Jump to content
BulForum.com

WarCraft3: Frozen Throne


JOKe

Recommended Posts

mm ima ne6to vqrno ... no towa se otnasq samo za tezi 2 edinici... daje mislq 4e ar4erite kogat sa pove4e nqma smisal ot unit control te prosto strelqt a ostanaloto umira :) fiends iskat malko.. 6tot trqa da se razhojda fix-natiq fiend okolo ostanalite i twa e... no deistvitelno ne sum saglasen 4e kogat ima6 primerno 180 apm si dobur igra4

primer... hark... bil e i edo i la4o i vsi4ki ni.. igrae s 56-70 MAX!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 785
  • Created
  • Last Reply
:) dam posledniq pyt hark ma bi s human. Ama iskara i qko luck 6toto s lighitnig shield si pusna na jujeto i mi ubi po4ti si4ki ghouls mnogo qko gi nato4i i to imah expand s kuli na si4koto otgore. Mnogo nisak level dk i taka mnogo slaba igra napravih ina4e az vs human davam si4ko ot sebe si tolkova mnogo sym se u4il da harasvam s dk. I e na pak padnah ina4e ot harrasa zavisi igrata mi pone 50% ot neq. Ako go ostava ei taka da si napravi expand naprao 6e me 4upi na taq karta osven i az ako trygna za fast exe. Ama ako e dobyr human po-byrzo 6te napravi negoviq i ve4e predvaritelno 6te me e scoutnal i 6te doide da me 4upi direktno. A Ina4e hodi6 da harasva6 s dk-to i prez tva vreme s rabotnika i ghouls puska6 expand i taka si dignal i 2ori level awe pra6tal sym rep znaete. Na taq karta rqdko padam ot human. Prosto toi se padna ot drugata strana Hark-a i dale4e i daje ne si napravi expand napravi go na dolnoto mqsto. 6toto 6a ima qko kill ina4e... Slaba igra napravih mnogo moje bi nai-slabata mi vs human. Az trq da naprava 2/3 s nego ama da igrae samo human primerno ili samo elf s koeto e nai-dobyr.
Link to comment
Share on other sites

edo bratlence... 2riq expand ne se 4upi s dk ... izvinqvai ... 4upi se s ghouls a s dk i lich mu otiva6 v bazata

tapite ghouls taka ili ina4e ne ti trqat 7 ghoula na expa i geroite v glavnata baza i taka si siguren 4e 6te mu vzeme6 ili rabotnicite na expanda ili v glavnata baza

toi si isbira kude da se tele

learn from the best :)

Link to comment
Share on other sites

Gledah 2-ta replay-a i chestno da wi kaja spored men waw wtorata igra runner igra s MH. Drugia variant e da e nai golemia kasmetlia na sweta ama ...

Estestwenno kato znaesh che weche wsqka igra se prawi na replay se saobrazqwash i prawish 1-2 izlishni hoda za da imash neshto kato oprawdanie sled towa. Dosta replay sam gledal ama takowa chudo ne sam - da go zasicha na wseki creep i to winagi w grub ?????

Link to comment
Share on other sites

Wij sega az izkazah mnenie. Izrazi ot roda na "tapanar" "tapo parche" i t.n. gi zapazi za sebe si. Nqma da spora s teb, zashtoto nqkoi beshe kazal: "Da sporish s glupak znachi da stanesh po golqm glupak ot nego" . btw blizzard po kakwi kriterii reshawat dali si izpolzwal maphack?

