Jump to content
BulForum.com

WarCraft3: Frozen Throne


JOKe

Recommended Posts

are le hora co staa zaredi praznicite li ili kakvo ve4e mina pove4e ot 1 sedmica maina ko staa s toq no cd crack za roc????

are 4e o6te malko i 6a zeme da mi haresva toq frozen trone.

daite ne6to link za no cd cracka li neznam ??? kajete ako o6te nqma???

ale kajete ne6to 4e ste se pobarkam ako padna ot o6te nqkolko 5-6 level

 

 

 

 

 

big pimpen baybe

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 785
  • Created
  • Last Reply
Imam DirectX 9b.Kato si instaliram war craft 3.I mi dava Warcraft 3 was unable to

initialize DirectX.Please ensure you have DirectX 8.1 or later.Ei tova mi dava.Nikoi da znae neshto po vuprosa.Mersi predvaritelno

gat instalva6 wc3 kat sloi6 diska i ti izliza instala det pi6e instal ,readmi ,direct x i o6te ne6to ako drect x ti sveti v 4erveno na4i direct x-a ne ti e v red i teaa da go preinstalira6 ili natisni instal da go instalne ot diska na wc3 i posle go apdeitni do 9.1b razbirase predi tva uninstalni tvoq 9.1b

Link to comment
Share on other sites

A we imam chuvstvoto che pri prehvurlianeto na war craft-a ot ftp niakade e stanalo neshto :angry: dowloadnah go pone 3 puti ma ne shte i ne shte osven tova s sfv to mi dava che niama greshki po file-ovete :confused :confused :confused

Link to comment
Share on other sites

btw, izleze i Warcraft 3 Updete 1.14. Ponege sam s optika :cry i ne mi se zanimava da svalqm i ka4vam 5 dena patcha i NOCD crack za 1.14 gi ima TUK,ako iska nqkoi moge da gi ka4i na wareza. Promenite v 1.14 sa super ni6togni.

 

 

 

 

P.S. linka mai e natovaren dosta i e malko v gaza :sayjin

Link to comment
Share on other sites

ko staa bahti teq ot blizzard 6te me pobarkat.sqka sedmica nov pach.dobre 4e imam disk det go zasi4a kat originalen ta cakam s nego ama na frozana sam s 3 cd kay-a i traa sqka sedmica po 4 instala.bahmu maikata.i tornira dneska ispusnah v batalnet.... ale dnes ne mi e den(ne mi e sedmica)

Ta da si doida na vaprosa nqkoi ima li navit na turnirite da pravim AT .ako ima kjete 6te si pravim sre6ta v nqkoi kanal i 6a cakame.GOVORQ ZA TURNIRITE V ORIGINALNIQ B-NET NA TFT.

 

 

 

Big pimpen baybe

Link to comment
Share on other sites

darpa6 si Patcha TFT 1.13b ot TUK,sled tova NOCD crack TFT 1.13b ot TUK,uninstal na igrata,delete na foldera warcraft3(ako ti e ostanalo ne6to v nego-download map ili ne6to takova),restart na pc-to(da iz4isti6 registrite).sled tova instalira6 igrata,pat4va6 1.13b,slaga6 craca 1.13b i si gotov. ;) .

A we kak taka deleate???To ni6to nqma da ostane... :confused :confused :confused

Link to comment
Share on other sites

Тва с ънинстала на играта е най-голямата глупост, която съм чувал...

Runner q mu obqsni kak 6te patche6 cracknato .exe 4e mi e mhogo 4ydno.2-ta varianta za patchvane koito az znam sa ili da ima6 originalnoto .exe zapisano nqkade i da go zapi6e6 varxy kraknatoto i togava da patchva6 ili install na igrata nanovo.

Link to comment
Share on other sites

rename war3.org ->war3.exe

apply patch

rename war3.exe->war3.org

 

Тоя war.org обикновенно идва с крака. :lol:  :lol:  :lol:

rename war3.org ->war3.exe

apply patch

rename war3.exe->war3.org

 

i 4etvartata protzedyra si q zabravil

 

-war3.exe (crack-nato 1.12)-prexvarlq6 v war3 foldera

 

btw,poslednite 3-4 cracka za TFT koito sam uploadnal sam gi pravil az po -tozi na4in.sega razbrax i o6te edin mhogo po-lesen za patchvane prez battle.net na cracnata TFT no stava samo s XP i e mhogo po-barzo i lesno.

Link to comment
Share on other sites

Аз си пачвам играта през bnet по следния начин:

1.Конектвате се кум BNet (ако имате оригинален Key, ако нямате сваляте пача първо) и ще започне да ви сваля новия пач. След като го свали ще поиска рестарт на играта.

2. Преди да натиснете рестарт излизате с ALt+Tab и преименувате war.exe на нещо_друго.ехе. Копирате си оригиналното war.exe (това, дето не е кракнато) в дирикторията на играта.

3. Влизате в играта и давате рестарт.

4. Играта вече е пачната и само трябва да се кракне.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

opitax se neska da si sloja noviq patch-1.15 ama zabravix,4e trqbva da rename org na exe i se osra si4ko :angry:

sega kato dam Battle Net mi kazva,4e enable to validate game's version.Apply the patch manually!

nqkoi da ima predstava koga 6te go ima za download patcha?a ima li v warez-a originalno war3.exe?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...