Jump to content
BulForum.com

Games Requests


Recommended Posts

RQ:Vargant Story за PS1

 

 

За това явно няма кой да ми помогне,но ако ми дадете линк за Anachronox(освен от torrents.linkos.bg-защото там никой не сиийдва),ще съм ви благодарен... :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 710
  • Created
  • Last Reply
Искам да питам за една игра.

Значи тя се казва "Tony Hawk Pro Skater 2"

И до колкото си спомням е от 2000 година.Според мен Windows XP не поддържа тази игра.

Мъчел съм се да я инстална но нестава.Даже заради нея преинсталнах Windows-a.Но без резлултат.Кажете ми какво да направя за да може играта да си върви нормално.Или ми кажете къде бъркам. Това е :)

Търси на gamecopyworld.com win2k patch за THPS2 .Навремето с него я подкарах на XP-то.

Link to comment
Share on other sites

Ще съм благодарен на Fifa 2006-Road to FIFa world Cup

 

XT0029_box.jpg

 

предполагам виждаш иконката на Xbox360 в горния ъгъл? Или имаш Xbox360 и си направил пиратски чип?

Link to comment
Share on other sites

Много ще съм благодарен ако някой ми даде линк към работещ mamе32 ... :) (нз как стоят работите дали отделно се слагат игри или каквото там се прави , искам като цъкна иконката и си избера игра тя да ми тръгне :) )

Link to comment
Share on other sites

Някой свестен и работещ F1 Manager ако може. Тези, които са качени са или стари или неработещи. Едно време имах мисля, че за сезон 2001 и в краен случай може и нея..... Мерси :)

Link to comment
Share on other sites

Два поредни поста, един от които изтрих, рекуестващи неизлезли игри. Не ме карайте да вадя пак сопата.

Link to comment
Share on other sites

Moje li da popitam za ka4vaneto na Live For Speed? Igrata e mnogo realisti4na i dori se izpolzva za obu4avane na bade6ti 6ofiori... ne e mnogo stara i ako e vazmojno 6te sum mnogo blagodaren

 

blagodarq predvaritelno

Link to comment
Share on other sites

1.Mortal Kombat Gold

2.Ultimate Mortal Kombat

 

ako nqkoi gi ima ili znae ot kade da gi drapna mnogo blagodarstva

Link to comment
Share on other sites

Viper Racing, тази дърта игрица мнозина трябва да я знаят. Само че никаде нмога да я намеря. А ми трябва спешно. ( Демото не ми върши работа ), Благодаря предварително.

Link to comment
Share on other sites

Търся Български пач за Pro Evolution Soccer 5 ;)

Ако има.. ;)

Link to comment
Share on other sites

Търся Български пач за Pro Evolution Soccer 5 ;)

Ако има.. ;)

Виж в темата за ПЕС

 

Аз търся Супер Марио, който най-много да се доближава до истинския за нинтендо :D

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми намери POKEMON игра? ама нещо забавно :)

 

Трябва ми някоя MARVEL игра. Например MARVEL vs CAPCOM нали са сещате-fighter игри за Джаги

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...