Jump to content
BulForum.com

fitnes centrove


Sandro

Recommended Posts

до нас направиха нов фитнес REFLEX мисля там да ходя вече защото ми е на 100метра г/д а и не е лош вложени са пари но уредите нз точно добри ли са защото не съм влизал долу(долу е фитнеса на горния етаж е бар за протеини и подобни хранителни добавки ...) изглежда добър

бтв живея в кичука до Айсберга

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 380
  • Created
  • Last Reply
не знам в другите зали как е ама в перлата от както излезнаха във ваканция малките и е много рахат :beer: за съжаление ще е така само до понеделник :huh:

:D Аз съм от тия мотльовци :) С една фланелка на Зидан(на Реал) се разхождам, някой ако се сеща да не ме бие.Новобранец съм още :D

Link to comment
Share on other sites

:D Аз съм от тия мотльовци :) С една фланелка на Зидан(на Реал) се разхождам, някой ако се сеща да не ме бие.Новобранец съм още :D

ami togava ti prepora4vam da pitash niakoi ili instruktura ili niakoi v zalata da ti pokaje kakvo da pravish vmesto da si gybish vremeto v motane :)

Link to comment
Share on other sites

ami togava ti prepora4vam da pitash niakoi ili instruktura ili niakoi v zalata da ti pokaje kakvo da pravish vmesto da si gybish vremeto v motane  :)

Питал съм още първия път, споко, ама просто съм ламер още и затва може да бъркам сериите на някой чат пат, ама кво да се прави-всек е бил така :)

Link to comment
Share on other sites

Питал съм още първия път, споко, ама просто съм ламер още и затва може да бъркам сериите на някой чат пат, ама кво да се прави-всек е бил така :)

ето ти няколко правила на елементарното възпитание във фитнеса:

1. преди да заемеш уред питай хората наблизо дали го ползват и дали можеш да се включиш.

2. ако теб те питат за ползван от теб уред и ти е много важно да не ти го заемат през почивките - кажи си го, вместо да правиш криви мутри кат настъпан по гениталиите. също така е учтиво да съобщаваш веднага до колко време очакваш да освободиш уреда и дали няма да ти трябва за друго упражнение.

3. не се мотай гол и потен по лежанките дори и лятото. може да си носиш хавлийка и да си забърсваш омазаното като станеш.

4. за излишните ти дрехи и други предмети има закачалки или шкафчета - не използвай уредите за такива, защото създаваш грешното впечатление, че са заети.

5. фитнеса не е място за срещи и ако си отишъл основно за лафчето с приятели гледай да не пречиш на другите с повишаване на тон, сядане на свободни уреди, излишно местене на дъмбели и т.н.

 

ае стига ти толкоз. ти гледай тез да ги спазваш горе-долу и ти обещавам, че никой никога няма да ти се разсърди в залата. останалото ще го научиш в движение. за тренировки нищо не съм ти казал, щото явно си имаш кой да те учи :)

Link to comment
Share on other sites

ето ти няколко правила на елементарното възпитание във фитнеса:

1. преди да заемеш уред питай хората наблизо дали го ползват и дали можеш да се включиш.

2. ако теб те питат за ползван от теб уред и ти е много важно да не ти го заемат през почивките - кажи си го, вместо да правиш криви мутри кат настъпан по гениталиите. също така е учтиво да съобщаваш веднага до колко време очакваш да освободиш уреда и дали няма да ти трябва за друго упражнение.

3. не се мотай гол и потен по лежанките дори и лятото. може да си носиш хавлийка и да си забърсваш омазаното като станеш.

4. за излишните ти дрехи и други предмети има закачалки или шкафчета - не използвай уредите за такива, защото създаваш грешното впечатление, че са заети.

5. фитнеса не е място за срещи и ако си отишъл основно за лафчето с приятели гледай да не пречиш на другите с повишаване на тон, сядане на свободни уреди, излишно местене на дъмбели и т.н.

 

ае стига ти толкоз. ти гледай тез да ги спазваш горе-долу и ти обещавам, че никой никога няма да ти се разсърди в залата. останалото ще го научиш в движение. за тренировки нищо не съм ти казал, щото явно си имаш кой да те учи :)

10х :) Аз се поослушах първите 1-2 пъти и си ги спазвам тия работи.Пък и не съм някъв сульо да ходя там да продавам номера B)

Link to comment
Share on other sites

ето ти няколко правила на елементарното възпитание във фитнеса:

1. преди да заемеш уред питай хората наблизо дали го ползват и дали можеш да се включиш.

2. ако теб те питат за ползван от теб уред и ти е много важно да не ти го заемат през почивките - кажи си го, вместо да правиш криви мутри кат настъпан по гениталиите. също така е учтиво да съобщаваш веднага до колко време очакваш да освободиш уреда и дали няма да ти трябва за друго упражнение.

3. не се мотай гол и потен по лежанките дори и лятото. може да си носиш хавлийка и да си забърсваш омазаното като станеш.