Link to comment
Share on other sites

Eh kak mi se igrae ne sym jital ot 1 mesec ve4e. 1 normalna igra ne sym napravil s toq lag. Hora kazvam vi nqma po gadno ne6to da ste v mreja s nqkoi i toi postoqnno da vi sybira si4kiq trafik i da ne moje6 da pravi6 ni6to kato horata. V momenta sym na Ikonomi4na+ i neta mi e se edno sym s telefonen net.Daje sigurno s telefona 6te igraq s po malko ping.Ne moga da gi traq 4akam da doidat tiq GGbit v na6iq kvartal i sa maham. Toq mesec celq nqma da moga da igraq ama drugiq mesec 6te im dam edin qk .!. na tiq ot mrejata mi i tui kato az sym to4no po sredata na cqlata mreja ima Hub v men s 5 4oveka a drugite 5 sa v edin drug. Kato mahna kabelite 6te sujelqvat 4e sa mi pravili tolkova mrysotii prez cqloto tova vreme 6te se molqt da se vyrna no NEEEEEEEEEEEEEEE. 6te im go vyrna tupkano na si4ki. Posledno vreme ne sym vijdal i nqkoi ot tqh ne sa mqrkat pri men 6toto ne znam kvo 6te gi naprava ... tolkova mi e nervno na posledyk 4e...

Link to comment
Share on other sites

soul fly ako gigabit doidat i sa vse oste na tova polojenie s internationala....nqma da ima koi znae kakuv progress :woot :) .Ina4e znm kakvo e da ti svalq nqkoi ot mrejata....pinga ti stava izvunzemen.

Btw headoffa da ne bi da e updeitnal na 1.17?Stoto kato konektnah v4era mi dade Unable to validate game ver.Shtoto gledam 4e 1.17 e za westfall...ili se luja? :)

Link to comment
Share on other sites

soul fly ako gigabit doidat i sa vse oste na tova polojenie s internationala....nqma da ima koi znae kakuv progress 

 

kakvo ima6 predvid we edva li 6te im e zle international-a sy6tiq kato na |d i d+| a vajnoto pinga kym b-net da e dobyr are nqkoi koito e na GGbit da mi pingne evropata da vidim kolko 'ms' mu vadi. Start -> Run... -> ping europe.battle.net -t

 

eto moq "PREKRASEN" ping:

Pinging europe.battle.net [213.248.106.201] with 32 bytes of data:

 

Reply from 213.248.106.201: bytes=32 time=796ms TTL=112

Reply from 213.248.106.201: bytes=32 time=433ms TTL=112

Reply from 213.248.106.201: bytes=32 time=204ms TTL=112

Request timed out.

Reply from 213.248.106.201: bytes=32 time=268ms TTL=112

Reply from 213.248.106.201: bytes=32 time=502ms TTL=112

Reply from 213.248.106.201: bytes=32 time=196ms TTL=112

Reply from 213.248.106.201: bytes=32 time=370ms TTL=112

Reply from 213.248.106.201: bytes=32 time=205ms TTL=112

Reply from 213.248.106.201: bytes=32 time=736ms TTL=112

Reply from 213.248.106.201: bytes=32 time=407ms TTL=112

Reply from 213.248.106.201: bytes=32 time=296ms TTL=112

Reply from 213.248.106.201: bytes=32 time=475ms TTL=112

 

edva li 6te sa po zle GGbit i to pone 6te sym sam ako 6te 150 ms da imam pak e mnogo po-dobre ot tova. :(

Link to comment
Share on other sites

Аз като ти казвах преди, че в мрежа не си е работа, ти не ми вярваше. Защо мислиш, че отрязах 3-ма човека, то просто беше нетърпимо. Непрекъснато се сваляше нещо и бнет беше абсурд да се играе.

Link to comment
Share on other sites

Edo ako si sam towa nq6to avtomati4no 6te se opravi :) te twoite oligari ne se spirat... puska6 si dostupna ili se napravi na gazar i si pusni ikonomi4na i bnet ti varvi po hubavo ot kolko v s0s :)[int. 20 kb/s]

6tot v s0sa int. e 12-15 i se igrai s 90/110 dokat nqkoi ne po4ni download i e*aa maikata na polojenieto

 

OFFTOPIC: :) dam mnogo si prav man toi la4o sys dostypna igrae s 90~100 ms. I az kato gledam 6a minavam na dostypna tva e. 6toto vij:

 

453,461,okoло тези цифри варира

 

tova mi go prati edin pi4 koito polzva GGbit. OK qko svalqt ggbit s 500k ot warez i za kvo mi e kato internationala e kofti.Nqma da stane za play na wc3.

