Jump to content
BulForum.com

Nai grozna (4alga)pevica ?!


mortal_dreams

Nai grozna (4alga)pevica?!?!  

471 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Че не могат да пеят-не могат,ама че са грозни не съм съгласен.Че тея дето участват на Мис България да не са по-хубави.Та те по красота ги избират ,то се вижда ,че не е по пеенето.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 258
  • Created
  • Last Reply

И днес до колкото знам можете да ги видите накуп някъде в прекрасния ни град :wir аз ще се покрия в нас,за да не се изплаша от тези монстърс :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Я да взема и аз да се включа в темата :D.

post-87-1125655096.jpg

 

На снимката до нея не съм аз.

Баси това Гергана ли е бре?Уш младо момиче, под 20, а се сбръчкала като ищавена гайда.По телевизията въобще не си личат тези бръчки.И още нещо не ми харесва в Гергана-прекалено големи гърди има.След 5-7 години ще и увиснат и ако не направи нещо по въпроса дотогава може да си ги запасва ако иска.На концерта- в Хасково като гледах само как и се люлеят...мамоо :woot :woot :lol: .

Link to comment
Share on other sites

Защо бе. Много хубави гърдички си има даже Герганчето. :) Особено ако си ги направи като по клиповете, да се търкат една в друга. :love Е, тук не е сложила много грим за това е излезнала така. Или просто фотоапарата е бил лош. ;)

Иначе тази снимка я бях гледал някъде другаде, ама забравих вече къде беше.

Сигурно е поправяна с фотошоп от долни чалго хейтъри. :lol:

Link to comment
Share on other sites

След 5-7 години ще и увиснат и ако не направи нещо по въпроса дотогава може да си ги запасва ако иска.

Много си се загрижил пък ти. Просто зяпай там и не му мисли много. :punk
Link to comment
Share on other sites

Таня Боева е най-грозната!!!

Не е вярно, мога да ти изброя поне 10 (не мога да кажа грозни, за това)по-зле изглеждащи от нея в средите на поп-фолка.Таня Боева напоследък се разхубави-нослето и вече не е вещерско, гърдите и от край време са хубави, а на тялоти й нищо му няма.Сега и 10-те по-зле изглеждащи.

1.Ивана(дибелууу-у-у, напрау свинясълу)

2.Ивена(все едно гледам демон)

3.Евита(една такава гнусна... някви големи очи)

4.Наргиз(но комент)

5.Илка Александрова :devil

6.Оная ниската от 88, с късите крайници, май Веси се казваше(мноо се кокори)

7.Милко Калайджиев :P(симпатяга, ама мене не ме кефи)

8.Малина(дъртоо, дърто)

9.Стояна(една такава кльощава, партньорка на Ивана)

10.Траяна(прилича на мис Смърт, една такава черна... :sick )

Link to comment
Share on other sites

Най-грозната чалга певица е Азиса!Няма спор! ;)

хахахахахахаха Мн смешно. Не сериозно ли го мислиш. Аз пък не съм виждал по хубава жена от нея.
Link to comment
Share on other sites

Истината е че всички певици и жени й завиждат на Азис, вместо да се поучат от нея как трябва да се държат всъщност (особено певиците). :)

 

А за Ивана, верно е станала праслак, но за това пък може да пее и да прави хит след хит. ;)

Link to comment
Share on other sites

А за Ивана, верно е станала праслак, но за това пък може да пее и да прави хит след хит.  ;)

Тука съм съгласен.Може да не изглежда никак добре, но на живо пее неповторимо, а и прави голямо шоу-кара хората да се движат, пуска по някой базик, не е като останалите.

Link to comment
Share on other sites

Тука съм съгласен.Може да не изглежда никак добре, но на живо пее неповторимо, а и прави голямо шоу-кара хората да се движат, пуска по някой базик, не е като останалите.

Еми тя е ПЕВИЦА, а не ТОПМОДЕЛ!

Link to comment
Share on other sites

Или просто фотоапарата е бил лош. ;)

Иначе тази снимка я бях гледал някъде другаде, ама забравих вече къде беше.

Сигурно е поправяна с фотошоп от долни чалго хейтъри. :lol:

Хмм. Ще взема да ти кача още малко нейни снимки на които е даже по зле ;). Само да издиря къде са :(.

Сещам се къде си я виждал :hump:.

Снимката е оригинал ;).

Link to comment
Share on other sites

Amm kvo da vi kaja. temata e mnogo zdrava samo deto ne sum q vidql po rano. Az oba4e nqma da glasuvam za6toto vsi4ki 4alga pevici si prili4at po tova 4e sa ujasno tupi i gi grimirat ednakvo. Aaaa verno i imat silikon. Ama nqma edna nqma dva. Vsi4kite do edna batka :wacko: Doide vremeto i na plasti4nite herurzi da zabogateqt :rolleyes: Ama nai mnogo me drazni ot vsi4ko 4e ima takiva zakleti fenove na taq prosta muzika 4e naprao sa gotovi da umrat oba4e tq da se zapazi. Ta ina4e pove4eto fenove se pe4elqt s QKO IZKUSTVENI CICI I PROSTA6KI TEKSTOVE deto ne se peqt a se puskat na zapis4e :) Are nazdrave i namalete 4algata 4e me cepi glavata

 

EDIT: Ovlqkoh se v ubidi i zabravih da napi6a 4e vsi4kite izglejdat dobre s grum, ama ina4e sa mnogo grozni :)

 

netrootbg taka stava li?

Link to comment
Share on other sites

Tova e istinskata GERGANA ne napravena vijte kav izrud e!A i gloriq taq plastmasova kukla ne stava...Maria e qka :)!

Често Мария в яка...тоя индивид-пигмей с къси крайници и зловещ вид.

На мене най-симпатични са ми Емилия и Камелия.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...