Jump to content
BulForum.com

Да се посмеете малко...


Recommended Posts

От Самокоф, даже е с "ф"...

Ужасна е, изтипосали са я пред ендека...

Да така е !!! Аз го снимах с тела, само че трябва да е кача на някой сайт да може да я постна тук.... :)

Edited by Blade Master
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Четирите чудеса на жената:

1. Влажна е без да се къпе

2. Кърви без да се е порязала

3. Дава мляко без да пасе трева

4. Говори глупости без да я питат

Link to comment
Share on other sites

The Chronicles Of Riddick

 

... Докараха нещо голямо в голямата стая. От три дни гледам нещо вътре мърда - много интересно. Ма пусто все ми се карат лошо да не влизам там, някой път и шамари ям ...

 

... Днес ме пуснаха вътре! Супер инересно е! Дадоха ми да ПОГЛЕДНА отблизо! Страшна работа! Откога ми се ще да ги хвана тия работи дето мърдат вътре ... ОТСТРАНИ като че ли има по-голямо поле за действие ... Престраших се и реших да го ПИПНАтва чудо да видя как ще процедирам ... Изглежда безопасно ... Почнах да ИЗБИРАМ по-едрите мърдащи неща и да обмислям атаката ... Има едни налягали по дъното - не мърдат - пробвах да ги КОПНА изотдолу (логично, най-бързо и лесно ми се стори), но не можех да ги стигна, почнах да се дразня ... След щателно обикаляне и подушване установих, че явно достъпа е ОТГОРЕ ... Естествено веднага се опитах да се мушна, но беше много тясно, а и подуших вода - ужас! ... Около мен хората пак се смееха, не знам защо ... Реших че сигурното си е сигурно и минах пак на план А - резки и изненадващи АТАКИ изотдолу... Някак си обаче все не ги достигам тия пущини ... Уморих се, писна ми! Тия дни ще обмисля нов подход. Засега по-добре само да НАБЛЮДАВАМ, че само ми се смеят...

Edited by R_a_p_t_o_R
Link to comment
Share on other sites

Изрудско. :)))) Поздравления за готиния котарак, аз като не мога да гледам котки :cry ти завиждам благородно

Link to comment
Share on other sites

stalin_tshirt.jpg

PWNED111.jpg

mr_bean.gif

 

АХАХАХА!

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Тва подозрително ми прилича на монтаж. Много странно клавиатурата му "влиза в крака". Иначе идеята е свежа :punk

 

000178653.jpg

 

 

000178655.jpg

 

 

000178656.jpg

Link to comment
Share on other sites

---------------------/'''/)

--------------------/--/

-------------------/--/

--------------/''''/'--/''''''...

-------------/--/',,,/---/ ,

------------(''(-'--'--''--/'..)

-------------\----------'---/

--------------\-----------(

----------------)----------\

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...