Jump to content
BulForum.com

Да се посмеете малко...


Recommended Posts

Обаче кухнята е култова! Това, едни филенца да си направи на тигана човек... и ще стане, ебаси и свинщината.

Не можеш и филенца да си направиш ;).

 

 

p1100916y.jpg

 

p1100915m.jpg

 

p1100802.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Снимки от терасата на новата ми квартира:

 

 

p1100952c.jpg

 

 

 

p1100953k.jpg

 

Това ако е против крадци няма да стигне .

Т'ва крадливо племе си ***** майката.На село вече 5 пъти ни разбиват.И последният път са задигнали част от оградата.

Link to comment
Share on other sites

Със сигурност не са измежду живите вече.

 

Аз познавам един виден пловдивски баровец който искаше да набие архитекта проектирал му къща на 3 етажа с половин декар хол и бяна 2х2 и тоалетна с възможно най-малката мивка която може да се намери и въпреки това вратата като се отваряше и опираше в мивката. По-малоумно изпълнение трудно мога да си представя (освен да изнесе кенефа на двора или на терасата разбира се)

Link to comment
Share on other sites

Пътуващ продавач на прахосмукачки позвънил на вратата на първата къща в новата си територия. Отворила му жена, но преди да успее да каже нещо, той се втурнал вътре и изсипал купчина конска тор на килима.

- Госпожо – уверено заявил продавачът, – ако тази прахосмукачка не се справи идеално с тия конски лайна, аз ще ги изям до последната хапка.

- Искате ли кетчуп? – студено попитала жената. Продавачът се смаял.

- Какво искате да кажете?

- Току-що се нанесохме и още не сме включили електричеството.

Link to comment
Share on other sites

Това ако е против крадци няма да стигне .

Т'ва крадливо племе си ***** майката.На село вече 5 пъти ни разбиват.И последният път са задигнали част от оградата.

Не е само това защитата. Смятам да сложа аларма в най - скоро време. Друг е момента, че ценни неща не държа вътре.

 

Иване, все съм виждал глупости в строителството, но тоя ми взе акъла.... tounge.gif

То само това да е така. Мога с дни да ти разправям на какви неща съм се нагледал. Няма да забравя веднъж пътувах с един колега и видяхме едни да ремонтират гръмоотвод по време на буря... В сегашната квартира гаражите са толкова тесни, че не може да влезне колата. Всъщност мога да вкарам колата, но няма да мога да отворя дори и малко вратата. Комшията е намерил решение. Паркира пред гаража си. Оставя колата на свобода и я бута да влезе в гаража. Сутрин закача едно важе и я дърпа за да я изкара...

Link to comment
Share on other sites

Не е само това защитата. Смятам да сложа аларма в най - скоро време. Друг е момента, че ценни неща не държа вътре.

 

 

 

 

С аларма не съм сигурен дали ще стане в нашЕ село.Циганина е умно животно,свалят и тока :lol: .

Виж ако си вземеш 1-2 кучета ,по може да ти пазят имота,само да могат да издържат седмици наред/месец без някой да ги наглежда.

 

И полицията е безсилна в подобни случай :bgrin: .

Link to comment
Share on other sites

Аз на село се принудих да сложа обезопасен вариант на противопехотните мини.... След два опита вече никой не смее да ми влиза в имота :)

Link to comment
Share on other sites

Аз на село се принудих да сложа обезопасен вариант на противопехотните мини.... След два опита вече никой не смее да ми влиза в имота :)

Дай малко повече информация, че като гледам, твоя вариант ми се вижда най- надежден

Link to comment
Share on other sites

Мне, не давам. Първо, за аматьори не е безопасно, и второ, ако не направиш нещата като хората, може да убиеш някой и да лежиш като за човек. Но иначе най-лесния вариант е сигнална ракета на разтяжка. Но не е безопасен. В смисъл, ако е нагоре, няма проблеми, само плаши. Но ако под някакъв ъгъл на разтяжката/към човека/ си е бая опасно. Допълнително трябва малко доработка на ракетата/това го казвам, за да не вземе всеки да се юрне да го прави. Без доработката е абсолютно неизползваемо/.

