Jump to content
BulForum.com

Хранителни добавки


Stenli

Recommended Posts

  • Replies 654
  • Created
  • Last Reply

Ух майкооо вчера видях един пич, който не го бях виждал 3-4 месеца. Беше качил поне 20 кг само на мазнина и беше заприличал на нищо. Ей затова не искам да пия добавки, защото не съм сигурен как ще ми подействат. Както може да стана супер яко животно, така може и да натрупам само мазнина. Ей затова ме е страх.... пък вие ми говорете каквото си искате.

Link to comment
Share on other sites

Ух майкооо вчера видях един пич, който не го бях виждал 3-4 месеца. Беше качил поне 20 кг само на мазнина и беше заприличал на нищо. Ей затова не искам да пия добавки, защото не съм сигурен как ще ми подействат. Както може да стана супер яко животно, така може и да натрупам само мазнина. Ей затова ме е страх.... пък вие ми говорете каквото си искате.

А ти откаде си сигурен,че е станал дебел от добавки?+това ако е пил добавки(зависи какви) и зависи за какъв период може,също така не трябва да се пренебрегва хранителния режим(явно му е бил много лош).Трудно някой може да ме обеди(да не кажа невъзможно),че с креатин,протеин,АК,глутамин,ще качи 20 кг мазнина.Най-вероятно се е хранил доста зле.Но явно както мен никой не може да ме обеди,че с добавки ще качи 20 кг мазно,така и теб никой не може да те обеди,че добавките за безвредни и натурални.Колкото и да ти се говори ти си знаеш едно и също.

Link to comment
Share on other sites

Него много лесно може да го убеди някой специалист, че хранителните добавки не са вредни, докато някой специалист, никой не може да го убеди, че от хранителни добавки се качват 20кг мазнини. :D

Link to comment
Share on other sites

Ух майкооо вчера видях един пич, който не го бях виждал 3-4 месеца. Беше качил поне 20 кг само на мазнина и беше заприличал на нищо. Ей затова не искам да пия добавки, защото не съм сигурен как ще ми подействат. Както може да стана супер яко животно, така може и да натрупам само мазнина. Ей затова ме е страх.... пък вие ми говорете каквото си искате.

По-скоро е хапвал нескромно и неправилно :lol: :punk

Link to comment
Share on other sites

Спешно моля някой да ми каже къде в Пловдив мога да си намеря Липо-6 ,пробвах в сайта http://muskulibg.com,но засега ми отговориха,че са го свършили.някакви идеи? Искам и отзиви за Анимал кътс специално.мерси :rolleyes:

ако ти е много мерак за бърнъри пробвай "fat burner plus" на american fitness products (АFP) - има го в Симфонията и в повечето фитнес магазини: син надпис на розов фон, AFP е в жълтичко долу на етикета, цена 17-20 лева за 100 таблетки. Трудно се предозира, ако се спазват инструкциите на етикета - лично аз съм ги удвоявал при определени условия, но предвид индивидуалността на всеки човек, не препоръчвам друг да го прави :)

Това е добра комбинация от добавки с термогенен ефект, доста по-щадяща черния дроб и другите вътрешни органи от по-скъпите и "модерни" бърнъри дето са "без ефедра!" и са тъпкани яко със зелен чай, още по-зелен лимон и подобни истории. Може да се ползва относително дългосрочно - до 3 месеца без прекъсване. Много добър ефект при аеробно-ориентирани тренировки.

Кленбутерола също дава добри резултати, но лесно се предозира с тия мъненки хапченценца, затова ако нямаш чак такъв мерак и те е малко шубе - не го пробвай. Но ако ти е мерак пък и търсиш прекалено бързи резултати - пробвай по таблетка-таблетка и половина (ти нали си жена и не тежиш повече от 60 кила, без мазнините?!) преди тренировка. приема преди сън не го препоръчвам, защото при мен клена даде ефект на газове в стомаха и леко нарушено храносмилане, дори и от минимална доза - половин таблетчица. също така не забравяй да пиеш много вода - действа доста дехидратиращо. Не се препоръчва дългосрочна употреба - 2-3 седмици максимум дължина на цикъла. Добър ефект за силово ориентирани тренировки. Неподходящ за дълги аеробни тренировки, поради дехидратиращия ефект и насищането на с нервотрансмитери, водещи до схващания по време на тренировка.

