Jump to content
BulForum.com

WarCraft3: Frozen Throne


JOKe

Recommended Posts

  • Replies 785
  • Created
  • Last Reply

Кав баланс искате ве ?!?!? Ми те ако искаха можеха да е балансират о6те преди 1232353463 пача. Ма тогава тия от близзард кво ша правят.Ми помислете за горките програмисти без работа искате да ги оставите...

 

А някои да знае каде има 1.17, че нещо не мога да е намеря.

 

Aa и стига сте ми плюли расата еи/елф, не хюман/

Link to comment
Share on other sites

Почвам да играя UD или Hum, ще тегля чоп, кое по-точно да е...

 

batka orc sa dobri s toq blademaster we ne moje da se zagradi :P na 2v2 2 orca s blademaster kyrtat mivki. Ina4e human sa mnogo jivotni na 1.17 a moje i undead human gi biq s mass dest lesno. Jalkoto e 4e ostva6 bez geroi :) t.e bez Dk umira dosta byrzo ako ne go pazi6. Orc s mass dest... Az human nqma da po4na nikoga taq smotana rasa tolkova e smotana i ne4estna s toq EXPAND FAST 4e ... toi stava za 0 vreme we dokato napravi6 1 expand toi si pravi 3 za sy6toto vreme :blink: Prosto sega nomera s Undead e da pravi6 pyrvi hero kill-a ina4e 6te te izprevarqt vednaga focus na jujeto da ne stava visok level i sled tova mage-a e lesen -5 orb i focus.

Link to comment
Share on other sites

Нета е ужасен напоследък. През деня е абсурд да се играе. 1 на всеки 5 пакета се губи... И като се има предвид, че съм сам...

mi 4e to i az sam sami4ak be runner ama ne moga da se opla4a ina4e prosto v poslednite 3 dena taka lagva ama pone vanka na run da mi pokzva istinskiq ping ne kato vlezna v igra i dami zalagva pak uj pi6e 100 ping 4e imam

Link to comment
Share on other sites

mi 4e to i az sam sami4ak be runner ama ne moga da se opla4a ina4e prosto v poslednite 3 dena taka lagva ama pone vanka na run da mi pokzva istinskiq ping ne kato vlezna v igra i dami zalagva pak uj pi6e 100 ping 4e imam

 

awe la4o ne te laje opciqta na windowsa prosto ti sam se zalygva6. Nedei go izgliu4vai proreca s pinga i vij kato vlezne6 v igra dai alt i tab i vij 4e ti pokazva 4e se e ka4il za tova lagva tova nikoga ne lyje!

Link to comment
Share on other sites

hmmmz az vse puk si mislih 4e laga se pokazva na dos4eto s edna komandi4ka..

ping europe.battle.net i se gleda kolko ms ti e time?! ili puk moje bi ne sum praf?!

btw runner... 1 na vseki 5.. izaob6to connekva li te 6tot az sq imam 80 ping f nas... ama pc-to ne poddurja igrara :D

Link to comment
Share on other sites

hmmmz az vse puk si mislih 4e laga se pokazva na dos4eto s edna komandi4ka..

ping europe.battle.net i se gleda kolko ms ti e time?! ili puk moje bi ne sum praf?!

btw runner... 1 na vseki 5.. izaob6to connekva li te 6tot az sq imam 80 ping f nas... ama pc-to ne poddurja igrara :D

 

Absoliutno taka e komandata. A kolkoto do tova za 1 packet lost na 5 tova kato go vidq i prosto ne puskam warcrafta ve4e... pisna mi ve4e. ne sym igral blizo mesec ladder, a i mai mai na6iq net na + tarifite e kofti toi ne se opravq vyob6te poneje ne bil garantiran edin pi4 mi kaza sy6to 4e 300 ms + ima s I+ pri polojenie 4e e sam a la4o ima 80-90 i se pravi 4e mu lagva oplakva se 6toto prosto ne znae na kvo derije sym az.

