Jump to content
BulForum.com

Да се посмеете малко...


Recommended Posts

  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

39413.gif

 

АХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХХАХАХ!!!!!!!!!!

 

45441.jpg

 

Не знам кое е смешното ама аз нищо не виждам нито от едната картинка нито от другата

Link to comment
Share on other sites

Не знам кое е смешното ама аз нищо не виждам нито от едната картинка нито от другата

 

Мда. И аз не виждам. Линковете са паднали за съжаление.

Link to comment
Share on other sites

Ами ако му цитирате мнението се виждат двата линка. Втория не го отварям, първия е някъв мускулест пич, със слушалки на главата опитва да лапа огромен гумен х♚й. И някъде отзад в кадъра някой отваря и затваря врата на стаята за 0.5 - 1 сек.

http://de1.eu.apcdn.com/full/39413.gif това е линка от първата картинка.

Edited by mIRCata
Link to comment
Share on other sites

Ами ако му цитирате мнението се виждат двата линка. Втория не го отварям, първия е някъв мускулест пич, със слушалки на главата опитва да лапа огромен гумен х♚й. И някъде отзад в кадъра някой отваря и затваря врата на стаята за 0.5 - 1 сек.

http://de1.eu.apcdn.com/full/39413.gif това е линка от първата картинка.

 

Втория е изчезнал.

 

Ето един за компенсация.

 

http://gadgets.boingboing.net/2009/01/21/counting-cock-rings.html

Link to comment
Share on other sites

Бе то верно вкус/хумор/ и ощя няколко неща са строго индивидуални, но нито оня лапащ гумени пишки нито в това успявам да видя нещо смешно. По-скоро ми е странно.

Link to comment
Share on other sites

Бе то верно вкус/хумор/ и ощя няколко неща са строго индивидуални, но нито оня лапащ гумени пишки нито в това успявам да видя нещо смешно. По-скоро ми е странно.

 

И аз не съм се съсипал от смях. Просто е странно и неловко, затова го сложих тук. Няма къде другаде.

Link to comment
Share on other sites

Човече, гледай как тоя мускулестия лапа гумения пенис и ако не ти е достатъчно погледни пръстена за пенис с брояч, и не се притеснявай за мен. :)

 

Be Amazed дет се вика..

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

Това с мускулест тип да лапа пенис ти се струва нещо друго, а не отвратително? А пръстена за пенис - един път пробвах един подобен уред но вибриращ и освен, че ме дразнеше и разсейваше друго не направи - според жена ми ефекта бил нулев дори странен и леко неприятен. Та пръстена не знам какво му беше интересното, ако толкова ти е любопитно иди в първия хипермаркет и си купи един такъв за проба - Durex нещо си. Едни големи колкото 4 презерватива един до друг.

Link to comment
Share on other sites

Това с мускулест тип да лапа пенис ти се струва нещо друго, а не отвратително? А пръстена за пенис - един път пробвах един подобен уред но вибриращ и освен, че ме дразнеше и разсейваше друго не направи - според жена ми ефекта бил нулев дори странен и леко неприятен. Та пръстена не знам какво му беше интересното, ако толкова ти е любопитно иди в първия хипермаркет и си купи един такъв за проба - Durex нещо си. Едни големи колкото 4 презерватива един до друг.

 

1. Нищо отвратително не виждам. Интересна е неловката ситуация, а не останалото.

2. Пръстена за пенис служи, за да ти прекъсне вената, която оросява главата, като направи пениса по-дебел, защото се събира повече кръв. Освен това, забавя и еакулацията, защото през този същия канал минава семето и има един определен момент, в който ако се спреш сам точно преди еакулация, удължаваш акта. Този пръстен ти помага и го прави постоянно вместо теб, за да не се концентрираш върху това, а да си правиш секс като пич. И интересното не е пръстена, а че тоя има брояч за "вкарвания в минута".

Link to comment
Share on other sites

Абе мен ми като не ти е смешно, а странно, защо изобщо го пускаш тука да ни занимаваш, а и май лъжеш, че не ти е било смешно, ама те е срам да си кажеш, защото кой коментира с

АХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХХАХАХ!!!!!!!!!!
нещо, което
не съм се съсипал от смях. Просто е странно и неловко
.
Link to comment
Share on other sites

Абе мен ми като не ти е смешно, а странно, защо изобщо го пускаш тука да ни занимаваш, а и май лъжеш, че не ти е било смешно, ама те е срам да си кажеш, защото кой коментира с нещо, което .

 

Много лесно се занимаваш пък ти. Брех. Какви сте такива всичките с ADD бе? Идете се лекувайте.

Имаше 2 картинки.

Link to comment
Share on other sites

Много лесно се занимаваш пък ти. Брех. Какви сте такива всичките с ADD бе? Идете се лекувайте.

Имаше 2 картинки.

Уфффф...., Ангеле... ти си бахти и буквалиста, майна...

 

п.п. Ти да не би да закусваш от онази юфка, дето е от буквички? Ако е така..., смени си дилъра на юфка!

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Ууу, Аню показа тайната си мечта, народа го емна, че е извратен и той се нацупи. Познато. Ангеле, смени поведението, почни поне да се фръцкаш, преди да се цупиш...Вече е скучно. Честно.

Link to comment
Share on other sites

Ние собствениците на Форд (визирам и Галински и Мидекс), сме по особени хора!!! :bowdown:

 

+1 :))

 

Нормално, другите хора си купуват автомобили, вие фордове...

 

Финалният скок от микробуса беше класен....аз също го правя, но само върху опели, по възможност - кадети, обаче е малко рисковано за мен, защото след скока най-често се разпадат от ръждата. :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...