 

Дисклеймър: Дадените препоръки са изцяло по мои лични наблюдения и експерименти със собствения ми метаболизъм. Резултатите от тях могат да варират според спецификата на индивидуалния тренировъчен режи

Link to comment
Share on other sites

Мерси за дългото обяснение,засега спазвам Нвд и тренирам само на велото по час,преди тренировка пия л-карнитин,свалих някое килце,най-вече от диетата и от две седмици нищо :angry: ,застой :angry1 Струва ми се,че карнитина изобщо не ми действа,затова търся някоя добавка ,за да тръгнат нешата пак.Но за кленбутерола четох,че също така се качва маса от него :blink: ,а аз определено засега не искам мускули :bgrin: ,затова още го мисля..

Link to comment
Share on other sites

Мерси за дългото обяснение,засега спазвам Нвд и тренирам само на велото по час,преди тренировка пия л-карнитин,свалих някое килце,най-вече от диетата и от две седмици нищо :angry: ,застой :angry1 Струва ми се,че карнитина изобщо не ми действа,затова търся някоя добавка ,за да тръгнат нешата пак.Но за кленбутерола четох,че също така се качва маса от него :blink: ,а аз определено засега не искам мускули :bgrin: ,затова още го мисля..

Възможно е да си свалила само вода,това е нормално попринцип когато си на нвд тялото не започва да сваля веднага мазнини.А и този период не е много поджодящ за чистене(зимата).Това не означава,че е забранено да се свалят килограми,въпроса е,че е по-трудно отколкото късната пролет примерно.И все пак каква е диетата?Какви храни консумираш,по кое време на деня и т.н?

Link to comment
Share on other sites

Мерси за дългото обяснение,засега спазвам Нвд и тренирам само на велото по час,преди тренировка пия л-карнитин,свалих някое килце,най-вече от диетата и от две седмици нищо :angry: ,застой :angry1 Струва ми се,че карнитина изобщо не ми действа,затова търся някоя добавка ,за да тръгнат нешата пак.Но за кленбутерола четох,че също така се качва маса от него :blink: ,а аз определено засега не искам мускули :bgrin: ,затова още го мисля..

в такъв случай, защо освен разнообразие в добавките не пробваш и разнообразие в натоварването?! то дори е по-доброто решение.

застоя е нормално явление, предвид сезона и еднотипното натоварване. според мен нямаш нужда от нова добавка, а просто по-рядко да се качваш на кантара и да не се вманиачаваш прекалено. дори бих ти препоръчал да спреш за малко карнитина, за да "отвикнеш" от него и след това напролет той отново да има по-засилен ефект.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Взех си Pre-Load Creatine на оптимум за 63лв.После видях ценовата листа в сайта на оптимум и там беше 29долара.Та мисълта ми е че бая съм се набутал.Всички вносни продукти ли ги продават със оскъпяване или просто от там където съм ги взел е скъпо.Дано поне да има ефект някой ползвал ли го е .

Link to comment
Share on other sites

Ами ефект трябва да има,разбира се и храненето трябва да е на ниво.Креатина 600 грама ли е?Винаги тук ще е по-скъпо отколкото от сайта,нали нашите вносители трябва да ядат...

Link to comment
Share on other sites

Няма какво да те е яд и да си го поръчаш онлайн пак идва горе-долу толкоз.Аз си взех протеин който е 19 $ в този сайт+доставка идва пак на 45 лв колкото го зех и тука.Така,че не се коси,а си го пий със здраве.

Link to comment
Share on other sites

Ей да ви питам, значи преди близо 2 години когато се бях зарибил да ходя да дигам едно приятелче ми гепи от някъв цех на Нутрим протеин.Донесе ми го в торба, така че не мога да кажа точния модел и вида.Мисълта ми е, че за тези 2 години по едно време спрях да дигам, след тва пак почнах и така и не свърши тоя протеин.Ся тая зима пак съм се зарибил и са ми останали около 600-700грама(така на ръка го меря).Дали има опастност да е с минала трайност тоя протеин и опасно ли е да го пия.Значи сигурен съм, че са минали точно 2 години от датата на производство, защото директно от завода е дошъл в нас, не е седял в някой магазин 34344334 века.Вчера пих 1 доза от него и нищо не ми стана, обаче по принцип като сложа повече да кажем 5-6 супени лъжици действа зле на стомашно чревния тракт :devil .Тва нормално ли е или просто се е скапал тоя протеин?

Link to comment
Share on other sites

abe nqkoi moje li da mi dade cenova lista na nutrim v neta 4e predi mia6e na saita sq ne moga da namera

Ко ти трябва нещо на Нутрим пиши ЛС, може да го намеря малко по-тънкана.

