Jump to content
BulForum.com

fitnes centrove


Sandro

Recommended Posts

Аз ходя в Перлата и ме кефи..наистина отношението е мноо яко ама си е фраш.Мисля че в Тотал Спорт на Иван Вазов е мноо яко ама е бая пари.

Kolko pari e v total sport ?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 380
  • Created
  • Last Reply
Kolko pari e v total sport ?

Не питай - имат някакви часови зони, дето се сменят на 2-3 часа, и спрямо тях ти отчитат колко ще струва. Отделно си плащаш и абонамент (за него ти искат адрес, телефон, за ЕГН не съм сигурен :laughing: , аз като отидох за пръв път ми се стори, че е някакъв правителствен фитнес, баси :woot ) Ааа, и ти искат да си носиш всеки път обувки за трениране, така че ако ще ходиш лятото примерно, не може да стъпиш в залата с маратонките, дето вървиш по улицата. :angry:

Link to comment
Share on other sites

Abe pi4ove interesuva me mnenieto vi za Totalsporta ne sum hodil no kazaha 4e zalata e unikalna. intresuva me dali ima mn hora nad ve4er i kolko struva na 4ovek. zashtoto az hodiq v masulart-a ama mn hora nishto nemoga da svursha. aide mersi predvaritelno :D

Link to comment
Share on other sites

вече обиколихме 3-4 места - тази зала рондо дето я пишете, по-долу до пеещите фонтани една, на дкц-2 има една... казаха ми за тази на иван вазов ама била по-скъпа, а нали сме двама та скъпото се умножава по две :-) онази новата в тракия била и тя с такива.. аз им викам бели уреди - от онези учуканите. казали й че щефа щял да сложи и по-нови, ама бързали да я пуснат затова била с стари уреди. аз не им знам адресите на другите места, а странно в и-нет няма много инфо... така че кажете къде още да погледна, че до вторник трява да съм решил!

 

Stranno no v neta si ima vsi4ko. Moje6 da pogledne6 za adresi tuk: Vsi4ki zali v Plovdiv

 

Az dopredi 6 meseca hodeh v rondo-to. Mnogo mi haresva6e, cenata e dobra (ima i namaleni za redovni klienti), uredite se poddyrjat, nqkoi pyt e dosta pretypkano no se jivee. Naloji mi se oba4e da prekysna no sled mesec dva pak trygvam tam.

Link to comment
Share on other sites

Stranno no v neta si ima vsi4ko. Moje6 da pogledne6 za adresi tuk: Vsi4ki zali v Plovdiv

 

абе, батка, и аз мога да търся с гугълчето, ама за мен "имане" е като ти покажат снимки, цени, въобще нещо да гледам и цъкам. тоя списък го гледах отдавна, ама там освен 1-2 реда текст какво предлага залата друго няма. карай, поне се опита да помогнеш. а аз още не съм се записал никъде, затова чета внимателно писаниците и ще ида в зала, за която никой не пише, че мразя тълпи като има.

Link to comment
Share on other sites

Твърд фен на Пловдив!Може залата да не е лукс но има всичко необходимо за добра тренировка а и собствениците са готини.

Link to comment
Share on other sites

Abe hora v ki4uka osven Daiks da znaete nqkoq druga hubava zala, 6toto az znam nqkolko ama kato gi probvah vidqh 4e sa palna samodelka,ta meinteresuva dali ima o6te nqkoq :confused

Link to comment
Share on other sites

Не питай - имат някакви часови зони, дето се сменят на 2-3 часа, и спрямо тях ти отчитат колко ще струва. Отделно си плащаш и абонамент (за него ти искат адрес, телефон, за ЕГН не съм сигурен  :laughing: , аз като отидох за пръв път ми се стори, че е някакъв правителствен фитнес, баси  :woot ) Ааа, и ти искат да си носиш всеки път обувки за трениране, така че ако ще ходиш лятото примерно, не може да стъпиш в залата с маратонките, дето вървиш по улицата.  :angry:

 

 

Ако ще се ходи в Тотал Спорт е по-добре да си вземе карта човек.Цените са следните:

5 посещения - 20 лв.(4 лв. на посещение)

10 посещения - 35 лв.(3.5 лв. на посещение)

(това са цените само за фитнеса,като има и 20 % намаление за ученици)

С тея карти можеш да ходиш когато си поискаш без времето от 17:00 до 20:30.Абонаментът нищо не е - 3 лв. на година.Освен тва никой няма да ти проверява ЕГН,адрес и т.н.,така че ако те притеснява можеш и да не ги кажеш правилните.

Колкото до обувките - първите два пъти когато отидох там си носих отделно маратонки.Оттогава си карам с тея,с които си идвам :) (е,имам намерението да почвам и аз да си нося де :) ).Ако мислиш,че някой ще се занимава да ти гледа обувките кви са ти,дълбоко се лъжеш!Пък ако те питат къде са ти маратонките(което те няма да направят,гарантирам-само ако за сефте идваш,ще те предупредят) можеш да кажеш,че си ги носиш в раницата и си ги забравил сега,или нещо от тоя сорт.Но все пак аз подкрепям да се влиза в залата с чисти обувки,понеже като цяло е много по-чисто от където и да е другаде!

