Jump to content
BulForum.com

Да се посмеете малко...


Recommended Posts

  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Брус Уилис идва с БСП - Бесни Страшни Пенсии

 

 

Брус Уилис и компания не са част от партия столетница, а от чисто нова холивудска екшън комедия с българско заглавие “БСП - Бесни Страшни Пенсии”. В оригинал творбата, която е базирана на едноименен комикс, се нарича RED, съкращение от Retired Extremely Dangerous.

 

 

Хвала на преводачите.

Link to comment
Share on other sites

3.30 след полунощ. Станах от леглото. Всъщност въобще не бях спал, защото дори когато лежа, аз работя. Измих четката в моите зъби. Огледалото не можеше да говори, но си личеше, че ме харесва, въпреки, че не съм спал от как станах главен секретар на МВР... има няма 9 години. Плиснах две шепи в очите и осветих водата. Време беше за сутрешното ми разсънване- първо лицеви опори, естествено с една ръка. С другата разлиствах пресата и отпивах от кафето. 15 000 стигат. Малко бокс. Другите окачват боксов чувал, аз не- ползвам един провесен сейф от половин тон. Скоро трябва да го сменя, защото е заприличал на изнасилена от цигани боклуджийска кофа. Тежка ми е десницата, спор няма. 50 дължини в басейна ми в Банкя- струва ми се, че всяка сутрин подобрявам световните рекорди на Фелпс. Трябва да събудя някоя сутрин Свилен, да дойде да ми засича- за какво съм го направил спортен министър, ако не може с един хронометър да се оправя. Министрите- трябва да ги постегна, нещо са се разпищолили и ме излагат, а аз не прощавам. В преносен и буквален смисъл. Буквално ще ги анихилирам, преносно ще ги уволня... или беше обратното?!

Как лети времето обаче, кога стана 7:00, кога дойде време за сутрешните блокове... ммм, така ... по телефона за битиви, по телефона за бенете, на живо в нова. Там трябва на живо, защото ми закачат брадясали снимки- нека народа види, че ходя опрятен, както си му е реда- дънки, риза и тен. Безупречен дрес код, посланието е ясно- хем съм от вас, хем не сте като мен.

Мина добре- по битиви обясних, че прехода започва с мен, до преди сме вървели назад. По бенете си задавах въпроси и сам си отговарях- нормално, жените ме харесват и онемяват. В нова ме фотографираха избръснат, да не се оправдават следващия път- Вито ме пита дали да рамкира снимката с бяло злато или обикновена платина. Отвърнах му, дали това има значение за Мона Лиза? Оставих го да асимилира информацията и се качих в служебната кола- така де, всеки знае, че шедьоврите красят рамката, не обратното.

И днес ме чака тежък ден- три прерязвания на ленти, четири първи копки и разговори с Меркел, Путин и Обама. Вова и Барак ще почакат, дамите са с предимство. Първо обаче да открием селския път между Мариновци и Млечево. Да му мислят журналята, аз отивам с хеликоптер.

Полетът беше скучен и накарах пилота да направи няколко лупинги. Аню оповръща всичко. Егати военния министър- вече се чудя, защо го взех? Ето, секретарката смени три цвята- от зелен патладжан, през узряла джанка до клишираното “бяла като платно”, обаче се оказа мъжко момиче. Казах и да ме подсети, да и вдигна заплатата. Трябваше и известно време, очевидно борейки се с поривите на стомашно чревния тракт, да обясни, че разбира трудностите на прехода, жертвите които прави народа и всеобщата бедност в името на което, предпочита да кацнем час по скоро и да спестим излишни разходи на бюджета оставяйки възнаграждението и на сегашното ниво. Права е. Добри аргументи- от утре почвам да ги повтарям като мантра... а който не е съгласен, с мен в хеликоптера.

Пристигнахме- много хубав път съм направил. Аню дъвче “Орбит”. Въпреки това, му казах да ме заговаря от пет метра и да стои срещу вятъра.

