Jump to content
BulForum.com

WarCraft3: Frozen Throne


JOKe

Recommended Posts

Soul_Fly, много лошо микро срещу тоя орк. Изобщо не се учудих, че падна накрая. Ти още на фонтана си изгуби полувината паяци, а той даже един грунд не загуби.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 785
  • Created
  • Last Reply

orca beshe pekan....

S micro ne stava moje samo da uduljish bitkata...chiftana stana 5ti lvl ...s kfo she go uiesh?Toq clap praeshe paqzite burlivi.Nem spored men goli fiends plus brumbars vs gosu orc ne vurvi osven ako ne rpavish mass production ama mass fiends.....gl

Spored men wyrms s qko micro imba...toq drakon trebe 2-3 puti da coldne i gruntovete sa gg...s coil she jivee dosta plus micro.

Prai smetka ako orca izvadi bloodlust.....Smqtam znaish che teq fiends ko ste limit da sa....gg.Trqbva ne6to s qk magic dmg ...pone destroyers i pone 4-5 da sa...gg si ina4e :)

Link to comment
Share on other sites

orca beshe pekan....

S micro ne stava moje samo da uduljish bitkata...chiftana stana 5ti lvl ...s kfo she go uiesh?Toq clap praeshe paqzite burlivi.Nem spored men goli fiends plus brumbars vs gosu orc ne vurvi osven ako ne rpavish mass production ama mass fiends.....gl

Spored men wyrms s qko micro imba...toq drakon trebe 2-3 puti da coldne i gruntovete sa gg...s coil she jivee dosta plus micro.

Prai smetka ako orca izvadi bloodlust.....Smqtam znaish che teq fiends ko ste limit da sa....gg.Trqbva ne6to s qk magic dmg ...pone destroyers i pone 4-5 da sa...gg si ina4e :)

 

awe 4ovek dosta po-dobri orki sym bil ot toq ami izlezna kysmetliq za fontana we vij kak me nabara gadno. Ako be6e s FS 6te6e da e po-lesen ina4e do sq koito e iskaral lust e padal prosto tova e hrana za moite dest. Faida ot lust nqma. Spored men lusta e qk za 2 na 2 ama dosta mu se e izgubil efekta. a kolkoto do toq orc az ti go kazvam pylen kysmetliq... nito micro ne6to pokaza nito ni6to navre praseto s stunt i gruntovete kato sa mass samo focus na fiendovete i ne ti trqt skills. Prosto nomera e da mu vyrje nqkade a na toq dosta mu vyrza 2 fienda umrqha ot fontana zaradi creepa toi mi ubi 2 i ot tam igrata se provali. A toq pi4 ako me be6e ostavil samo nqkolko minuti o6te kakto bqh s tva exe ti kazvam 6tqh da go napraa sam da si govori imah i 1k gold.

Link to comment
Share on other sites

Spored men wyrms s qko micro imba...toq drakon trebe 2-3 puti da coldne i gruntovete sa gg...s coil she jivee dosta plus micro.

malee na tiq wyrmove kfo qko micro 6te im vkara6, maaaleeee kolko e trudno, to po-trudno ot tova da dyrpa6 paqcite nazad dokato onova prase crypt lorda otpred s bubite s malkiq demij kolqt kfoto e otpred, a s dk da healva6 fiendite sigurno e basi microto, maleeee kolko qko. Micro = madfrog

razni alt)duckie i podobni fiend shit lame sbuseri pobejdavat s fiendi, za6toto s ghouls im e prekaleno trudno da vkarat micro, ama ne mogat da biqt s fiendi nqkoi gosu orc kato grubby , nali taka? ai, 4e se razpenih prekaleno mnogo, ama izvinqvai, s wyrms ne moje da vkara6 nikfo micro, a fiendi s cl 1st i dk 2nd e 2 strong , no vse pak ne pokazva6 micro. ;)

Link to comment
Share on other sites

:) :) :)

Vij sq tiq fiends neznm kvo tolkova she napraat vs Chief za Clap....Ili puk za shockwave.Chiefa si kupuva potion of invulnerability , 1 heal potion si gg.Prosto kato ti nabara armiqta nqkude osobeno nepodredena kakto v slu4aq sas soul fly toq clap e noo mazen nemojesh da izbqgash bez jertva.A teq strelzi na upgreid stavat po4ti kato fiends samo deto mogat da se vadqt masovo.Undead-a v nikaf slu4ai nqma polza da ostavi orc-a da naprai mass armiq stoto posle i mass wyrms razbirai 5-6 ne moje te spasi.Ina4e goli fiends vs grunts hh i taurens neznm dokude she q dokara.Zavisi ot micro i ot noo drugi ne6ta no vse pak taurena ima 1300 hp i deals extra na fiends so ako ti s fiends moe da butnesh taurens si gosu :)

Frosta zatfa e slojen , za da se izpolzva i vs orc e imba osven ako orca ne trugne da vkarva mass air protect no even i bat riders.....gg s web..samo hh moje da make problems no gg s fiends.Toq forst dori samo za cold r0x

Far seer opredeleno vs ud sux , tc e better

 

Shadow hunter za purvi su6to e noo mazno za critter v na4aloto nabara li ti fiends she davash jertvi na poraziq :)

Link to comment
Share on other sites

Soul_Fly де изкараи ги тия скелети ве аз с 5 уиспа ти ги бутам,ае няма да бриом fan of knives-a.А относно CL-to ми нз.Тапи са му бубите преди да са на 3 лвл .