 

 

Ей да ви питам, значи преди близо 2 години когато се бях зарибил да ходя да дигам едно приятелче ми гепи от някъв цех на Нутрим протеин.Донесе ми го в торба, така че не мога да кажа точния модел и вида.Мисълта ми е, че за тези 2 години по едно време спрях да дигам, след тва пак почнах и така и не свърши тоя протеин.Ся тая зима пак съм се зарибил и са ми останали около 600-700грама(така на ръка го меря).Дали има опастност да е с минала трайност тоя протеин и опасно ли е да го пия.Значи сигурен съм, че са минали точно 2 години от датата на производство, защото директно от завода е дошъл в нас, не е седял в някой магазин 34344334 века.Вчера пих 1 доза от него и нищо не ми стана, обаче по принцип като сложа повече да кажем 5-6 супени лъжици действа зле на стомашно чревния тракт :devil .Тва нормално ли е или просто се е скапал тоя протеин?

А на мене някой ще ми помогне ли. ; ) ; Р

Link to comment
Share on other sites

@danio не се притеснявай винаги са били тук по-надути цените навремето ползвах nox3 на юниверсал в нета цената беше ~20$ аз тук го взимах по 116лв така че твоята разлика не е чак толкова фрапираща , креатина на оптимум е много добър този комплекс който ти имаш не съм го пил но съм ползвал креатин на таблетки на оптимум цената беше нещо от сорта на 80лв за 400гр. и останах много доволен , казвам го от опит понеже съм пробвал на доста фирми креатина този е най-добър на оптимум

 

 

Ей да ви питам, значи преди близо 2 години когато се бях зарибил да ходя да дигам едно приятелче ми гепи от някъв цех на Нутрим протеин.Донесе ми го в торба, така че не мога да кажа точния модел и вида.Мисълта ми е, че за тези 2 години по едно време спрях да дигам, след тва пак почнах и така и не свърши тоя протеин.Ся тая зима пак съм се зарибил и са ми останали около 600-700грама(така на ръка го меря).Дали има опастност да е с минала трайност тоя протеин и опасно ли е да го пия.Значи сигурен съм, че са минали точно 2 години от датата на производство, защото директно от завода е дошъл в нас, не е седял в някой магазин 34344334 века.Вчера пих 1 доза от него и нищо не ми стана, обаче по принцип като сложа повече да кажем 5-6 супени лъжици действа зле на стомашно чревния тракт :devil .Тва нормално ли е или просто се е скапал тоя протеин?

 

 

пий си го няма опасност , няма какво да му се развали а и доколкото знам срока на годност е над 2 години така че няма проблеми , относно проблемите които ти докарва със стомаха това е нормално все пак нутрим са боклуци , при мене редовно се получаваха такива "странични реакции" и поради тази причина престанах да го пия визирам "pro gold 90" от другите протеини на нутрим не съм пил , просто няма смисъл , познавам няколко човека единият от които е отговарял за производството и ми каза как се прави протеина дори в момента пази рецептите :unsure: , друг е въптоса че основните съставки са нишесте и соя и много малко от това което пише по опаковките , единственото нещо което е добро на нутрим е креатина , понеже само се разфасова тук на малко опаковки а е китайски доколкото помня , или поне по времето когато той е работил там не са го смесвали с други лайна ;)

Link to comment
Share on other sites

еми аз доколкото знам на нутрим единственият им вид креатин е тоя - монохидрат , ако не са го развалили бива горе-долу , пих го последно преди около 5-6 месеца

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
ако ти е много мерак за бърнъри пробвай "fat burner plus" на american fitness products (АFP) - има го в Симфонията и в повечето фитнес магазини: син надпис на розов фон, AFP е в жълтичко долу на етикета, цена 17-20 лева за 100 таблетки.

При мен не даде никъв ефект тва чудо ,кръгла нула ,зеро 0

Link to comment
Share on other sites

При мен не даде никъв ефект тва чудо ,кръгла нула ,зеро 0

хехе,и как прецени?Как разбра що за стока е?Ти да не си се надявал на него само?

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми каже нещо за трибузана.Ползвали ли сте го ? Четох някъде че може да се правят цикли с него?

 

казва се триабестан или по народно му "бабини зъби" (билка) , ползва се за терапия на собственното производство на тестостерон при излизане от стероидни цикли но може да се ползва и самостоятелно понеже е безвреден и повишава нивата на тестостерона , ползвал съм на няколко различни фирми

в момента има един в аптеките по 75мг хапа той е най-добър (казвам го от опит и защото съм си говорил с хора които ползват такива работи от много години) , по залите се продава един на "ВЕМО99" 15-16лв мисля беше но недей да си вземаш от него пълен боклук е ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...