Както си му е реда, вече ме чакаха- признателните жители на Мариновци и Млечево, всичко на всичко 11 броя, 2- ма кметски наместника, бодигардовете от НСО- 15 броя, моите момчета от ИПОН – 6 броя, секретарки, протокол, танцов състав, инвеститор, работниците му, кметовете на Севлиево, Габрово, Троян, Ловеч и Велико Търново, плюс областните управители на Габрово, Ловеч и Търново, техните шофьори и секретарки- всичко 47 броя плюс 95 журналисти... и Аню. Май мернах Румен Петков и Богдан Николов- искат да ползват построения от мен път Мариновци- Млечево, за левия завой на пистата за Формула 1 която ще правят в Севлиево. Щели да го кръстят на мое име. Прецакват се- всеки знае, че няма как да съм завой, защото аз съм пътят, истината и... ако ще има писта, цялата ще е на мен, не някакъв си прост завой. Гран При на Бойко Борисов. Как звучи само- Люис Хамилтън спечели Гран При на Бойко Борисов. Прекалено е мащабно за Севлиево, не съм в унисон с този край- не че искам да обидя хората, ето, Сашо Диков е роден наблизо... Аню ме пита къде да стои, вятърът духал от всички посоки. Веднага познах какво е закусвал. Казах му да се прибира в хеликоптера. “Не може ли в служебния мерцедес гусин Премиер- за какво е харчил бензин до тук” – пита Аню с надежда и ме гледа с поглед на отровена кошута, само сълза ми липсва и ще вляза във филм на Дисни. Наистина приличаше на изтормозена Бамби, чак ме напуши на смях, добре че дъхът му ме секна. “Аню, без превземки, марш в хеликоптера. След половин час идвам. И не ми полягай, при полета до София искам доклад за реформата в армията до 2045-та година... и на- подхвърлих му пакетче на изпроводяк, вземи от моите “Ментос”- след пет минути ще имаш дъх на девствен минзухар”

Така, да свърша работата за която бях дошъл- ножица, лента, хляб и сол, момичета. Тези ленти ме депресират- всеки може да клъцне 5 см плат с остра ножица- дори Станишев. Адски немъжествено е за мачовското ми излъчване- да имаше как вместо засукани девойки, момчетата от ИПОН да държат символично пет 10 метрови чамови дъски и аз прааас... дет се вика, така ще вдигна летвата, че дори самбиста Вова Путин ще позеленее от завист.

Отчупвам залък хляб като за моята уста, топя в шарената сол и го набутвам в гърлото на момичето с питата. Фоторепортерите щракат, тя се дави, очите и стават като Дънкин донътс, дробовете и панически се борят за въздух- ще оцелее, няма страшно, мъжко момиче- през цялото време се усмихва с отработена физономия. Потувам я по бузата- жените ме харесват и е толкова очевидно. Кълцам лентата с нежелание и се отправям към следващия рубеж. Бутилката с шампанско. Засилка, мощно хвърляне и сблъсък- почти като в големия адронен колайдер- сто на сто произвеждам божествени частици при всяко откриване на обект. Тия в ЦЕРН са големи будали- потрошиха десетина милиарда, за нещо което мога да свърша с един полет до Швейцария. Полета ще е без Аню естествено. По лопатата на багера се стича шампанско, а инвеститора се кръсти позеленял- сегя видях, че 40-тонната машина се е отместила с 15 см. Разбирам го- багера струва повече от пътния участък. Шампанско се стича и по лицата на 6-сте баби от Мариновци и петимата дядовци от Млечево- фоторепортерите ги бяха курдисали на заден план, за да им се композират снимките. Хубави хора- старците, не фоторепортерите. Мисля, че ще им отива един пенсионерски клуб, някъде по средата на пътя- за какво иначе съм го построил, нали трябва да го ползват. Това означава още едно откриване, но като съм поел този тежък кръст, ще го нося докрай.

Верно съм видял Румен обаче, току що излезе от храстите- пак е пикал някъде. Въпреки че е комунист му съчувствам- в тази дива местност ни един шадраван. Сигурно много е страдал.