Link to comment
Share on other sites

hmmmz az vse puk si mislih 4e laga se pokazva na dos4eto s edna komandi4ka..

ping europe.battle.net i se gleda kolko ms ti e time?! ili puk moje bi ne sum praf?!

btw runner... 1 na vseki 5.. izaob6to connekva li te 6tot az sq imam 80 ping f nas... ama pc-to ne poddurja igrara :D

 

В какъв смиъл не поддържа играта? :)

Иначе 1 на 5 е само образно казано. Но не се играе. Цъкам само къстъм, ама почти не изкарвам до края. Дано да е само временно, щото иначе много лошо.

Link to comment
Share on other sites

muahaha neska igraq vs nekfo kirlivo human4e

i po edno vreme igrata po4va da cepi qko

waiting for host

disconnect

i onq si pe4eli pobedata

a bqh s 3 lvl fs 3 lvl tc vs 2lvl arch 1 lvl mk i imah bloodlust maleeeeeeeeee kak 6teh da mu go nacepa v bazataaaa

edin super sme6no me bi kato ostana samo s altar i burrow i takyf me dropi predi da mu gi 4upa

ma men ni mi puka i si jitkam qko sexi

ai na ladders reset ....

Link to comment
Share on other sites

hmmmz ne znam ot kude gi 4uvate tiq ralti... ladder reset i tn.. no poprincip nqa da se razsurdq ako go napravqt no me samnqa twa da stani...kakto i da e

Runner ne moa igraq igrata f nas 6tot sum s 700/128/vooodooo3 na 16 i samo kat pusna diska i mi vika"mekiq bratle mnooo si e prosto pc-to"

ai hoim sa naleim v centralata na EK-to i da govorim s tqh za 1 tarifa b.net!

primerno 20 kinta na mesec ama da igraim s 40 ping... da nqame skorost kum peeringa i severa golqma.. primerno 7-8 ama pone 6a znam 4e na wc-to 6a igraq vse edno e local[btw ako vseki 1 ot tuk do sega v bnet e igral taka kakto e igral v local... nqma madfrog nqma apm70.. 6tqhme da sme the best!]

Link to comment
Share on other sites

Трябваше да ресетват лидера обаче маи са се отказали нещо :blink: На предното ресетване преди 2-3 месеца беше казано ,че ще има сезони по 3 мес. и след всеки сезон 16 наи добри от всички гетуеове се сьбират и играя някьв турнир мисля наградата беше 1000$ и се ресетва лидера и се почва нов сезон.Обаче сега четох някьде че няма да има ресетване а турнира ще се проведе след WSG :punk както знаете тва е наи-големото геимьрско сьбитие и тази година е от 6-10 октомври в Сан Франциско :woot btw даите някви прогнози кои ще е новия световен шампион ,мисля че Х-са няма да може да си запази титлата.Моите фаворити са Груби,Мадфрог или евентуално някои корец .Повече инфо може да видите на официалната страница на игрите

http://www.worldcybergames.com/

Link to comment
Share on other sites

bratle... lada ne 4e te obijdam ama govori6 s gameri ot visoka klasa

nai malkoto 4e az i perfect one bqhme na kvalifikaciite i bqhme v nai trudnite grupi.. znaim vsi4ki i vsi4ko.. runner buzi lvl ... tui 4e ... ne si nameril pravilnata auditoriq za tazi informaciq :D[i ne sa kazvali 4e 6te go reset a samo 4e 6te ima nqkuw sezon s nagradi]

ta X-a e lamer4e... ako ne si mu razglejdam web profile.. razgledai go za6tot moje6 da vidi6 4e nikoi ot top 50 v laddera ne e uspql da namaje

2ma favoriti e too much...ti si kazal ba6 2mata nai silni

predlagam da slojil edno glasuvane

1. 4k-FoV[koito be6e aT ama nz kwo stana...]

2. MaD]q[frogec[twa bratle ako ne se padni s nqkoi elf na finala moje i da naprai 4udesa]

3. AbouseyouDNA aka. 4k-grubby[nai dobriq orc v sveta bez spor]

ako nqkoi iska da dobavi igra4 da pi6i :) :D

Link to comment
Share on other sites

Ммда няма да се ресетва нищо. Просто си мислех че ще е като при диаблото. Там като свърши сезона ресетнаха ладера, но тук явно няма да е така.

А относно фаворит - нищо чудно и някой кореец да спечели. То 4k-FoV май е такъв... ? Примерно SK.Zacard, мисля че така се казваше.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...