Jump to content
BulForum.com

WarCraft3: Frozen Throne


JOKe

Recommended Posts

  • Replies 785
  • Created
  • Last Reply

Сигурни ли сте че това вече е излязло? Не че нещо, ама ходих в Blizzard и там нищо не пише. Това да не е пак някоя beta, или порсто аз не знам какво да гледам?

Link to comment
Share on other sites

Сигурни ли сте че това вече е излязло? Не че нещо, ама ходих в Blizzard и там нищо не пише. Това да не е пак някоя beta, или порсто аз не знам какво да гледам?

GOGO bratko qvno ne si naqsno.Crackerite po4ti vinagi release igrata predi oficialnata i premiera.Az naprimer igrah Generals na 2 fevruari s ofic. premiera 11 fevruari :)

Link to comment
Share on other sites

Е, значи наистина не съм бил на ясно. Мерси veseo, че ми каза и мерси furiozo, че я качи. Щом мои се освободи връзката почвам да дърпам. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ale horwa za kvo vi e tozi frozen thron - toi ne e po hibav ot Reign of Chaos

mn po iak e

i Campaign-a daje e po hubav

P.S. obache nqama campaign s oRC tai kato se smqta che te sa bili pokoreni pochti izcialo ot Pit Lord-a.

 

 

Igrata e super divashka CIAla e LUDA E

officialno izliza na 1vi na pazara v amerika no veche se prodava ot baia vreme.

na 1vi july puskat Bnet serverite :)

Link to comment
Share on other sites

Виж да не ти е развален BIN файла (демек да не се е свалил както трябва). И карай по-спокойно.

Link to comment
Share on other sites

Dava mi probem.svlihgo pusnah failovete s deamon tools vsicko tochno.pochva da se instalira obache malko predi kraia mi dava greshka.Niakoi ima li takuv problem

andorhal.w3x tova e greshkata

a we vij prosto ediniq ot arhivite koito si svalil e Broken ponqakoga se sluchva :) se pak Internet tva onova :) i tai kato nqama kak da razberesh koi e tochno ZADALJITELno gi svali na novo mene mi e davalo podobni greshki mnogo chesto pri svalqane na golemi igri ot razni site-ove. kato naprimer System Shock 2 i Drakan oshte si spomnqam che ot free.techno-link.com gi svalqah po 2 pati dokato tragnat ama tragnaha :)

btw vij deamon-a da ti e novata versiq 3.neshto si e veche izleznala i WinRaR ( WinAce) da sa novite versii

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...