 

 

"пляснато" оттук: http://www.webcafe.bg/id_164191406/fpage_2/#Comments

Link to comment
Share on other sites

„Наркоманка и седемте дилърчета”

 

 

Била тъмна и студена зима в момент на газова криза и режим на тока.Светели само старите гуми на ладата запалени в казана за смет в коридора...Царица Кировица кърпела стария си килот на дупката в стената,на която по-малките казвали врата,а родителите им прозорец...докато дупчела с шиша в гащите си бръкнала в носа и паднали три капки сопол...в горящия казан...Озарила я мисъл...”Де да имах ено чаавенце...черно кат кюмюр,с кални бузки и плесенясала косичка”...Не минало много време и тя родила...пълна противоположност бяло кат платно с кърмъзъ бузи и църни коси...от ужас Кировица са тръшнала и умряла...

Цар Киро се чувствал все още неначесън и рекъл да си фане некоя от махалата белким му задоволи нагона....

Новата булка била яка тупалка ам мноу надуфка си падала се тя красива тя хубава...Имала и едно огледало...производство на японските специалисти с вграден фотошоп...Се като са види и „Олее аз съм прекрасна”...щом се изправи пред огледалцето си тя подпитва:

„Огледалцее,огледалце “Wer is Cok guzel in the world”… джамчето ще не ще нея ше каже... „ Ти,ма оуу ти си най-beautiful,баш gut си,амейзинг си како!”

Малката Шмърканка,която била дете на Кировица расте и хубавее...не е мис свят ам...става.Малкото хероиново девойче навършило 7 години...Тогава огледалото ъпдейтнало своя софтуер и се оказало че младата мръфка по-става от дъртия кокъл!

Тогава мащехата луднала...пожълтяла и в лицето и гащите...позеленяла от яд ше пукне!

Мащехата намразила жестоко малката Шмърканка!

Решила да викне ловеца от „Кармъзъ каскет” да ликвидира малката дрогирана кифла...заръчала му:

-„Отваш у гурътъ аргасваш я у глъвътъ ду къ пукне и после ми носиш черния и белия и дроб да я позная”

Малката Шмърканка подкупила Ловецо с пакетче ганджа,която си подпафквала чат-пат и тоя я пуснал да скита из гората!

„Аре ма чезни ми от погледа...теб се некое зверо че те лапне!”

Покрай тях минал един кьорав глиган...рекъл си Ловецо...я да му тайфа дроба на тоя че оная мастия новата The new Кировица...ше ме аргаса...

Чопнал той дроба и го занесъл на оназ...оная кат ги почнала ръф-ръф натъпкала са ено яко ох-бабачкоо!

Шмърканка седяла сама в гората скитала кат глува мастия...никой нищо що вълци,мечки,разни никой не я пипнал...КЕ?!

Тичала,бегала ам почнала да се задъхва...то толкоз да пафкаш и после на спринт не става...

По ено време гледа един катун...ма некфа колиба там на сред горицата...Казала си ше влезна белким поне ена цигара ми даде някой...

В къщата всичко било дребно...и странно...то люти на очите,сърби нос...як нарко-картел...На Шмърканка-Наркоманка и светнали дзъркелите кат на стар зил фаровете...кеееф! Шмърка,Боцка,Павка...лелеее ше се спукаа!

Накрая вече оцъклена се стоварила върху едно от 7-те дребни легълца...и кърти кат бичкия...

Изведнъж стопаните на бърлогата се прибрали 7-те дилърчета дошли да съберат стоката от нарко-картела...нооо...забелязали разликата,че някой е пипал...Най-тъпото дилърче предложило да се обадят на 911...ам ако ги набарат с дрогата ко ше ги праят бедна им е фантазията...

Едното реве някой ми е ровил в хероина...второ-някой ми е пипал спринцовката,Друго реве за изпавканата ганджа...Всички седем ревът да не остане някой по-долен!

Изведнъж еното дилърче мяфка на умряло...лелеее елате вижте ена гигантска мацка в леглото ми...