4. за излишните ти дрехи и други предмети има закачалки или шкафчета - не използвай уредите за такива, защото създаваш грешното впечатление, че са заети.

5. фитнеса не е място за срещи и ако си отишъл основно за лафчето с приятели гледай да не пречиш на другите с повишаване на тон, сядане на свободни уреди, излишно местене на дъмбели и т.н.

 

И ако всички спазваха тези правила, колко по-комфортно ще е във залите, ама не винаги има някви отворени циркаджий, които ти вдигат излишно адреналина

Link to comment
Share on other sites

до нас направиха нов фитнес REFLEX мисля там да ходя вече защото ми е на 100метра г/д а и не е лош вложени са пари но уредите нз точно добри ли са защото не съм влизал долу(долу е фитнеса на горния етаж е бар за протеини и подобни хранителни добавки ...) изглежда добър

бтв живея в кичука до Айсберга

Pi4 i az jiveq v ki4uka blizo do iceberga-a i sa6to vidqh taq reklama na Reflex i se pozainteresuvah i edni priqteli mi kazaha ,4e zalata bila samo za jeni-dano da sa razbrali gre6no za6toto i na men 6te mi e golqmo ulisnenie,ako znae6 ne6to pove4e ili q poseti6 postni i kaji kakvi sa ti vpe4atleniqta ;)

Link to comment
Share on other sites

Pi4 i az jiveq v ki4uka blizo do iceberga-a i sa6to vidqh taq reklama na Reflex i se pozainteresuvah i edni priqteli mi kazaha ,4e zalata bila samo za jeni-dano da sa razbrali gre6no za6toto i na men 6te mi e golqmo ulisnenie,ako znae6 ne6to pove4e ili q poseti6 postni i kaji kakvi sa ti vpe4atleniqta ;)

 

ем 1 мой пр. ходиха (аз още не съм защото съм болен тия дни) и нее ми казаха че е само за жени или те са се объркали здраво или си е и за мъжа те казаха че са правили гърди и само лежанката за долна част нещо не харесали щото била нестабилна и казаха че имало и други хора та мисля че си е и за мъже де аз като оздравея(събота или другата седмица ще я посетя и ще кажа какво мисля ако иде някой преди това да каже какво мисли) ... :)

Link to comment
Share on other sites

10х :) Аз се поослушах първите 1-2 пъти и си ги спазвам тия работи.Пък и не съм някъв сульо да ходя там да продавам номера B)

просто исках да помогна. в предишните постове изглеждаше нещо стреснат от обстановката. само исках да ти покажа че никой няма да ти направи проблем в залата ако ти не почнеш пръв :) тва е място за релакс, а не за скандали.

Link to comment
Share on other sites

просто исках да помогна. в предишните постове изглеждаше нещо стреснат от обстановката. само исках да ти покажа че никой няма да ти направи проблем в залата ако ти не почнеш пръв :) тва е място за релакс, а не за скандали.

 

Az se sblasval s dosta lo6o nastroeni hora v zalata koito otivat na fitnes da si prodavat nomerata ili pak sa nqkvi ogromni mom4eta :P koito si mislqt 4e zalata e tqhna! :laughing: Za 6tastie v rondoto tezi gi nqma ili po4ti gi nqma :)

Link to comment
Share on other sites

Az se sblasval s dosta lo6o nastroeni hora v zalata koito otivat na fitnes da si prodavat nomerata ili pak sa nqkvi ogromni mom4eta :P koito si mislqt 4e zalata e tqhna! :laughing: Za 6tastie v rondoto tezi gi nqma ili po4ti gi nqma :)

ясно. и никога не си се замислял че може да си сбъркал нещо?! ама прав си, то всеки на тоя свят само се чуди как да се заяде с теб и да ти скофтва положението. освен в рондото де. там само дружелюбни весели типове има.

хайде да не изкривяваме толкова темата става ли? опитах се само да помогна.

Link to comment
Share on other sites

v rondo ve4e e super tapo f4era ima 200 lapeta po 30 kila i bqxa zaeli si4kite uredi i kato go pitam kolko serii ima6 oniq mi kaje nqkvo neveroqtno 4islo ot roda na ami imam o6te kam 10 serii... kvo da govora a za tva v 1 zala e xubavo da ima i golemi tipove 6toto se daxa6 a v rondo sa6to ima ama sa malko...

Link to comment
Share on other sites

v rondo ve4e e super tapo f4era ima 200 lapeta po 30 kila i bqxa zaeli si4kite uredi i kato go pitam kolko serii ima6 oniq mi kaje nqkvo neveroqtno 4islo ot roda na ami imam o6te kam 10 serii... kvo da govora a za tva v 1 zala e xubavo da ima i golemi tipove 6toto se daxa6 a v rondo sa6to ima ama sa malko...