Link to comment
Share on other sites

:cry

Soul_Fly де изкараи ги тия скелети ве аз с 5 уиспа ти ги бутам,ае няма да бриом fan of knives-a.А относно CL-to ми нз.Тапи са му бубите преди да са на 3 лвл .

da, ama predi da znae6, 4e mogat da se dispel te bieh na poraziq :devil :devil

a otkakto razbra, az izvednyj re6ih da ne ti igraq s toq strat

i nie govorim za imba mass summons vs orc xD

Link to comment
Share on other sites

Soul_Fly де изкараи ги тия скелети ве аз с 5 уиспа ти ги бутам,ае няма да бриом fan of knives-a.А относно CL-to ми нз.Тапи са му бубите преди да са на 3 лвл .

 

spoks az znam nqkoi raboti deto 6te ti ostanat dryads bez mana i togava 6e po4ne6 da habi6 wispovete. i kato svyr6at te 6te mi butne6 samo skeletite warriors a mageovete otzad ne padat + tva i da stigne wisp do tqh koeto e po4ti impossible 6toto nqma da gi ostava trq da dispelne6 2 wispa za da gi butne mage-ovete ne padat ot 1 dispel na destroyer deto prai 150 na summoned i wispa prai tolkova taka 4e 2 wispa. a i o6te ne6to az 6te ti dokaram 3 katapulta s trupove i kato gi stovara predi da se useti6 ako si nepodgotven 6te sa te s4upili tolkova qko tiq skeleton mage 4e .... sys warriors i fiends IMBA..... tova tolkova pyti sam go gledal na FFA s pryvo hero DL i igrae za ultimate i carrion nito ar4erki ostavat jivi nito ni6to ..... prosto IMBA tva e.A da i o6te ne6to dori da uspee6 da svali6 si4ki skeleti tiq necrota ima dosta mana kato sa na master 6te ti nadigat tolkova skeleti o6te 4e ne mi se razpravq, a trudno da stigne6 do tqh s wispovete i da im svali6 si4kata mana :)

Link to comment
Share on other sites

tyi kato zagovorihme za necromanseri, 6te kaja, 4e spored men s orc ako ne o4akva6/ne si scoutnal navreme ud ili ne igrae6 za wyv, si gg 100%

spirit walkeri ne sa kontra na summons osven na bubite na cl, pri tova ne sa mnogo dobra kontra, osven tova smqtam i 4e nqma nikyf skill vyv tova da napravi6 edinicite si, da gi tropne6 v bazata na protivnika, da cykne6 na avtokasta i da mu gleda6 seira...no nqkoi hora vsqkakvi, daje ponqkoga me biqt...

Link to comment
Share on other sites

Днес играх с някъв българин. Ей такива тъпанари като него много, ама много ме дразнят. Бати самочуствието, ебати чудото. Много го подцеинх и съответно паднах, но той се държа толкова надменно, че ако знаех къде е, щеше да му се иска да не беше приказвал така. Реплейа може да си дръпнете от тук.

Link to comment
Share on other sites

Sq ste go vida repleq....ama neznaesh kolko si prav!!!

Ako bulgarina e prost...dori i da e leko prost si li4i ot 100 km.Purvo ste te napsuva po selski da te izdrazni maximalno i nakraq she zeme da te bie i shte razpravq kolko e dobyr.

Headoff da igraesh e tupo glavno zaradi tova che pove4eto tam sa pulni idioti. :)

Link to comment
Share on other sites

Ако си не изкарат скелетите даже не понякога а почти винаги бият.

Уиспа праи 225 dmg тоест w ареа не остават скелети. А ако имам и 1-2 gianta направо нищо няма да остане от тия скелети дето ще му вкарват 3 dmg.

 

Аве baba кои си биел на поразия с Cl ве. Ти изобщо не играеше с него а кат ти показах тва с диспела се отказа изобщо от тоя герои.