 

btw eto malko novi repley4eta:here

 

i specialno molq vi se vijte 2ta repa na madfrog. gledaite pyrvo na Lost temple i posle si zapazete nai-neveroqtnata igra za desert na Turtle Rock. Igledaite madfrog kvo pravi i mi kajete TOVA 4OVEK LI E ??? obyrnete vnimanie na apm-to sy6to.

Link to comment
Share on other sites

ee gledali sme go replaya, ama v igrite si vs heman be6e po-dobyr spored men:),

ama i tiq ne sa za izhvyrlqne....na franseto mu razkata familiqta , kakto i na u6atkoto(heman), awe frog ne e 4ovek, s tiq sini o4i e mnoo sexi i go iskaaaam iskam iskam aaaa na palatka...... :allien

ai stia gluposti ma kat go gleam kak igrae prosto ni moa go povqrvam

Link to comment
Share on other sites

Of hora o6te mi drynkat gluposti maina vikat 4e na 1.17 coila nqma da ubiva ar4er ot 1 pyt sq edin pi4 tuk me nervira vika 4e ar4erite ima 20% defence i pomeali 80% magic koeto ne e izob6to vqrno za6toto armora nqma ninakvo zna4enie magiqta si pravi kolkoto trqbva da si pravi i 80% ot 300 bili 240 dmg i demek kato ar4era e na 245 6te ostava na 5 kryv. Toi iskara 4e ar4erkite redusvat pove4e ot geroite toi na absoliutno vseki hero prai 240 dmg coila. A na absoliutno vseki unit 299 dmg . Interesno kyv e toq Hero Archer. Deto 6te ojivee sled 3-ti level coil.

 

Elune's grace gives archers a resistance to magic and piercing damage. I didn't know lev 3 coil = 240 on archers but there you go.

 

In late patches Death Knight could instantaneously kill an archer wit­­­­­­­­h his level 3 death coil. In the new 1.17 version you can't do this anymore because archers hp was boosted by 5. Added with Elune's Grace ability, the level 3 coil can't kill the archer with one shot anymore. To counter that you can simply attack once with a destroyer (with the orb of annihilation). As the attack becomes AOE all the archers nearby will lose a few hp, which is enough to kill them with one coil.

 

demek Elune da bara moq bastun! na tymno reduce piersing i magic 65% piersing i 80% magic ne zima 100% ot magic i vikat 4e 80% ot 300 bilo 240. 6te go vidim nie tova. Geroite kolko % reduce imaha na magic ? ne be6e li 30%i na tqh im prai6e 240. Basi ne znam kato go vidq togava 6te povqrvam.Nai lo6oto e 4e sa konsultirah s kalkulatora :) i 300:80% = 240 koeto me pla6i. Bahti IMBA RUDUCE. Toi Archmage-a na humanite po lesno umira we deba. 6te po4na Human i 6e igraq sys single MK i 6te im praskam BOLT-ove da vidat teq suckers ELVES.

Link to comment
Share on other sites

emi spored men ud na toq patch 6te stane super imba vs orc ,6toto cl+firelord.....

prosto mai 6te trqbva da pravq spirit lodge vs ud, koeto rqdko stava pone pri men

edo, archerkata ot coil na 1.17 ostaa na 5 health , armora nqma nikakvo zna4enie kolko dmg prai magiqta , oba4e elune's grace ima ;)

a elf imba as always xD

Link to comment
Share on other sites

emi spored men ud na toq patch 6te stane super imba vs orc ,6toto cl+firelord.....

prosto mai 6te trqbva da pravq spirit lodge vs ud, koeto rqdko stava pone pri men

edo, archerkata ot coil na 1.17 ostaa na 5 health , armora nqma nikakvo zna4enie kolko dmg prai magiqta , oba4e elune's grace ima ;)

a elf imba as always xD

 

da vikat 4e toq elune namalq dmg v % i ne znam ina4e po svetlo gi puka kato za svetovno.Kaza mi edin pi4 e probval i gi puka ama po tymno ne znae nikoi i do sq ne sa go potvyrdili. 6te vidim no tova nqma zna4enie az ve4e gi biq elfite pobyrkvam gi prosto ot harras.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
pffffffffffff pff trqq 4akam cracka xD mnoo sa nerva , a lo6oto e , 4e i standalone patcha go teglq s 0 tt