 

Az ne sam mnogo obikalql iz zalite v plovdiv bil sam nqkolko pati v perlata i edin v trakiq ama ne se se6tam za imeto :blink: i v rondoto si hodq redovno.Verno ima i nqkvi drebosaci ama tva ne e lo6o se pak i ti si bil takav predi vreme taka 4e :) !Seki ot nqkade trqbva da zapo4ne!! :rolleyes: Ina4e lo6o nastroenite hora si gi ima nqavsqkade te ne sa samo po fitness zalite taka 4e... :) !!

Link to comment
Share on other sites

проблема не ми е в дребосъците или новобранците (все пак и аз съм бил такъв :rolleyes: ). има много момчета дето идват да тренират и искат да тренират. но има и една част дето ходят по залите не за да направят нещо, а за да разправят на приятелите/ките си, че ходят на фитнес и да се правят на голяма работа. точно те ме изнервят много, имат някво супер огромно самочувствие. иначе 130кг-мовите изруди си ги има във всички зали дето като им кажеш, че имаш още 2 или 3 серии и те гледат все едно си им взел обяда, баси... за щастие повечето в перлата са точни и даже и да трябва да правят веднага питат може ли да се въртим и така :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

проблема не ми е в дребосъците или новобранците (все пак и аз съм бил такъв :rolleyes: ). има много момчета дето идват да тренират и искат да тренират. но има и една част дето ходят по залите не за да направят нещо, а за да разправят на приятелите/ките си, че ходят на фитнес и да се правят на голяма работа. точно те ме изнервят много, имат някво супер огромно самочувствие. иначе 130кг-мовите изруди си ги има във всички зали дето като им кажеш, че имаш още 2 или 3 серии и те гледат все едно си им взел обяда, баси... за щастие повечето в перлата са точни и даже и да трябва да правят веднага питат може ли да се въртим и така :bgrin:

 

Da to4no tova imah predvit!!Ima mnogo hora koito hodqt na fitnes prosto za6toto e moderno v momenta!!A pak sa6to se draznq i ot 130-kilogramovite koito primerno kato doide red da igraqt na ureda na koito ti trenira6 v momenta i trqbva vednaga da im osvobodi6!!Pak ne stava da se reduvate poneje toi slaga polovinata tejesti v zalata :) !Abe se mi e taq vaprosa e da se trenira.A Rondoto mi e nai blizkoto mqsto pak i taka sam si sviknal tolkova ve4e 4e.... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

!Pak ne stava da se reduvate poneje toi slaga polovinata tejesti v zalata

Мдам, трудно се получава. Аз досега съм нямал проблеми в Перлата нито с малките, нито с по-големите :) Верно и аз не дигам много, но пък си правя сериите без размотаване и приказки.

И все пак няма значение дали някой се е зарибил, щото е модерно или защото иска да е като бате Рони, важното е да тренира за мускули, а не за челюст :pirate

Link to comment
Share on other sites

pi4ove az ot 5 godini hodia v sporten klub 99 i sum mnogo dovolen . tam sum si sviknal i drugade ne mi haresva. tazi zala po printzip se vodi ,,sila6ka'' i niama tolkova ma6ini a predimno jeleza . za tova na pove4eto moje da ne vi haresva.ina4e za men e super

Link to comment
Share on other sites

ami v novata zala koqto postroiha v trakia do stadion lauta prosto nqma kak nqkoi da ti se pre4ka v krakata

zalata e tolkova golqma 4e se izmorqvam dokato ida ot ediniq do drugiq krai

 

predi trenirah kam 4 godini v rondo

ьпс шьюс юьвь е 100 pati ne 1000 pati po - hubava ot rondo

bahti stiga ste go hvalili tolkova tva gadno maze

kadeto se obarnesh i vse se blaskash v nqkoi

predi i za men tam beshe nai-hubavo no sled kato posetih tazi zala sam super dovolen i ima bezplatna sauna sashto

Link to comment
Share on other sites

Ми пичове аз посещавам Перлата от 2 години насам и сам много доволен. Вече познавам доста хора които тренират там (включително и изроди, какта го наричате) и мога да ви кажа, че почти всички са дружелюбни и ако ги попиташ нещо или ги помолиш за помощ няма да откажат ! Залата е обширна, има голям избор от уреди както и голямо paзнообразие на протеиновия бар :tongue

Link to comment
Share on other sites

ami v novata zala koqto postroiha v trakia do stadion lauta prosto nqma kak nqkoi da ti se pre4ka v krakata

zalata e tolkova golqma 4e se izmorqvam dokato ida ot ediniq do drugiq krai

 

predi trenirah kam 4 godini v rondo

ьпс шьюс юьвь е 100 pati ne 1000 pati po - hubava ot rondo

bahti stiga ste go hvalili tolkova tva gadno maze

kadeto se obarnesh i vse se blaskash v nqkoi

predi i za men tam beshe nai-hubavo no sled kato posetih tazi zala sam super dovolen i ima bezplatna sauna sashto

kade to4no e taq zala i kolko prai e trenirovkata

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...