Jump to content
BulForum.com

Games Requests


Recommended Posts

Nqkoi slu4aino da moje da ka4i Risk 2?

Igrata e stara kolkoto sveta ama multy-to kyrte6e mivki :D

 

ed2k://|file|Risk-2-PC-Game.exe|415296794|13BA0B62FA4A602334BCCE6C43007EDE|/

 

eMule линк. Тъй като е оттам, първо сканни с антивирусна ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 710
  • Created
  • Last Reply

Има една игра в която главния герой е Брус Уилис , но не се сещам как се казваше.Ако някой се сети нека да напише как се казва.

 

10х предварително

 

П.С.Играта не е "Петия елемент"

Link to comment
Share on other sites

Хора, днес гледах повторение на Gamery Show от 31.12.05 и там играха някаква игра Warock :confused

изглеждаше мноого яка, ама нямаше никакво инфо и даже сайта не й дадоха, ако имате информация или поне линк плз да го споделита(изглежда като Battlefield 2 ама ме радва повече)

Просто незнам как точно се пише! :angry1

http://www.evrocom.info/invision/index.php...8020&hl=warrock

Наистина играта не е зле.

Link to comment
Share on other sites

Моля ви се някой да качи демото на Star Wars Empire At War някъде....или да каже кога да влезна за DC++ че ся свалям от gamespot.com и пише иначе симпатичните 315 часа :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Трябва ми Trains and Tracks Tycoon (признавам, за 1в път я чувам)... Поне ако не може да се намери кажете откъде да я купя, че е за подарък :lol:

 

Моля ви се някой да качи демото на Star Wars Empire At War някъде....или да каже кога да влезна за DC++ че ся свалям от gamespot.com и пише иначе симпатичните 315 часа :bgrin:

 

Аз пак оттам го свалих (за 3 часа впрочем... а съм на Д+) и общо казано мога да ти кажа че е супер бъгаво :( На няколко пъти трябваше да излизам с ctrl+alt+del заради бъгове... А и например на мисията, която е дадена, трябва да унищожиш всички противникови сили, но се оказва, че те излизат от една база, която с 2 фрегати и 8 ескадрили изтребители пуцах в продължение на половин час (30 минути), за да установя че е неразрушима (поне при мен)... Няма смисъл, сега ме е яд че си изгубих времето с него, а съм такъв фен... По-добре изчакай пълната версия!

Link to comment
Share on other sites

Трябва ми Trains and Tracks Tycoon (признавам, за 1в път я чувам)... Поне ако не може да се намери кажете откъде да я купя, че е за подарък :lol:

Аз пак оттам го свалих (за 3 часа впрочем... а съм на Д+) и общо казано мога да ти кажа че е супер бъгаво :( На няколко пъти трябваше да излизам с ctrl+alt+del заради бъгове... А и например на мисията, която е дадена, трябва да унищожиш всички противникови сили, но се оказва, че те излизат от една база, която с 2 фрегати и 8 ескадрили изтребители пуцах в продължение на половин час (30 минути), за да установя че е неразрушима (поне при мен)... Няма смисъл, сега ме е яд че си изгубих времето с него, а съм такъв фен... По-добре изчакай пълната версия!

 

 

Играта си я свалих от арената те там я бяха качили ама кой да гледа....та демото наистина не е на ниво ама ми даде обща представа за играта и мога да кажа че ще е супер няям търпение да излезе(впрочем това ще е идния месец) и ще има безсънни нощи :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Доста търсих из торентите и не можах да намеря Даикатана или Daikatana, до колкото си спомням това беше една от последните игри с Quake 2 енджин и създадена от Джон Ромеро, един от създателите на Quake. Та молбата ми е ако някой я има или може да я качи на локала, ще бъда много благодарен.

Благодаря предварително.

Link to comment
Share on other sites

Хора!Накой може ли да ми даде линк от който да си изтегля MAME 32 или MAME 32k,но да не са по 5GB.Ако може да е с по-малко вгредени игри,а да има възможност да се слагат допълнително.

 

П.П.Абе дайте някаф само да не е много голям :)

Link to comment
Share on other sites

Доста търсих из торентите и не можах да намеря Даикатана или Daikatana, до колкото си спомням това беше една от последните игри с Quake 2 енджин и създадена от Джон Ромеро, един от създателите на Quake. Та молбата ми е ако някой я има или може да я качи на локала, ще бъда много благодарен.

Благодаря предварително.

И аз съм мераклия на Daikatana ако Някой я изнамери из прашасалите CD-та моля да я качи

Link to comment
Share on other sites

Ако може нещо старичко и готинко за ценители :

 

UFO: Aftermath

 

http://pc.ign.com/articles/454/454583p1.html

аз я бях свалил едно време от местните тайванци, които по-късно я изтриха да освобдят място за някакви хитови за момента заглавия. ама второто ЦД ми се е прецакало и инсталл-а забива. та и на мен не би ми бил излишен повторен доунлоад и запис за архивите с ценните игрици. имам си цялата поредица и не ща да ми се прекъсва :D

Link to comment
Share on other sites

Искам да питам за една игра.

Значи тя се казва "Tony Hawk Pro Skater 2"

И до колкото си спомням е от 2000 година.Според мен Windows XP не поддържа тази игра.

Мъчел съм се да я инстална но нестава.Даже заради нея преинсталнах Windows-a.Но без резлултат.Кажете ми какво да направя за да може играта да си върви нормално.Или ми кажете къде бъркам. Това е :)

Link to comment
Share on other sites

Някой има ли играта PainkilleR тя излезе 2005 година? :confused :sayjin

 

Знаете ли нещо за Battlefield Vietnam по точно от къде мога да си я истегла? :sayjin

 

Ето ти линк ако си на GGbit за Battlefield Vietnam

 

Играта Painkiller до колкото се вижда е от 2004 година ако искасх лин ето:

PainKiller

Link to comment
Share on other sites

И аз съм мераклия на Daikatana ако Някой я изнамери из прашасалите CD-та моля да я качи

Имам Дайкатана, но не знам как да я кача и второ много е тъпа ама много!

Link to comment
Share on other sites

Имам Дайкатана, но не знам как да я кача и второ много е тъпа ама много!

Dreamer или някой да каже как се upload-ва.Помня че един пич беше качил в games American Mcghee Alice

Link to comment
Share on other sites

Значи искам да ви помоля..да качите играта Postal 2. Защото в момента има 2 нейни експенжъна но не и оригинала а преди го имаше на сървъра. Ако не можете плс дайте ми линк към нея в някой друг сървър. Търсех по торентите..няма я. :blink:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...