 

:D az o6te v4era go smuknah az sym s orginalni image-i i naprao kato updeitne i se instalva no crack no nothing! :P Patcha e dobyr ot kym edna strana DESTROYERS MASS MANA, MASS DEST. RULZ VS ORC VS HUMAN VS ELF :) koftito DK starts with 3 armor 13% reduce dmg. qde boi kato za svetovno mnogo e zle gorkiq tolkova byrzo go prebivat ako ne go pazi6 kakto trqbva :( tiq blizzard sa golemi fuckers :angry: i bez tva be6e silnoto oryjie vs human a sq mekiq maina vmesto da poglednat IMBA MK i IMBA PALADIN KOITO E sy6tiq paladin kato DK-to i 2mata sa paladini i 2mata imat ama po4ti ednakav magic we Coil = Light , Devine > Death P. , Unholy Aura >< Def. Aura sq pone aurata dava 1.5 def na uniti i 0.5 na heroes :rolleyes: ne kakto predi 2 na units i 1 na heroes da stavat bezsmyrtni KNIGHTS. , PALADIN ULTIMATE> DK ULTIMATE. Kaji mi daje po4ti po-dobyr hero ot DK-to e za kvo dk-to trq6e da mi go pravat takyv slab we basi :angry: . Kolkoto do novite geroi ve4e imam super taktika s Firelord-a i drugiq namira prilojenie kato 2ori. Primerno da zema nqkyv hero i da sloja drugiq 'Alhimika' ;) :) kato 2ori za heal kak zdravo healva fiends i ghouls ne e istina mnogo e dobyr maina za heal samo de :lol: . A i o6te ne6to za tiq stupid humans Toq BM e mnogo gaden nqma c.d na banisha we moje si puska seki pyt banish bahti imbata gadna.Awe nqma nikoga da ima balance v taq igra!!!

Link to comment
Share on other sites

:D az o6te v4era go smuknah az sym s orginalni image-i i naprao kato updeitne i se instalva no crack no nothing!  :P  Patcha e dobyr ot kym edna strana DESTROYERS MASS MANA, MASS DEST. RULZ VS ORC VS HUMAN VS ELF  :)  koftito DK starts with 3 armor 13% reduce dmg. qde boi kato za svetovno mnogo e zle gorkiq tolkova byrzo go prebivat ako ne go pazi6 kakto trqbva  :(  tiq blizzard sa golemi fuckers  :angry: i bez tva be6e silnoto oryjie vs human a sq mekiq maina vmesto da poglednat IMBA MK i IMBA PALADIN KOITO E sy6tiq paladin kato DK-to i 2mata sa paladini i 2mata imat ama po4ti ednakav magic we Coil = Light , Devine > Death P. , Unholy Aura >< Def. Aura sq pone aurata dava 1.5 def na uniti i 0.5 na heroes  :rolleyes:  ne kakto predi 2 na units i 1 na heroes da stavat bezsmyrtni KNIGHTS. , PALADIN ULTIMATE> DK ULTIMATE. Kaji mi daje po4ti po-dobyr hero ot DK-to e za kvo dk-to trq6e da mi go pravat takyv slab we basi :angry: . Kolkoto do novite geroi ve4e imam super taktika s Firelord-a i drugiq namira prilojenie kato 2ori. Primerno da zema nqkyv hero i da sloja drugiq 'Alhimika'  ;)  :)  kato 2ori za heal kak zdravo healva fiends i ghouls ne e istina mnogo e dobyr maina za heal samo de  :lol: . A i o6te ne6to za tiq stupid humans Toq BM e mnogo gaden nqma c.d na banisha we moje si puska seki pyt banish bahti imbata gadna.Awe nqma nikoga da ima balance v taq igra!!!

..... ud>all xD

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...