Jump to content
BulForum.com

Nai grozna (4alga)pevica ?!


mortal_dreams

Nai grozna (4alga)pevica?!?!  

471 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 258
  • Created
  • Last Reply
@Robi_89 ОК разбрахме се. Предполагам повече няма да пишеш в темата, понеже разбрахме к'во ти е мнението за певиците :)

@MititU Не само на теб ти е смешно bustingup.gif

 

 

Ми то ако не пиша аз темата вече да е отишла...А и винаги ще има някой който да изръсе няква простотия за това как певиците били хубави и пак ще се включа ама за сега си взимам отпуска...Тва второто като убида ли да го приемам?

Link to comment
Share on other sites

@LOKOMOTIVcho браво на теб.Поне и аз приемам мнението ти така ,че който намира толкова много кусурси си е баш jack.gif

 

Определено има грозни чалгаджийки но по-голямата част от тях са хубави(може и изкуствено разкрасени) а тези които само им се цъклят и търсят най-малък детаил с който да се оправдават че чалгаджийките били грозни са просто jack.gif.

 

Някой беше споменал че бил гледал снимка на коя си там отблизо.Аз да го попитам той правил ли си е снимка от супер близо да види как ще излезне?? :confused Веднага ще му намеря някой дефект и да го обявим за грозник щото логиката е такава ;)

Link to comment
Share on other sites

@LOKOMOTIVcho браво на теб.Поне и аз приемам мнението ти така ,че който намира толкова много кусурси си е баш jack.gif

 

Определено има грозни чалгаджийки но по-голямата  част от тях са хубави(може и изкуствено разкрасени) а тези които само им се цъклят и търсят най-малък детаил с който да се оправдават че чалгаджийките били грозни са просто jack.gif.

 

Някой беше споменал че бил гледал снимка на коя си там отблизо.Аз да го попитам той правил ли си е снимка от супер близо да види как ще излезне?? :confused Веднага ще му намеря някой дефект и да го обявим за грозник щото логиката е такава ;)

 

 

 

Много обичаш да се заяждаш нали?Аз просто си давам мнението кат не ти отърва не го чети!!Не ме познаваш неможеш да кажеш какъв съм така че по добре...ШШШШШ!!!

Link to comment
Share on other sites

Ама тука много весело взе да става. :lol:

Просто няма да го бъде ако не постнеш тоя имидж нали?  :P .Това дет го пиша се отнася САМО за тея "певици" не и за нормалните момичета така че имам около 1 милион възможности(ако приемем че България е 7-8 милиона,1 милион малки,3-4 милиона дарти,2 милиона дет са ми извън класата и остава 1 милион който ме чакат :P :P :P  :love  :lol:  :bgrin: )

Т'ва мнение ме разби :) В България вече сигурно сме останали под 7 млн. за съжаление :cry От тези 7 млн. да речем, че към 500 хил. са малцинства (все пак няма да се жениш за циганка или туркиня :D ) 1 млн. не е възможно да са твои наборки. Пък и не вярвам да се жениш във Видин да речем, такаче ако така го смяташ процена е много малък. И с тези притенций точно се получава jack.gif Такаче за твое добро е да не мислиш много по този начин :D

Да и като приемем, че около половината от тези 7-8 милкиона са жени, а другата мъже (освен ако Robi_89 не подбира :D ) и като вместим около половината от няколко стотин хиляди жители на пловдив. Разбира се първо от тази бройка махаме всички цигани (мъже и жени) и ще излезе че те чакат само няколко хиляди момичета от които като всяка си намери по едно момче (защото и мъже има в тоя град) и ти си оставаш jack.gif (sorry aма не се сдържах :lol: )
Ми то ако не пиша аз темата вече да е отишла...А и винаги ще има някой който да изръсе няква простотия за това как певиците били хубави и пак ще се включа ама за сега си взимам отпуска...Тва второто като убида ли да го приемам?

Ми хубави са пък. Ако си имам и такава жена пайнерка която да ме храни с припечеленото от концертите й, ще си я гледам не, ами направо всеки който каже нещо против нея по нета ще го издирвам с интерпол и като го открия ще му блъскам главата в стената, следващия път пак да си помисли. :D

 

Ама все пак, колкото и да не ми се иска, да ви припомня че темата е за "Коя е най-грозната чалга певица" ;)

Link to comment
Share on other sites

Нападате ме като куче от Китайци...просто си изразявам мнението!Breakneck е то нали има села около Пловдив дори и малко градчета с тях си изкарвам One Night Stand пък в Пловдив ще се намери една достатачно луда да ме вземе нали?А до колкото за певиците е и аз за парите им ще ги взема ама иначе ще подмина и няма да си остана с Лилито и Десито вече написах защо...ако на някой му се спри аре на лично че преди 2 дена ми махнаха Модератор Моде и не искам да ми го връщат!

 

 

А и да оточна не се интересувам от мъже и от цигани/ки някой да не си помисли нещо ей!

Link to comment
Share on other sites

Много обичаш да се заяждаш нали?Аз просто си давам мнението кат не ти отърва не го чети!!Не ме познаваш неможеш да кажеш какъв съм така че по добре...ШШШШШ!!!

 

Ми не просто и аз си казвам мнението а ти показвам че това което твърдиш не е точно така.Това че си мислиш че се заяждам е твой проблем :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...