Jump to content
BulForum.com

WarCraft3: Frozen Throne


JOKe

Recommended Posts

fast expan s UD v na4aloto predi T1. Nevuzmojno e da go spre, v smisul dosega malko hora sa uspqvali dori ako me hvanat v creep dokato se stroi, a az po princip stoq da go pazq. Prosto expana mi pravi igrata i ne moga da si pozvolq da ne stane. S expan pari bol.

 

Taq taktika s fast expan s UD q izobretih predi 2-3 godini, no oshte raboti bezotkazno. :)

1-во - тактиката с fast exp. едва ли е изобренета от някого, още по-малко от теб.

2-ро - NE, който не може да спре exp. на UD не заслужава да играе тази раса.

3-то - на коя карта?!??!??!?!?!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 785
  • Created
  • Last Reply

Психар, 1в1 ?

 

Спира се, но адски трудно, с лък и много жертви.

 

На която кажеш - Lost Temple, Twisted Meadows, Turtle Rock, че даже и на Two rivers.

 

Един на 1000 от UD играчите играят на експан, а това даже на ROC-a го правех, когато никой не го правеше. А ръш-а с Орк вс Елф на РОК-а го правеш още на 1.04 и мажех елфите с по 5-6:0. :D

Link to comment
Share on other sites

Прави си експандчето, пази си го хубавко, елфът ще си прави куличките в базата ти :) Много весела игра ще е, поне първите 7-8 минутки. После ще свърши.

Link to comment
Share on other sites

Имам много тъпо питане ама какво да се прави не съм много по тази игра.Та гледал съм че има карти на които става голямо меле.Не съм сигурен дали е ДОТА.Вдигат се много бързо левели и пускаш мощни магии и трепеш по много наведнъж. Незнам как да го обясня :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Имам много тъпо питане ама какво да се прави не съм много по тази игра.Та гледал съм че има карти на които става голямо меле.Не съм сигурен дали е ДОТА.Вдигат се много бързо левели и пускаш мощни магии и трепеш по много наведнъж. Незнам как да го обясня :laughing:

 

enfo, Hero Survival

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Имам много досаден проблем с war-a, по принцип играя дота в гарена, и много често по време на игра ме изхварля от играта изкарва ми фатал еррор и толкоз... на самия ерор пише нещо от сората the refecence memory bla bla bla coud not be written.

Link to comment
Share on other sites

Напоследък нещо много ме дропва от тоя батъл нет и то почти винаги баш като направя една яка дота в лигата час- час и нещо и малко преди да победя - бам...:angry:

Link to comment
Share on other sites

Пробвай ако си клоквал нещо по пц-то да го върнеш с фабричните настройки.

В същност, се сетих, че бях барал едни настройки в регистрите на уаркрафта, където го бях направил да върви на 60hz вместо 75, и сега откакто ги върнах не е имало проблем.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...