Jump to content
BulForum.com

WarCraft3: Frozen Throne


JOKe

Recommended Posts

  • Replies 785
  • Created
  • Last Reply

mmmmda no twa ne sa vi nai malkite problemi za momenta s 1.15... ako ste zaribeni i igraiti bnet i saotvetno razbirate 6te razberete mnogo novi ne6ta

1vo az sum 15 lvl s rulez stats i padam ot nqkuw 11 lvl lamer i mi svalq 8 exp

2ro biq nqkuw 14 hmn i mi ka4va 100

3to biq 16 elf i pak mi ka4va maika si i ba6ta si

KAK STAVA TWA?!?!??!?!? 8 - 10 exp na zaguba= vsi4ki lameri po 50 lvl!!!

i o6te ne6to.... ne znam za kwo ama kat natisna alt da skiv healtha na ednicite i zelenoto mi ostava na screena i dori kat mahna alta?! moje bi e ot video kartata ama nz

 

aaaaaaaa da i vseki koito igrai mnogo ve4e znai 4e sa iztrili acc-ta na mnogo map hackeri i ve4e si v laddera ot 16ti lvl[btw iztrit e i acc-to na apm70.. twa govori li vi ne6to? :)]

Link to comment
Share on other sites

bati tapnqta,slojix si patcha ama ne moga da vlqza v Battle Net:(

trqbva da reinstall..mnoo tapo,vajnoto e oba4e 4e 6te stane :P

apm70 e tap imba NE,mnogo se radvam,okazva se 4e i pri GOSU-tata ima hackeri..

Link to comment
Share on other sites

mom4eta-pomagaite,4e ne6to suvsem mi se prezaka :(

zna4i opitax se da si drapna patcha ot Battle Net v4era,ama zabravix da rename war3.org i ne stana-izpisa mi gre6ka

posle se setix 4e trqbva6e da rename i probvax pak,ama mi izpisa:

Unable to validate game version.Try installing the patch manually or reconnect to Battle Net.

dobre,svalix si patcha 1.15,slojix si cracka ,vlizam v igrata si4ko e OK,davam pak Battle Net i pak sa6tiq nadpis :angry:

reinstallnax igrata,i napravo ot versiq 1.06 se opitax pak ot Battle Net da drapna pacha-pak sa6toto,pak reinstallnax ,updatnax do 1.15 manually i pak sa6toto:

Unable to validate game version.Try installing the patch manually or reconnect to Battle Net.

adi molq wi help,6toto ne izdarjam bez Wc3 ;)

 

 

 

Opravix go!:)bqx zabravil 1in file :P

Link to comment
Share on other sites

Na apm70 ne sa mu iztrili accounta i ne e hacker, prosto e mnogo dobyr;\

da sajalqvam qvno ne sa.... no prosto be6e iz4eznal.. no ako ne zabelqzvate naistina ima MNOGOGOOGOGOGO iztriti acc-ta i twa me radwa.... taka ili ina4e vie samo mojete da vidite... a otnostno dneska6niq turnir... KLASIRAH SE! stanah 13ti 6tot me pusna sre6tu carion_beetle mojete da vidite... no vse pak sum dovolen 6tot ne vseki den otivam na finali :) are gl hf to all

 

dark.evolution vs Psyhara :) mnogo rulez :) ... kakwo da se pravi :)

Link to comment
Share on other sites

da sajalqvam qvno ne sa.... no prosto be6e iz4eznal.. no ako ne zabelqzvate naistina ima MNOGOGOOGOGOGO iztriti acc-ta i twa me radwa....

Уж разбираш от играта ама не говориш мнного верни работи.Още ли има някой дето да не е разбрал,че за да се върнеш в ladder-a на старото си място просто трябва да изиграеш една игра с account-а си?

Link to comment
Share on other sites

Уж разбираш от играта ама не говориш мнного верни работи.Още ли има някой дето да не е разбрал,че за да се върнеш в ladder-a на старото си място просто трябва да изиграеш една игра с account-а си?

emi dobre 6tom si kazal.. saglasqvam se s teb... no ti qvno ne 4ete6 mnogo news v blizzard :) da prav si.. uverih se v twa... ama i ti idi v site-to na blizz i vij...

Link to comment
Share on other sites

Аве наи-значителната промяна в 1.15 си е новата АММ-system в battle.net ,или казано по просто кои срещу кои ще играе и XP които ти дава.Преди беше ако не се льжа + - 6 левела,а сега това е отпаднало.Четоx интервю с 4K.Grybby(46 lv) каза че играл 3 игри leader vs 7,12,14 lv :wacko: :woot :wir и мy e дало 0 XP за 3 победи :blink: .Но наи-щокиращата разлика е ТУК 50 lv vs 9 lv :sick :love :lol: :punk :rolleyes: :) ;) ,и XP change на двамата 0 !!!!!!!???!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Аве наи-значителната промяна в 1.15 си е новата АММ-system в battle.net ,или казано по просто кои срещу кои ще играе и XP които ти дава.Преди беше ако не се льжа + - 6 левела,а сега това е отпаднало.Четоx интервю с 4K.Grybby(46 lv) каза че играл 3 игри leader  vs  7,12,14 lv  :wacko:  :woot  :wir  и мy e дало  0 XP за 3 победи :blink: .Но наи-щокиращата разлика е  ТУК    50 lv  vs  9 lv  :sick  :love  :lol:  :punk  :rolleyes:  :)  ;) ,и XP change на двамата  0  !!!!!!!???!