 

В тоя ред на мисли: http://vbox7.com/play:46e0e028

Edited by Grimjaur
Link to comment
Share on other sites

С аларма не съм сигурен дали ще стане в нашЕ село.Циганина е умно животно,свалят и тока :lol: .

Виж ако си вземеш 1-2 кучета ,по може да ти пазят имота,само да могат да издържат седмици наред/месец без някой да ги наглежда.

 

И полицията е безсилна в подобни случай :bgrin: .

Аз не живея в България. При мен е по - друга ситуацията. В този имот живея постоянно. Въпросът е когато съм на работа да има аларма.

 

 

Дай малко повече информация, че като гледам, твоя вариант ми се вижда най- надежден

 

При мен ще си на правилното място. Има над 2 000 000 мини разположени из цялата страна :bgrin:.

Link to comment
Share on other sites

Аз на село се принудих да сложа обезопасен вариант на противопехотните мини.... След два опита вече никой не смее да ми влиза в имота :)

 

Не може да ни го казваш това и после да се правиш на стрелнат - подготвяш, идваш, полагаш, пием и мезим. Ние няма да се месим извън последните две! laughing.gif

 

Първо, за аматьори не е безопасно, и второ, ако не направиш нещата като хората, може да убиеш някой и да лежиш като за човек.

 

laughing.giflaughing.giflaughing.gif

Link to comment
Share on other sites

Сигналната техника пак би трябвало да върши работа.

 

Одеве рових из нета и открих повече информация за Електрическите огради ,та намерих т'ва - nemtek2.jpg

http://www.sectron.com/products/perimeter/58/399

Сигурно няма да е много евтино,обаче предполагам че хората си разбират от работата.

 

Т'ва с мините ... сериозно ли :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ъхъ, сериозно. Един гламав руснак разказа как 5 пъти му разбивали виличката и накрая се ядосал и заредил Ф-1. Спрели да му я обират. И оттам тръгна разговора.

 

Видене, на чужди места не слагам. :) Но за пиенето и мезенето - може. Може да домъкна и някоя малка мостра, за демонстрация.

 

Ей го:

"Бомба, сработавшая на даче, была нажимного действия,ее боевая часть состояла из гранаты Ф-1, поражающую мощность которой усилил, примотав изолентой к гранате пули калибра 5,45 мм и обрезки толстой проволоки. Сама граната была прикопана рядом с даче. К ней проводами был присоединен замыкатель -- одноразовый медицинский шприц с выведенными на него электрическими контактами. Шприц был установлен в расщелине между камнями поршнем вверх с таким расчетом, чтобы наступивший на него человек замыкал цепь между электродетонатором, вкрученным в гранату, и батарейкой "Дюраселл".

Ф1/ за младите/ е това:

f-1.jpg

Edited by Grimjaur
Link to comment
Share on other sites

 

Ей го:

"Бомба, сработавшая на даче, была нажимного действия,ее боевая часть состояла из гранаты Ф-1, поражающую мощность которой усилил, примотав изолентой к гранате пули калибра 5,45 мм и обрезки толстой проволоки....

И това трябва да е обезопасеният вариант ?

 

П.с. Още по- безопасно щеше да е, ако направо беше сложил гранатата в книжен плик с едно-две кила пирони... или гайки... или дори обикновен чакъл...

Link to comment
Share on other sites

Един приятел разправяше че досаждали на дядо му на село докато накрая един ден бил там и с пушка с английска сол гръмнал в задника единия от 2мата мангали, докато онези прескачали оградата. Само като видял как панталона на мангала станал на дупки и му станало жал. Отделно че целия му задник станал в кръв. Иначе след тоя случай не повторили казва...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...