иначе си нямам идея :) Май за няква таня беше

Link to comment
Share on other sites

oleeeeee hora posprete se malko be ne govorim koi moje da PEE

 

a koq ot gore poso4enite e nai GROZNA

 

to e qsbno 4e nai gotina i nai hubavo pee PRESLAVA

 

vsi4ko drugo samo GRA4I

Link to comment
Share on other sites

Пластичната хирургия какво ли не прави...

По темата:Ами най-грозна за мен е Таня Боева.На нищо не прилича женицата...но от друга гледна точка...никой никога няма да е по-отвратителен от Азис! :sick

Link to comment
Share on other sites

И най-красивата метълка (ако има такава) неможе да се сравнява с най-горзната чалга певица. Може да не могат да пеят, ама поне ги избарват хуафи :D

Link to comment
Share on other sites

Танчето хвърли една торба пари за носа и сега е с "нов"... все пак...

Щом ги е имала парите дала ги е :) , но и този нос не е много хубав поне според мен .

Link to comment
Share on other sites

mortal_dreams,sq razbrah za6to q nqma6e preslava v klasaciqta-6oto i se kefi6!dobre,dali pee ne znam,ne me i interesuva,ama za viziq ako 6a si govorim,molq te!tva e 100 kg prase s o6te tolkova grim,prosto e ujas!ina4e sam ......raztroena m/u mara,MAGDA,tan4eto-noviq nos :devil ne znam te i 3 sa pulen hal,no glasuvam za MAgda-adski protivna mutra!

a i za6to si slojil gloriq-4e kvo i na neq?

Link to comment
Share on other sites

Zashto gi nqma Maq i Malina.Te sa ujasno grozni...Chak me plashat

Link to comment
Share on other sites

Какво пък и завиждате всички на носа на Таня Боева. Какво, да си ходи цял живот уродлива ли. То за това са пластичните операции. По - добре красива с малко корекции от колкото да си ходи по старому. Много добре си изглежда даже сега така. Иначе за Мая съм съгласен. Чудех се между Мая и Алисия. Ама и двете се конкурират коя е по-по-най.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...