Jump to content
BulForum.com

fitnes centrove


Sandro

Recommended Posts

Аз преди година-две ходих в Перла, но минах вече на Рондот, защото повече ми харесва, а и ми е на 30 метра от вратата :) . Иначе и аз забелязвам набезите на малките пишлемета. Няма лошо да тренират, и аз съм слаба ракия, обаче да ви разкажа една историйка:

Седя си аз на една лежанка, ще правя френско от лег да ми стане огромен трицепса :lol: :love . Гледам до съблекалните един фен около 45-50кг (не се бъзикам) с един син потник сяда на лежанката и слага 2х15 или 20 (не помня точно). Викам си - брей, тоя малкия много як за вида си. Сяда нашия, прави 1 повторение, 2ро с помощ, става от лежанката и с една мазна усмивка почва да крачи в залата все едно няма по-широк от него в радиус 2км. След това едвам си направих серията, напушваше брутално на смях ви казвам...

@злобил - ти щом ходиш често в Мъсъл Арт трябва да сме се мярвали, на колко години си? Всъщност да бъда честен аз може би съм те мяркал, щото аз все още като минавам през вратата не ми трябва да се обръщам като някои други хора :unsure:

Последна добавка към поста ми, че нещо попрекалих с писането - Рондото си е готино, г-н Ким Мерджанов е супер пич, ПОВЕЧЕТО от инструкторите са разбрани хора и ако не си направил нещо като хората ти го казват като хората, защото в някои зали направо имаш чувството, че имат за цел да те направят да изглеждаш мижитурка. Между другото Мерджанов забелязали ли сте го как понякога пръска там с един ароматизатор из заличката :tongue . Много ме кефи как мирише тва (ако не е прекалено де )

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 380
  • Created
  • Last Reply

Дайкс ! ! ! ! ! ! !

Т'ва е най-яката зала, не е тъпкана с хора и уредите са си супер доволни. Залите трябва да взимат пример от тази.

Link to comment
Share on other sites

Шшш неска кат бях в Перлата забелязах мноо "нови звезди", всеки път кат почне лятото и става фраш... Мислят си че кат ходат месец-два и ша станат яки, ама дойде ли есента се отказват ;)

Link to comment
Share on other sites

Шшш неска кат бях в Перлата забелязах мноо "нови звезди", всеки път кат почне лятото и става фраш... Мислят си че кат ходат месец-два и ша станат яки, ама дойде ли есента се отказват ;)

 

 

Абсолютно си прав!!!Поне нека се пробват колко ще издържат!

Link to comment
Share on other sites

Тоя фен и аз съм го мяркал май!Да не е един около 14-15 годишен,който вика демонстративно в залата?

Ако говориш за един в Рондо, да, като парен локомотив е и "мноу силИн"

Айде, момчета, отивам в Рондо на инспекция :))

Link to comment
Share on other sites

Ако говориш за един в Рондо, да, като парен локомотив е и "мноу силИн"

Айде, момчета, отивам в Рондо на инспекция :))

 

 

Знам че фена стабилно тъпче"хранителни добавки",но както и да е нека се радва!

Link to comment
Share on other sites

Абе не знам какво тъпче, ако ще и отрова за мишки, ама изглеждаше на 14 и си беше ускубано пиле. Тва 70 1 път от лежанка сигурно и на 10 момиченце може... Не че 70 кила е малко, обратното, но нали целта са повторения :punk

Link to comment
Share on other sites

Абе не знам какво тъпче, ако ще и отрова за мишки, ама изглеждаше на 14 и си беше ускубано пиле. Тва 70 1 път от лежанка сигурно и на 10 момиченце може... Не че 70 кила е малко, обратното, но нали целта са повторения  :punk

 

 

Така си е!

Link to comment
Share on other sites

То и в Даийкс-а гледам се напълнило с "амбициозни" пичлегарчета по потници и широко разперени ръце,тежащи има-няма 45 кг. с потта по тях,и накичили едни щанги дет и аз шса озоря да вдигна,а тренирам от 5 години,ма те са едни напъни и викове,напрао немам думи,и кат напраи едно повторение,не без помоща на поне 2 негови приятели,се перчи още повече.Ма то една комична картинка,кво да ви разправям,ма ходи им обяснявай,че мускули не се правят за 2 месеца,и най-малкото,не по този начин,ама.....те си знаят,най-лесния начин си докарат сериозна травма е този техен подход.

