Jump to content
BulForum.com

Nai grozna (4alga)pevica ?!


mortal_dreams

Nai grozna (4alga)pevica?!?!  

471 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 258
  • Created
  • Last Reply
Emiliq i Desislava rullezzz ne 4e sly6am 4alga ama kato si pysna Planeta i izgasqm zvykai kef mi na dy6ata :bgrin:

Аре пак старите лафове. ;)

 

Аз пък вчера за пръв път видях как изглежда Ростислава на клип. Леле, тая е пълна грозилка. Хем дебела, хем и в мутрата на нищо не мяса (като някоя бавно развиваща е), не може и да танцува нормално като другите певици (прави едни резки движения, все едно гледам Лили Иванова на концерт), а за клипа да не говорим колко беше смотан. А да не казвам, че изобщо и не харесвам песните й. Как се е издигнала тая жена незнам. Бая е**н са й ударили за тая работа. :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Аз пък вчера за пръв път видях как изглежда Ростислава на клип. Леле, тая е пълна грозилка. Хем дебела, хем и в мутрата на нищо не мяса (като някоя бавно развиваща е), не може и да танцува нормално като другите певици (прави едни резки движения, все едно гледам Лили Иванова на концерт), а за клипа да не говорим колко беше смотан. А да не казвам, че изобщо и не харесвам песните й. Как се е издигнала тая жена незнам. Бая е**н са й ударили за тая работа. :wacko:

Лелеее тая Ростислава верно е отвратителна :sick Ама поне тая песничка Слънце мое ме размазва :D :music :woot :P :)

Link to comment
Share on other sites

Лелеее тая Ростислава верно е отвратителна :sick

 

 

Тва жУвотно и аз го видях на един клип(силно казано клип) :woot Оределено трепе всички гласации по грозотия. Как изобщо пускат такива същества по ТВ? Не знаят ли че тия канали се гледат и от малки деца по на 6-7 годинки???

 

 

 

п.п. не знам кво не и харесваха някои на Камелия :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Лелеее тая Ростислава верно е отвратителна :sick

 

Я дайте някакви снимки да я видим! 110ib.gif

 

edit:Не!Не слагайте снимки!Случайно я мернах по TV! :sick

Link to comment
Share on other sites

Новата Емилия е най-добре! Мъжа й толкова е вложил в нея, няма начин! Чак и любовник й е разрешил ;)

Брей...я покажи новата Емилия, заинтригувах се какви промени има. Не че преди съм знаела коя е тая Емилия, ама винаги ми е интересно как може с пари да се постигнат разни хубави нещица.

Link to comment
Share on other sites

Вероника-еми много дразни,татуировката и е гадна,присадената и коса е гадна.Всичките и хитове са тотална кражба от гръцки и сръбски репертоари.Може би единствено дуета с Магда е добре,ама после изкара един клип с обратният гримьор на Азис и на уби отвсякъде.По скоро я виждаме да пее в някоя кръчма кавъри,отколкото да са прави на оборотна поп-фолк прима.

 

Гергана-на пръв поглед много яко парче,направо те заболяват и двете глави.Ама е ниска,има мазна кожа, проблем с пъпките и на всичкото отгоре още не се е отърсила от акцента си.Плюс това пее на концертите на плейбек.След като направи едно интервю по Планета преди 1 година и забраниха повече да говори това което мисли,защото мисли само тъпотии.А представяте ли си като се съберат двете с нейната съгражданка Зейнеб-ебати и вулкана на простотията и олигофренството дето ще стане.Но нека с ръка на сърцето да кажем-на 3 ракии ще я грабнем веднага.

 

 

Мария-е това е мечтата на педофила.Ниска,трътлеста,без грим и токчета направо е 5 клас.Има много яко шкембенце и любовни дръжки.Прави се на много недостъпна ,ама в Пловдив е обществена тайна,че бръмчеше яко с един рапър.А заклеваме се, в два клипа се вижда ,че не си е направила както трябва кола маска на подмишниците-най-вече в този където в една баня се лигавеше и си играеше с един бастун,който приличаче на бивш неин любовник

 

 

Емилия-уха,тука е най-несполучливият силикон който е сложен на бг певица.Има страшно наречие и дразнещ диалект,но плюс за нея е ,че много добре готви купички-в Пловдив им викаме гювечета.

 

Камелия-опала,това дете го следиме още като беше изрусена перхидролена певачка,с дрехи тип Илиенци.На времето инженер Бойко Брайков я дърпал към неговата компания и добре ,че нищо не е станало, иначе щяхме да имаме сега втора Бойка Дангова, а не секси тялото Камелия.Любимка е на клубният ни президент и той често си я кани на клубни партита.Ами разбираме го,как да не и платиш с кеф хонорара

 

Ивана-ето я и примата,която разкара Галя от Русенско от първото място.Само дето има глас за двама ама толкова голям и е и дивана.Дано тази година не вземе със себе си базукарката,щото ще изплаши децата.