Иначе залата е точно както някой попита по-горе - за фитнес,не е ако иска човек по-сериозно да се занимава с ББ.Има главно уреди и няма някои други основни работи - смит машина,например.Обаче уредите са наистина много добри - идеално изолират мускула,за който работиш и се усеща много по-добре,отколкото на уредите в Перлата.

Link to comment
Share on other sites

Ако ще се ходи в Тотал Спорт е по-добре да си вземе карта човек.Цените са следните:

5 посещения - 20 лв.(4 лв. на посещение)

10 посещения - 35 лв.(3.5 лв. на посещение)

(това са цените само за фитнеса,като има и 20 % намаление за ученици)

С тея карти можеш да ходиш когато си поискаш без времето от 17:00 до 20:30.Абонаментът нищо не е - 3 лв. на година.Освен тва никой няма да ти проверява ЕГН,адрес и т.н.,така че ако те притеснява можеш и да не ги кажеш правилните.

Колкото до обувките - първите два пъти когато отидох там си носих отделно маратонки.Оттогава си карам с тея,с които си идвам :) (е,имам намерението да почвам и аз да си нося де :) ).Ако мислиш,че някой ще се занимава да ти гледа обувките кви са ти,дълбоко се лъжеш!Пък ако те питат къде са ти маратонките(което те няма да направят,гарантирам-само ако за сефте идваш,ще те предупредят) можеш да кажеш,че си ги носиш в раницата и си ги забравил сега,или нещо от тоя сорт.Но все пак аз подкрепям да се влиза в залата с чисти обувки,понеже като цяло е много по-чисто от където и да е другаде!

Иначе залата е точно както някой попита по-горе - за фитнес,не е ако иска човек по-сериозно да се занимава с ББ.Има главно уреди и няма някои други основни работи - смит машина,например.Обаче уредите са наистина много добри - идеално изолират мускула,за който работиш и се усеща много по-добре,отколкото на уредите в Перлата.

abe de da znam na men tva malko snobarski mu zvu4i-az otivam na fitness za da razpusna i da napravq ne6to sas sebesi a ne da mi se postavqt nqkakvi ograni4eniq-za tova za men perfectnata zala e Rondo

Link to comment
Share on other sites

Е,то си е така.Залата далеч не е най-перфектната,но тя навярно и не е направена,за да бъде такава.А и тея глупости,дето ги пишеше по някои вестници,че имало само още две като нея в Европа са пълни измишльотини - има много по-хубави зали с по-хубави и повече уреди и повече удобства!Но все пак,според мен,е залата с най-добри уреди в Пловдив.

Link to comment
Share on other sites

Аз ходя във Total Sport. Много добра зала - чисто, подредено, винаги мирише нна хубаво, има пътечки, колела, уреди за всяка мускулна група, климатици. Там ходят свястни хора, а освен това големите баровци от Пловдив също ходят там - отпред винаги има спряни последни модели Mercedes, BMW, Porsche, Lexus и други престижни марки. Така че, ако искате най-доброто, макар и на малко по-висока цена - 4-5 лв. Отидете там - няма да съжалявате. Не правя реклама, защото и без това е пренаселено към 5-6-7 часа вечерта. Най-празно е сутрин и обед.

Link to comment
Share on other sites

Аз ходя във Total Sport. Много добра зала - чисто, подредено, винаги мирише нна хубаво, има пътечки, колела, уреди за всяка мускулна група, климатици. Там ходят свястни хора, а освен това големите баровци от Пловдив също ходят там - отпред винаги има спряни последни модели Mercedes, BMW, Porsche, Lexus и други престижни марки. Така че, ако искате най-доброто, макар и на малко по-висока цена - 4-5 лв. Отидете там - няма да съжалявате. Не правя реклама, защото и без това е пренаселено към 5-6-7 часа вечерта. Най-празно е сутрин и обед.

I kakvo kato tam hodqt nai golemite barovci na plovdiv-danebi te da vdigat jelezata vmesto men-a tva kvo karat hi4 ne me valnuva-az otivam v zalata ne da gledam kakvi koli ima otpred a da si vdigam lubimite tejesti-tilkova e prosto

Link to comment
Share on other sites

Аз ходя във Total Sport. Много добра зала - чисто, подредено, винаги мирише нна хубаво, има пътечки, колела, уреди за всяка мускулна група, климатици. Там ходят свястни хора, а освен това големите баровци от Пловдив също ходят там - отпред винаги има спряни последни модели Mercedes, BMW, Porsche, Lexus и други престижни марки. Така че, ако искате най-доброто, макар и на малко по-висока цена - 4-5 лв. Отидете там - няма да съжалявате. Не правя реклама, защото и без това е пренаселено към 5-6-7 часа вечерта. Най-празно е сутрин и обед.