Link to comment
Share on other sites

Такаааа, бях от 20 днес в Рондо и беше ФраШ. Като изключим старите мутри имаше няколко образа тип "фиданка превъзходна". Та аз се радвам като има повече хора така, ама те... С 300 зора аз си намирам лежанка и правя цицепс. И както си го правя ставам да отморя :) и те ми киснат точно до главата, явно чакат да се освободи лежанка. И 4мата си се кефат какви са мъже (не виждат, че повечето мацки в залата са по-яки от тях) и все се барат "-Ей, скив кви гърди имам уе! -Я, стегни!". Но най ме разби следното - единия от тях, супер слаб и кекаф идва и като му казват да стегне гръд :) той вика "-Аааа, не аз такова нямам много, ама имам гръб.". И, момчета, едвам се сдържах да не им кажа, че още НИЩО няма, то надали щяха да ми повярват, ама единия от тях не успя да сложи грам тежести на лоста за цицепс. После да разправят, че били яки. И не знам защо по това време така се получава. Преди няколко седмици си беше спокойно, а сега... Да не говорим и за друг проблем - аз не съм толкова як и просто грамадите в залата ме вземат за някакво пишлеме като тях. Само дето не съм дошъл в залата с целия клас, сам съм. Идиотщина!

 

И един въпрос за Рондов-ците - има ли вярно някакви преференции за редовни посетители? Ако знае някой да ми каже, аз си пазя картите :punk

Link to comment
Share on other sites

ami parvo pi6e se triceps ne ciceps.. :D a za redovni posetiteli misla 4e nqma nikvi preferencii.... pone az ne sam razbral do sega a i ne sam se interesuval makar 4e vseki mesec si prava karta... abe misla 4e nqma za tolkova vreme vse 6tqx da razbera ako ima6e nqkva avanta :D

Link to comment
Share on other sites

Абе не знам какво тъпче, ако ще и отрова за мишки, ама изглеждаше на 14 и си беше ускубано пиле. Тва 70 1 път от лежанка сигурно и на 10 момиченце може... Не че 70 кила е малко, обратното, но нали целта са повторения  :punk

винаги съм се чудил какъв е смисъла да правиш по бройка на лежанка със 100-150 кг ?имаше един в рондото дето праеше с над 100 кг и то направи половин бройка и ония отзад му я дигне ?Може би гъзарията да има много дискове на лоста...

Link to comment
Share on other sites

Ми виж ся то е хубаво да се правят от време на време серии за сила, но те са по 1-2 най-много, ама преди тва трябва да си направил поне 3 серии с повече повторения за да има макс ефект... Тва се прави най-вече при хората които тренират за маса...

Link to comment
Share on other sites

е оня ден един човек дигна 260 и в перлата по-известен е като Цеко :) а иначе от Георги Бойчев по-големо нема :) !!! а и да вместо да гледате как хората правят по 1-2 повторения помогнете им да разберат смисъл може да се запалят и да си ходят редовно кой знае :)

Link to comment
Share on other sites

винаги съм се чудил какъв е смисъла да правиш по бройка на лежанка със 100-150 кг ?имаше един в рондото дето праеше с над 100 кг и то направи половин бройка и ония отзад му я дигне ?Може би гъзарията да има много дискове на лоста...

такива кратки серии от 1-2 повторения се правят например при пирамидално натоварване(права или обратна пирамида), което си е вид силова тренировка. и аз ги правя, но много рядко. да не говорим, че предпочитам дъмбелите пред лостовете. абе дълго е за обяснение - вземи чети книжки и ще разбереш.

Link to comment
Share on other sites

такива кратки серии от 1-2 повторения се правят например при пирамидално натоварване(права или обратна пирамида), което си е вид силова тренировка. и аз ги правя, но много рядко. да не говорим, че предпочитам дъмбелите пред лостовете. абе дълго е за обяснение - вземи чети книжки и ще разбереш.

Напълно съм съгласен. Обаче има някои изцепки, като например преди помагах на един пич на 200 кг, който реално буташе 110-120 от тях. Другите познай кой вдигаше. И това не е нормално.

Е, сега чувам, че се е 'оправил', дори е станал доста голям, но това е друг въпрос и е резултат съвсем не на споменатата от мен 'програма' :P .

Link to comment
Share on other sites

От такава силова серия има смисъл само ако можеш да направиш поне 1 сам и още 1-2 с малко помощ иначе си е чиста изгъзица...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...