 

 

Това са някой от описанията в сайта на Ботев Пловдив.Всички са един дол дренки няма хубави няма и да има хората ги харесват(не и аз)защото на клиповете половината та дори и повече е добавено.Снимката на Гергана дето беше дадена по рано показва какво наистина представляват.Стила не го харесвам певиците не ги харесвам и Азис не харесвам!

 

Някой беше казал че аватара на utrepko_ го плаши повече от тея ми...чесно да ви кажа едно и също е несполучливи добавки към тялото....чак ги съжелявам!

Link to comment
Share on other sites

Emiliq i Desislava rullezzz ne 4e sly6am 4alga ama kato si pysna Planeta i izgasqm zvykai kef mi na dy6ata :bgrin:

Хаха. Как се излагат хората когато пишат в теми за които и идея си нямат :lol:.

Интересно ми е как гледаш Деси Слава по Планета :woot. От години тя вече не е към Пайнер ;).

Link to comment
Share on other sites

Emiliq i Desislava rullezzz ne 4e sly6am 4alga ama kato si pysna Planeta i izgasqm zvykai kef mi na dy6ata :bgrin:

 

 

 

Десислава?Планета?Не си пасват не мислиш ли?Не е в Планета защото не ще да спи с Митьо за разлика от другите "певици"...Емилия единствено на клиповете става и то само защото над 80% от това дет гледаш не е истина на живо е пълна скръб като останалите...ама най-зле си е Гергана просто грозотия...абе това не е музика и "певиците" не са жени тва е истината!

Link to comment
Share on other sites

Малина не е кон, а кобилка!

ИИИИИИИИИИИИИ (това беше цвилене)

Иначе определено Камелия е моята любимка, дори Глория не ми харесва толкова :)

Еее Глория с тия операций направо ми падна в очите, а иначе Камелия... :love Охх това парче направо ми спира дъха като го видя :wub: :woot :laughing: :D :P :)

Link to comment
Share on other sites

дори Глория не ми харесва толкова :)

Абе на Глория не трябва ли скоро да и дадат награда за цялостно творчество да поеме пътя на продуцентството например. Аз съм леко неподготвена на тая тема поради нежеланието си да гледам/слушам чалга, ама Глория май много се задържа. Прекалено много. Последно като я видях по някаква ТВ приличаше на пластмасова кукла, бая се е барнала. По-красива е, но е и много по-изкуствена.

А по грозота номинирам Кати и Таня Боева.

Link to comment
Share on other sites

Защо няма "всички". Аз хубава несъм виждал, всичките едни лъскави, тунинговани, еднакви :sick да те е страх да я пипнеш да не се сцепи отнякъде.

Link to comment
Share on other sites

Защо няма "всички". Аз хубава несъм виждал, всичките едни лъскави, тунинговани, еднакви :sick да те е страх да я пипнеш да не се сцепи отнякъде.

:laughing: "тунинговани"!!! Ей, ще ме довършиш. :D А лъскавото и тунингованото не значи ли красиво? :)
Link to comment
Share on other sites

:laughing: "тунинговани"!!! Ей, ще ме довършиш. :D  А лъскавото и тунингованото не значи ли красиво? :)

 

 

 

Приеми го като несполочлив тунинг примерно някав с Опел на 10 години да си сложе един спойлер и аре тва му е...ми грозно е да ти кажа.А лъскавото тряя да е в кавички или пък може да е това че се правят на нещо велико а всъщност единствените дет ги слушат са момичетата защото обичат да се вартят и да си показват прелистите.За момиче чалга нищо против такмо ще се клати повече и ще ми е хубаво ама да видя момчета на пилона си е просто гадно :sick .Не искам да обидя никой ама си е така!

Link to comment
Share on other sites

Да ама човека както се изрази, надали ставаше дума само за един спойлер. По-скоро за основен тунинг: джанти, фарове, ауспух, броня, малко боя и т.н. :)

 

Ама как само си противоречите, само ви се наслаждавам отстрани. Ту са грозни, ту само гледате планета без звук, ту показват само прелести. Направо да се обърка човек. :wir И не е верно че само момичетата слушат чалга. И не е задължително да играеш на пилона щом слушаш. И не само в поп фолка показват прелести и се кълчат. ;) Ама ако наистина си 89 набор е разбираемо. И аз на твоите години слушах основно поп и хард рок, ама ей ме на сега, от чалга не мога да се отърва. :D Че и ми харесва. Според мен всичко си идва с определената възраст. Сигурно на 50 тези песни ще се водят стари градски песни и ще си ги припяваме с наборите. :)

 

Че има грозни има (като Ростислава), ама надали са толкова много. Пайнер много добре се грижи за външността на всички. Елена Паришева каква свиня беше в началото. Сега с всеки нов клип става все по-страшно гадже.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...