Ох-котьо веднага рипнали сички...”Лелеее тая кифла се е надрусала ай да и се изредим...ше я чукаме яко...”

Шмърканка се съгласила...праснали я ам тя искала в замяна да остане хем и картела ще се поддържа чист...По-цял ден седяла в къщи сама и гледала турски сериали докато дилърчетата пласирали стоката си...

Джуджетата я предупредили че мащехата й The new Кировица...скоро ше я надуши и жална й майка....

След време Кировица се барнала в ена къса пола....с 1 дума се накурвила яко и решила да пробва Японското мулти огледало...

„Кажи ся,бе келеш аз ли съм Чок бютифул...на тъз земя...”

„Ский джанъм я си баш арна...ам има ена дето ше праскам по-яко и от тебе-Шмърканка не пукна”

„Ъъ ти да пукнеш дано! – аз пратих тъпия ловец да я аргаса...Надушила мастията измамата и го гътнала Ловецо...

Решила да намери Шмърканка и да я ликвидира...мислила си да прати снайперист...но решила че лично трябва да се заеме с нейната смърт...Облякла се кат квартален бандит фешън-мешън и тръгнала из гората да предлага от къща на къща...Мери Джейнки...

Тропнала на вратата на наркокартела...оная уж и казаха да не отваря...ам тя гледа отвънка арен момък я ко мой да я опъне...отворила...

„Кажи брат кфо стаа”

„Скии маце глей тука кфа пафкачка ти носа- да ти потръпне дроба от кеф...”

Обаче гадната Кировица била натъпкала масура със саде некачествени боклуци и малката наркоманка едва не се споминала заради „голямото без секс напушване”

Те и казали...”Ама апдал...Ахмак загубен...де ти беше акъла да отвориш”

Тя обаче не си признава че привлякана от сексапила на бандитчето отвори надявайки се на страстни преживявания....

След време питайки огледалото мащехата разбрала,че тая бая инат не ще да мре...решила отново да намине и да пробва Шмръкли...

Облякла се кат баба Латинка Петрова и отишла в картела...

Залюханата Наркоманка решила,че бабата няма какво да й стори...и отворила

„Поръчали сте си телефонче за новата къщичка”

Момичето отрекло...”Няма такова нещо бе бабче...”

Докато изрече вълшебните думи... „Колежкее пусни сигнал” увила кабела около врата й и почнала да я души...посиняла и паднала на земята...но малките дилърчета отново и отървали задника...

След като Японското огледало отново й рекло „Не си ти чок гюзел ни са гласи”

Тая вече издивява...чудела се какво да предложи вече на малкия изрод за да се върже...Стиийм Оп, ренде Бюрнер...и накрая се сетила обадила се в студио „Модерна” за да потърси помощ...

Когато отишла за трети път...въпреки всичко което се случи на Наркоманка...тя е толкова тъпа,че отваря...а отвън жена държи Космодиск и прави яка реклама така че да не и откажеш...заедно с масажори и вибратори подарък...оо чула за гумения и веднага се навила...

The bad Кировица is here!...рекла да пробва стоката тъпнала и вибратора...и я омотала с космодиска който имал шипове със скорпионска отрова Wo0oo0w как и дойде на акъла нз...Този път беше дошъл края на Шмърканка...търсели и стъклен ковчег ам накрая я лопнали в един аквариум да седи там да чака...кой точно не се знаело...малките дилърчета се молели да не остае стара мома...да дойде някой да я измлящи белким стане и си иди...Дошъл Ганчев* на две ракий да иска малката Шмърканка...айде бутнали му я... „Халал да ти е” срещу две кила ракий я дали барабар с аквариума у тях да си плува...Кировица я гледала и недоумявала как е възможно пък и мъж си води...” Шмърканка is back mother fucker” и само с един куршум в челото бутнала старата чанта...тогава с Ганчев заживели щастливо и необезпокоявано години наред...тя се друса, той пиянства...рахат!

 

 

*Известен пияница от село Скутаре пловдивско :D

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...