Jump to content
BulForum.com

WarCraft3: Frozen Throne


JOKe

Recommended Posts

ta zna4i... runner imam samo4uvstvie za6tot e pokrito.. sq vlizam v bnet i te 4akam 20 min.. a ako li ne tazi ve4er ot 9 do 12 sum online 6tot imam turnir za vzimane... ako vleze6 sq 6te igraim a ako li ne ve4erta k?

gl hf all dont abuse play for fun always!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 785
  • Created
  • Last Reply

В момента играем с Психара. Направили сме 2 игри, май повече няма да играем. Обвиниха ме, че съм хакер. Ще ги праща на близард, за да изкажат компетентно мнение...

Ети игрите: 1 и 2

Първата много лесно ме изнесе, но във втората нещата се обърнаха...

Link to comment
Share on other sites

Psihara az q zarqzah ot 2 sedmizi ne su igral puk i mi trea some time si vurna formata ot predi noo vreme no ea si namerih player i neska po4vame sled vreme sti pm-na

Runner hi4 ne e slab neznm sto si milish che moesh go biesh lesno

Link to comment
Share on other sites

runner e dosta slab i 2riq relay go pokazva kogat mi izbi 2 kontrola paqci i sumati destroyers v grub i pak bqh s pulno nadmo6tie.. kakto se kazva

LUCK E NAI VAJNIQ SKILL V IGRATA!!!

a otnostno hacks... nqma6 no be6e 8 pati v grub! da bqha 3-4 da.. no 8!!!

i na vsi4koto otgore posle se izgavrih s teb

normalno e.... 6te si dovar6im igriti spokoino prosto towa mi e 1vata zaguba ot 400 igri na twisted ot orc i e priemam mnogo tejko

Link to comment
Share on other sites

Ами както се казва, фес ту фейс нямам шанст, просто UD е наистина леко имба. А това, че ти влизах все в гръб не е случайно. Това е единствения начин да те бия и аз съумях да го направя. Колкото до това, че съм много слаб, мисля че втория реплей говори сам за себеси. А пък ти си прави гавра, колкото си искаш, важен е крайния резултат. Но поне хората те видяга, какъв си мрънкалник и детски гъз, няма просто какво да добавя...

 

ПС: Що не пратиш реплейа на Близард, да ти се изсмеят в лицето?!?!

 

ПС2: Въпреки голямото ми желание, да играем пак и да ти докажа, че горното не е късмет, аз повече с теб няма да играя. Ти си адски несериозен. Вчера каза, че сега идваш, а те чаках цял час, поне да беше казал, че не ти се играе... Тва е много немърливо от твоя стра, засрами се...

Link to comment
Share on other sites

bate to4no vtoriq replay pokaza kolko si slab 6tot na nego ti razprah gaza s 2-3 pati po malka armiq tui 4e ne govori gluposti

a i po nagore bqh pisal 4e nqma6 hack a prosto luck

i tui kato ve4e ti znam celiq nomer nqma da ima6 nikuw 6ans no 6tom ne6te6 6te ostaim ne6tata taka gl hf all

Link to comment
Share on other sites

Човек, не можеш да си предстравиш, колко ми падна вчера в очите, но като гледам днес продължаваш да падаш все по-ниско...

Link to comment
Share on other sites

Човек, не можеш да си предстравиш, колко ми падна вчера в очите, но като гледам днес продължаваш да падаш все по-ниско...

 

Наистина съм съгласен с теб.Тоя само се хвали.

Link to comment
Share on other sites

Runner i az taka mislq.

Mi kato padash , mul4ish i tfa e.

Az igrah s runner i padnah mnoo pozorno , prosto ne smqtam 4e po prinzip sum tolkova slab no padnah.Ni6to ne kazah daje se kefih.

Tova za vlizaneto v grub....ami runner-a ti go kaza (@psihara)..UD e leko imba trea da ti igrae po strategiq ne prosto armiq i nalivka.I ti go napravi a ti btw kato gledah repovete ostanah s vpe4atlenie 4e si posredstven igra4 ni6to koi znae kakvo ne pokaza(moje bi 2 rep-a ne sa dostaty4ni) microto ti beshe na nivo no taktikata ti vs orc zemq i air kuzashe.Ni6to li4no prosto moi komentar , moje bi si po dobur ot kolko te mislq no edno znm sys sigyrnost:ne si corecten player.Nikoga kato padash ne si pozvolqvai opravdaniq s pove4e ot 2-3 izre4eniq..kato gledah 1viq i osobeno 2riq me izdrazni.I da go pratish na blizard...mislq che vseki znae kakvo ste ti pokajat :)

A otnosno tova koga ste igraem s teb(vijdam 4e imash jelanie), pi4 dosta sum zaet vreme za war3 po4ti nikakvo sega po 4esto igraq(namerih si player) moje bi sled nqkoq sedmiza sti pm-na.

