Jump to content
BulForum.com

Да се посмеете малко...


Recommended Posts

Мечтания

 

Вечи ич ни ми са копа!

Искам ф офис да работа!

Хем ши одя нагласена,

ду ушити начервена.

 

На бюроту кат са тура

с вапцан'ти си маникюри,

на кумпютъра ши щракам

и краката ши си клата.

 

И на шефа ши са слагам,

в рабута дан ма натяга.

Ич ни ща да съм работна,

туй присъда й дуживотна.

 

Той ни ша ма затурмози,

сал в колата ши ма вози,

фирмата да придставлявам,

хем и да я разкрасявам.

 

В службата кат са издигна,

море кък носа шси вирна ?

ши са фукам, шса надувам,

на граждАнка шса приструвам.

 

Сал ни знам с каква заплата

шефа ши ма удурдиса,

да ни бъди да ма смята,

чи съм проста кат мутика.

 

Тоз кумпютър, тез изици

язе къкту съм умница

мисла бързу ши ги сфана,

раснах в убщиство утбрану.

 

Ни ми мяза тъз мутика.

Гачи най ши мий прилика,

ку ду офис са дукопам!

Нъл сми вечи уш в Европа!?

 

Чи кандисах най-подире.

Рабута ф града ши дира.

КОнкурси и интервюта ?

някак тряа са набутам.

 

Аку чуйти нейде нещу,

мола ви са най-гурещу

да са сетити за мене,

чи за копан иди времи :P

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Миналия петък излизам от една пицария и отпред виждам колата на собственика - ТАЗИ. И минавайки покрай предното стъкло забележете какво виждам отгоре на таблото - ТУК.

Edited by R_a_p_t_o_R
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Действителен разговор, на който стават свидетел/слушател:

 

"Ауе мани го Тошо, тоя само италиански неща яде, там капричози, мапричози, тортелини, фетучини...единственото българско нещо, което яде, са макароните..."

Link to comment
Share on other sites

в час един приятел псува, а госпожата: Ей младежо, лоши думи хортуваш!

 

-------------------------

 

надпис на хляб на "Симид" : На майкати питката! Кажете как и ще кача пик

 

------------------------

 

 

Двама наркомани отват да играят футбол . Единия казва: Добре аз ще бъда съдията и двата отбора! Ти ще бъдеш публиката! Единия играе, другия гледа , по едно време тоя от публиката взима един камък и уцелва приятеля си. Кво праиш бе! Как от 23 човека на терена точно мен уцели! а другия отговаря- А ти как разбра че от 50 000 души точно аз съм те уцелил!

 

 

------------------------

Един съученик от село: 6а та чакам в уисем на зауя!

в превод : ще те чакам в осем на завоя!

Link to comment
Share on other sites

09_podborka_40.jpg

На нас ни се вижда смешно, но в Амстердам си е напълно нормално да има такива подвижни тоалетни(само за пикаене), даже имам подобна снимка, с моя милост пикаещ невъзмутим на центъра на холандската столица :woot

 

5717_204_m.JPG

Link to comment
Share on other sites

Взето от един друг форум. Твърди се, че е истински случай. И да не е, пак е супер мазнишко:)

 

Действието се развива в град Шарлот, Нова Каролина.

Адвокат си поръчва кутия пури (24 броя). Много рядък вид и много скъпи ($15,000 кутията). След като кутията пристига, адвокатyt бърза да ги застрахова. Направил застраховка на пурите против кражба и всякакъв вид природни бедствия, включително пожар. За около един месец, преди още да е направил и първата вноска към застрахователната полица, адвокатът изпушил пурите и завел иск срещу застрахователната компания. В иска той обяснил, че пурите били безвъзвратно загубени “в серия от малки пожари”, и настоявал застрахователната компания да му изплати загубата. Застрахователната компания отказала да плати, основавайки се на очевидните причини, че адвокатът е изконсумирал пурите по най-популярния начин – изпушил ги е. Адвокатът ги съди ... и печели делото! Съдията се съгласява със застрахователната компания, че искът е маловажен и безмислен. Въпреки това съдията казва, че адвоката притежава полица от застрахователната компания, която застрахова пурите против пожар, без да се споменава в полицата точно какъв пожар не е приемлив. Следователно застрахователната компания е длъжна да изплати застраховката. Вместо да губи време и пари в дълги процедури и апели, застрахователната компания приема решението на съда и изплаща на адвоката $15,000, за да покрие “загубата” на толкова ценните пури в серията от малки “пожари”. След като адвокатът осребрява чека, застрахователната компания пуска оплакване в полицията, искайки ареста на адвоката. Обвиняват го в причиняването на 24 пожара. Арестуват го! В съда застрахователната компания вади на показ застрахователната полица и адвокатското свидетелство от предишното дело. Адвокатът бива обвинен за причиняването на 24 умишлени пожара на застраховано имущество и бива осъден на 24 месеца затвор и $24,000 глоба.

Link to comment
Share on other sites

На нас ни се вижда смешно, но в Амстердам си е напълно нормално да има такива подвижни тоалетни(само за пикаене), даже имам подобна снимка, с моя милост пикаещ невъзмутим на центъра на холандската столица :woot
Ми смешно е, щото целият почти си отвън :lol: Особено като се замисля как би изглеждала такава тоалетна за жените :punk :woot
Link to comment
Share on other sites

Mod. EDIT

 

Повярвай ми, че следваща подобна снимка, ще се отрази много явно на статуса ти и възможността да постваш!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...