Link to comment
Share on other sites

Аве baba кои си биел на поразия с Cl ве. Ти изобщо не играеше с него а кат ти показах тва с диспела се отказа изобщо от тоя герои

lol , a kogato izleze frozen throne s kakyf strat igraeh, a?

i btw imam 5+ pobedi vs teb s cl , a ti nikoga ne si me bil , ako az sym igral s cl

be imba e

Много го подцеинх и съответно паднах

zabelqzal sym, 4e horata , koito podcenqvat protivnika si , padat na 100% , za6toto ne go scoutvat/sednali sa i sa si ka4ili krakata na masata(zatva go6o me bi vednyj), ne puskat expand i t.n

a manner trqbva da ima vinagi, dori i kogato sa te iznesli s mass necromanseri, tr, ti si elf i ti vkarat mass orc air.... manner matters.Za6toto dori i protivnikyt ti da e lamer, vinagi ima kakvo da nau4i6 ot nego, a ako e po-dobyr, 6te se pou4i6 i sledva6tiqt ti protivnik 6te zagine brutalno. Kakto kazva moqt lubim igra4-better take a loss and learn something than play every game the same time(powered by MADFROG)

A badmanner v bnet ima mnogo, dori brat mi e edin ot nai-izvestnite badmanner orki v bnet.

Link to comment
Share on other sites

Няма такова нещо. Или аз не си спомням щот даже не помня кога излезе ТФТ-то.

И ти мнол философски го подкара.Ако противника ти има bad manner според твоито изказване излиза че е ламер така ли ? А и кажи кои е брат ти де. ;)

Според мен manner-a няма никво значение щото и без тва не му обращам внимание

Link to comment
Share on other sites

Няма такова нещо. Или аз не си спомням щот даже не помня кога излезе ТФТ-то.

za syjalenie 6te trqbva da priloja replays

a brat mi se podvizava s nick aKa_elakeduck :rolleyes:

P.S. proverka v wcgmastera i rovi4kane mejdu stari repove pokaza 4e ima aproximately 9 replaya, v koito go biq s cl (1.07,1.13,1.14,1.14b i edna igra na 1.15, kato v 2 winner flaga e gre6en) , koito ne verva , da mi blysne edno pm

Link to comment
Share on other sites

аз не вервам и спри да се заяждаш да не ти изкарам пак 8 gianta и пак да те гоня по цялата карта :sayjin

Link to comment
Share on other sites

25% win vs men ne e vyrhovo postijenie :devil , a onaq igra s giantite be6e sram i pozor za igrata mi s elf, koqto e pozorna i bez tova, so tt

(chaosmaster-aka chaos)-awe puka mi za toq revan6[1 vs 1 si po-dobar]

a otre4i :)

Link to comment
Share on other sites

ахах тва сам ти го признал ве спокс

ае тогажа пак 6ти изкарам звездното трио уарден нага и тинкер и 6та умеля

 

lol тва го обарнахме на чат повече няма да псотвам еи

Link to comment
Share on other sites

VIDQHTE LI KAKWO SA NAPRAVILI S BANISHA I DEFENDA WEEEEEEEEEEEEEE

znaite li 4e ve4e 6te igraq SAMO HMN s 1vi geroi blood mage!!!

a nai interessnoto e 4e nai imba rasata izaob6to ne sa e pipnali

tapiq elf pak si ima bezsmurtni giants i wadren koqt s 1 fen ubiva 6 kontrola armiq

a otnostno imba cl... ve4e s orc nai lesno se bii UD... twa 4e vie ne znaete kak si e va6 problem!

Link to comment
Share on other sites

Human sa super imba ...

 

- Defend has been reworked. Piercing damage is still reduced by 50%, and

there is now an additional 40% chance that a defending Footman will

reflect the attack back on the source for full damage.

 

Siphon Mana has been reworked. It now transfers mana from an enemy to the

Blood Mage, or from the Blood Mage to an ally. Additionally, Siphon Mana

can push the Blood Mage's mana up to as much as twice its normal maximum

value, though mana gained in this way drains off rapidly if not used.

- Blood Mage attack speed increased by 30%.

- Flame Strike damage cap set to the equivalent of 6 targets, up from 5.

- Banish now costs mana 75/50/35 by level, and has a 0-second cooldown at all

levels, down from 5/3/1 seconds.

 

a za elfite ne mi se govori + tva napraiha naro4no typite ar4erki s 5 kryv pove4e da moje coil na level da ne gi zima ot 1 pyt. Imam 4uvstvoto 4e tiq ot blizzard sa super fenove na typite elfi. Za men taq rasa e vyzmojno nai typata nito sgradite mi haresvat nito unitite me kefat ni6to ne i haresvam v taq rasa Human i Undead tova sa za men nai-qkite rasi. Na undead herotata me kefat a na human unitite me udivlqvat ludnica sa. Nebalansirana igra prosto... i tva s DK-to 3 armor vmesto 4 dosta trudno 6te se harasvat human sq tolkova boi 6te qde 4e ne mi se govori...

Link to comment
Share on other sites

Има нов пач - Westfall 404 Beta.Явява се като отделен гейтуей,има два нови героя.ПОвече информация тук!!

Link to comment
Share on other sites

ааа. Ни ми обиждаите расата. Тва че елфа е наи слабата ни ви дава право да я обиждате :angry1 . И кво толкоз на мен ми пука тоя дефенд да не ми варне range dmg na арчерите :D

и пача се води 1.17 404б

Agarvaen не знаех че си запален по warcraft ...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...