 

P.S nqmam europe :)

Link to comment
Share on other sites

razbrahte li kvo 6te stava v noviq patch we?Tova be6e nai dobrata novina koqto moje da se 4ue:

 

BALANCE CHANGES

Humans

- Defend no longer reflects attacks to buildings, and its chance of reflection against units has been reduced to 30% from 40%.

- Banish mana cost increased to 75/60/50 from 75/50/35.

 

Undead

- Since we have corrected the splash damage bug with Destroyers, we have reverted Destroyers to their old 1.14 statistics. Destroyers now have mana regeneration of -3/sec (down from -6/sec), Orb of Annihilation now costs 25 mana down from 50 mana, and Devour Magic restores 75 mana per unit dispelled, down from 150. Note that Devour Magic no longer gives health or mana when a player devours friendly buffs.

 

e ve4e znam kak da igraq vs elf :)

 

P.S are gi po4vame panda sq ot noviq patch... 6te gi sgazim.

 

a i DK-to nqma mu smenqt bronqta 6te si ostane na 4 ludiq Death Knight my favourite HERO! 4e toi e glavniq weapon vs elf igraq na 5 level da stane i kato vlezna v bazata na elfa s edna kolba za kryv i edna za mana i po4vam si4kite ar4erki i taloni ... coil, coil, coil and more coil :evil nothing can save them even moon wells :P

Link to comment
Share on other sites

az za levelite si go namerih

10x za linka

sq ako moje nqkoi da mi obqsni kak stoqt ne6tata s legionite ( ama na BG ili 6liokovica ) i da obqsni podrobno kyde e vremeto kyde se izbirat kakvi da sa creepovete , kak kyde da hodat i t.n.

Link to comment
Share on other sites

emi ne vijdam ni6to neredno psihara da padne ot runner nito runner ot psihara, v pyrvata igra na 2riv psihara napravi powah creep i pobedi zaradi tova , dokato runnera pove4e scoutva6e

2-ta igra moje bi be6e re6ena ot tova 4e psihara ne scoutva6e za expos, a kato stanaha 2 , be6e gg ot tozi moment. Za MH i duma ne moje da stava , no horata kogato padnat neo4akvano izpadat v t.nar affect or frustration etc i zatova govorqt ne6ta koito ne mislqt. Prosto runnera scoutva6e kakto mu kazvam az -teh obvious creep locations, za6toto vseki znae 4e pove4eto ud s cl nqmat mnogo micro i power creepvat za 5lvl cl i 3lvl bugs. Gledaiki apm-to vi vijdam iz4istena igra , li6ena ot izli6ni dvijeniq i dosta dobyr control na unitite...be ob6to vzeto ste dosta po-dobri ot men, no mislq 4e gore-dolu vie dvamata ste na ednakvo nivo xD tova si e moe mnenie i otgovoryt na tova koi e better moje da razberete ako izigraete best of 5, za da sviknete s gamestylovete si...ai gl i 6a o4akvame reps na byde6tite igri

offtopic

men kolko pyti sa mi kazvali mH si nqmate predstava, a to e 6toto kyfto sym karyk seki vtori item mi e sentry xD

Link to comment
Share on other sites

az predi bqh lud maphacker :) prosto nqmah igra bez maphack i estestveno si polu4ih nakazanieto. No vinagi sym igrael taka se edno nqmam maphack daje razkrivam naro4no se prava mnogo rqdko praih creepjack samo kogato se nalaga6e ako sym v zatrudneno poljenie :P

P.S panda are da po4vame at we da vidim kak 6te se razviqt ne6tata.Moje da se ranknem estestveno ako na teb ti se igrae.

Link to comment
Share on other sites

Някои да знае кога ще излиза новия пач. Да знам кога да се отказвам от War-a

Link to comment
Share on other sites

gledah q taq proslovuta igra i ne mislq 4e runnera e poredniq pacient s mh

kysmeta e hubavo ne6to no w slu4eq ne stava duma za tova

Baba_qga aide da mi obqsni6 kak pyrwata igra Runnera mu se naloji tolkova da scoutwa i zaradi tova se laggna a 2rata bez edno kol4e ili edna edinca za nqkade na move 9 (ne 8 pshara ne sa go nau4ili da broi) pyti mu wliza w gryp nai prednamereno

podoben rod ne6tasnici kato nego sa mi predelno qsni i w dwata slu4eq runnera ne pokaza nikakyw kontrol nad edinicite si tova 4e ne moje da igrae go kompensira s mh tova e qsno

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...