az ve4e ne draznq... za 4 dni exp decay = 100 exp... sq tozi 100 exp ne moga da go vdigna za6tot v solo vs 37 lvl mi dade 22 exp a na nego -1 vs 32 18 na nego -1 oba4e ako biq nqkoi 8mi +130 primerno

i nai nakraq razbrah kak te puska da igrai6 vs drugite

ako nqkoi se interesuva da napi6i v foruma 4e iska 6tot ina4e e mn dalgo :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Няма място на сървъра, затова ти давам линкове от датата. Не съм ги пробвал :) .

http://www.data.bg/f.php?fid=2719269 - ТФТ

http://www.data.bg/f.php?fid=4252595 - РОК

 

Ако не стават, кажи, като се освободи място ще ги кача.

Link to comment
Share on other sites

Дава ти правзно, защото най-вероятно си преинсталирал windows, без да инсталираш играта след това. Така ти се губят регистри фаловете и чейнджъра не може да намери пътя до играта.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Problema mi e sledniq :( :

Vav EK Battle.net na warcraft TFT me disconectva v na4aloto na igrata.TOest kakto vav headoff-a.

Kuf e toq evrocomski battle net deto evocomskite useri ne moga da igraqt????

 

10x predvaritelno za helpa :)

 

Voabste daite nqkakva ideq za igra na war3 1v1...Ek user sum.Headoffa me disconectva.....lancraft mai sled 1.05 ne ba4ka. :(

Link to comment
Share on other sites

Problema mi e sledniq :( :

Vav EK Battle.net na warcraft TFT me disconectva v na4aloto na igrata.TOest kakto vav headoff-a.

Kuf e toq evrocomski battle net deto evocomskite useri ne moga da igraqt????

 

10x predvaritelno za helpa :)

 

Voabste daite nqkakva ideq za igra na war3 1v1...Ek user sum.Headoffa me disconectva.....lancraft mai sled 1.05 ne ba4ka. :(

 

i az sym taka na4i vij ili s v mreja s nqkoi i nema6 real ip i kato nameri igra s nqkoi koito sy6to e taka vi disc.Ili pyk si pusnal firewall i sys full extri da funkcionira trqbva da dade6 dostyp na nqkoi ot fuknciite tam ne gi znam to4no koi sa nai lesno e da mahne6 firewalla estestveno ako ne si v mreja i ste rootnali neta na nqkolko 4oveka togava ne moje da se oprai az jitkam v B-net Europe zula na key za Roc a TFT mi go podariha perfectno e ... tva e ako sym ti pomognal se radvam ;)

 

P.S ako ima po-dobri na warcraft pi6ete da napraim 1v1 s obs ama govora naistina za dobri 6toto az igraq warcraft v b-net o6te ot RoC i ne sym spiral ima si lancraft4e ba4ka si na 1.16 bez probs onq den go probvah s edin freind ta taka ako iskate vednaga msg i praim daje ako iskat da obs drugi hora 6e napraim s obseta :)

Link to comment
Share on other sites

Soul FLy 10x man....

Nqma problem da napravim.War3 go igraq ot RoC 1.00 ...spiral sum za po nqkolko meseza no ...

A ste sum ti ujasno zaduljen ako mi dadesh link4e za lancraft 1.16. :) :rolleyes:

 

P.S kude iskate da igraem?

Link to comment
Share on other sites

Soul FLy 10x man....

Nqma problem da napravim.War3 go igraq ot RoC 1.00 ...spiral sum za po nqkolko meseza no ...

A ste sum ti ujasno zaduljen ako mi dadesh link4e za lancraft 1.16. :)  :rolleyes:

 

P.S kude iskate da igraem?

 

ami 4ovek az s 1.01b li kyv be6e to nov lancraft ne znam dali ima no s 1.01b nema problemi we az vlizam bez problem, a kak 6te se razberem da jitkame we hora v evrocomskiq b-net ili lancraft samo 4e trqbva nqkoi da moje da pravi igra i da kajete 1 4as i da se syberem si4ki tam. Are pi6ete ako ste syglasni :)

 

Are we hora davaite da se sybirame v evrocomskiq b-net i da razjitkame ama neka sme pove4e hora da e po fun kajete samo gore dolu koga da se 4akame az prez svobodnoto vreme obiknoveno samo Warcraft igraq :)

Link to comment
Share on other sites

Soul Fly aide az moga po vseko vreme ,za predpo4itane e sledobqd , ina4e moje i ve4erta ako ti togava ne mojesh.

2 chasa utroiva li te?(sledobqd)S men sa oste 2ma 4oveka s EK bnet :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...