Дайкса rulezzz,само свобдни тежести му е майката,с тия машинки в Тотала не знам кви мускули могат да се направят.

Link to comment
Share on other sites

abe tva totala det tolkoz go falat nqkoi ot foruma 6te ida nakraq da go vida na kvo mqsa ama ve4e mi izliza pred o4ite nqkva kartinka......4isti4ko podredeno kato bolnica miri6e na prolet a ne na pot kakto v drugite fitnes zali... malki iztupani i spretnati gei4eta se pravat na maje kato xodat na fitnes 6toto bilo moderno... samo4uvstvieto na vsi4ki do nebeto i nikoi nqma izpoten za6toto proso si sedat i si govorqt obikalqiki zalata ....... te sa do6li 6toto razbra li 4e fitnesa ve4e e moderen a ne da napravat ne6to sas sebe si to4no takiva zali nai-mraza kadeto ne moje6 da se izcapa6 daje i da iska6

Link to comment
Share on other sites

abe tva totala det tolkoz go falat nqkoi ot foruma 6te ida nakraq da go vida na kvo mqsa ama ve4e mi izliza pred o4ite nqkva kartinka......4isti4ko podredeno kato bolnica miri6e na prolet a ne na pot kakto v drugite fitnes zali... malki iztupani i spretnati gei4eta se pravat na maje kato xodat na fitnes 6toto bilo moderno... samo4uvstvieto na vsi4ki do nebeto i nikoi nqma izpoten za6toto proso si sedat i si govorqt obikalqiki zalata ....... te sa do6li 6toto razbra li 4e fitnesa ve4e e moderen a ne da napravat ne6to sas sebe si to4no takiva zali nai-mraza kadeto ne moje6 da se izcapa6 daje i da iska6

 

Как да ти кажа - за твое най-голямо разочарование не си особено прав!Не че ги няма и "гейчетата",ама като че ли са само там.Ходил съм в Перлата доста време и няма да ти казвам и там колко съм виждал.Верно е най-чисто(май) в Тотала,ама я отскочи в някой по-добър фитнес извън Пловдив,където ще видиш по-сериозно занимаващи се с ББ хора,да видим дали ще са в по-лошо състояние.

Чухме,че бил по-поддържан фитнесът и веднага - там ходили най-големите "гейове" и само тея дето се правили на гъзари.На теб кво ти пука кой ти ходи във фитнеса - пък и "гейовете" като искат да си ходат,се едно с теб ще се занимават.Ами като има по-богати хори и в Пловдив защо да не си ходят там,където им е по-приятно?Пък и там далеч не ходят само хора с BMW-a,Mercedes-и и Lexus-и,вярвай ми!Има ги и по-едрите типове - и за тва можеш да ми вярваш,така че може и по-полека с прибързаните заключения!

Link to comment
Share on other sites

Ходил съм в Перлата доста време и няма да ти казвам и там колко съм виждал.

потвърждавам :angry: направо напоследък не може да се търпи. ходят групички по 4-5 и те побървкат в буквалния смисъл :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Всеки е започнал от нищото, така че човек би трябвало да прояви малко толерантност към начинаещите (и аз се броя за такъв, тренирам само от година), ама като почнат да щъкат някви из залата, без да знаят какво искат, става досадно !

Link to comment
Share on other sites

abe tva totala det tolkoz go falat nqkoi ot foruma 6te ida nakraq da go vida na kvo mqsa ama ve4e mi izliza pred o4ite nqkva kartinka......4isti4ko podredeno kato bolnica miri6e na prolet a ne na pot kakto v drugite fitnes zali... malki iztupani i spretnati gei4eta se pravat na maje kato xodat na fitnes 6toto bilo moderno... samo4uvstvieto na vsi4ki do nebeto i nikoi nqma izpoten za6toto proso si sedat i si govorqt obikalqiki zalata ....... te sa do6li 6toto razbra li 4e fitnesa ve4e e moderen a ne da napravat ne6to sas sebe si to4no takiva zali nai-mraza kadeto ne moje6 da se izcapa6 daje i da iska6

Evala batka,tuka ve4e govorim na edin ezik :punk

Link to comment
Share on other sites

не знам в другите зали как е ама в перлата от както излезнаха във ваканция малките и е много рахат :beer: за съжаление ще е така само до понеделник :huh:

Link to comment
Share on other sites

не знам в другите зали как е ама в перлата от както излезнаха във ваканция малките и е много рахат :beer: за съжаление ще е така само до понеделник :huh:

ей дееба, един път ша е празно, пък аз ще съм болен :cry :sayjin

 

 

Edit: Тцтцтц, тоя пост стана чист спам :wacko: Затова да питам някой ходил ли е в Корадо - срещу католическата църква в Тракия, и да каже как е спрямо Перлата или Рондото. :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...