Jump to content
BulForum.com

WarCraft3: Frozen Throne


JOKe

Recommended Posts

ti moje6 li da prai6 igra ? ili ne si s real ip, ako ne moje6 tq da namerim nqkoi da prai igra ina4e az po sqko vreme sym online kato sym si vky6ti. iana4e 6e e po lesno da si s IP i da hostne6 i da se joina s lancraft-a 6toto ne mi se zanimava s EK b-net-a da go naglasqm.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 785
  • Created
  • Last Reply

Много яка игра и вече сам наи-добрия :evil и в наи-скоро време искам да кайат че ще излиза нов UbGrEiD :devil

Link to comment
Share on other sites

soul fly iam real IP ve4e.....izklu4ih si vgradeniq firewall na XP i se oprai.Moga da hostvam.

Ako imash irc nika mi e BEI....moje da douto4nim...ina4e v momenta mojem da igraem nikaf problem....sq e 4 chasa.

Link to comment
Share on other sites

originalen key za warcraft e buy-the-original-game :evil :evil

edinstveniqt na4in za bulgarskiq igra4 e da si gepne ot nqkoq zalica, kato ima nqkolko minusa1 -baq hora moje da sa go gepnali predi teb=> zaet key

2 -tiq ot zalata moje da sa uporiti gosu igra4i i da igrqt non-stop => zaet key

3- moje da te hvanat i da te izhvyrlqt ot zalata =>nikoga pove4e no6tna,sinini

edinstveniqt plus e, 4e e bezplatno, koeto veroqtno e i po-vajno :evil :evil :evil

Link to comment
Share on other sites

Много яка игра и вече сам наи-добрия :evil и в наи-скоро време искам да кайат че ще излиза нов UbGrEiD :devil

ai da te praa 1vs1 nali si the best

a otnostno cd-key grebeneto ima i drugo :) moje6 da vzeme6 cd-ey ot malka zali4ka s 10 pcta i 1 origianlno wc kudet nikoi ne q e 4uval i nikoi ne igrai wc... taka otpadat i 3te :)

Link to comment
Share on other sites

Edo ako si sam towa nq6to avtomati4no 6te se opravi :) te twoite oligari ne se spirat... puska6 si dostupna ili se napravi na gazar i si pusni ikonomi4na i bnet ti varvi po hubavo ot kolko v s0s :)[int. 20 kb/s]

6tot v s0sa int. e 12-15 i se igrai s 90/110 dokat nqkoi ne po4ni download i e*aa maikata na polojenieto

Link to comment
Share on other sites

awe hora are ako na nqkoi mu se igrae da kazva da jitame 1v1 i 6te slojim obs da gledat tiq koito sa zaribeni. samo mi pratete PM i vednaga praa igra ili v BGIRC sym s nick [WANTED] #evrocom.net #warez.ru Nai-dobre 6te e da se ugovorim v irc na momenta.

Link to comment
Share on other sites

Лошото е, че повечето не сме с реални IP-та и тога е трудно да се намери човек, който да хостне игра. Иначе и аз съм навит... :)

Link to comment
Share on other sites

Edkis imam takawa taktika vs ud 4e e nepobedima!!! ne e vazmojno da sa spre... no 6te igraim samo 1 igra 6tot poe4e nqa smisal.. prosto tolkowa e imba twa ne6to 4e trqa blizzard da go patchant o6te sega!!!

 

daje nqa smisal da igraim.. vlez v irc da ti prata replay-a da vidi6

Link to comment
Share on other sites

Awe taka ili ina4e sme ot plovdiv i mojem da se saberem nqkade.4K e otgovora....

Ako ima naviti are da se saberem i da igraem 1v1 2v2 3v3 ili kvot re6im, zavisi ot horata, (kolko 6te daoidat)Daite da se ugovorim pak da vidim koi kakvo i kak... :woot

Link to comment
Share on other sites

Aide warcraft.Utre kum 4-5 sledobqd do kum ve4erta nikaf proble.S real IP sum zemete si lancraft-a. :) I da se suberem i pove4eko hora i s obs

 

P.S UD imba

P.S Orc imba more

Link to comment
Share on other sites

oO NE and hu balanced?!?!?!?!?!? :blink: t_T omfg omfg i say only: TG and play , the skill decides teh game, teh brain solves :rolleyes: ;)

P.S there is no imba race in teh game, just some strats and units like -human fe lost temple; elf mass mercenaries+ fast tech bears gnoll wood, twisted; orc mass air vs elf; u see ud is teh weakest race :rolleyes: B) :lol: :) :evil :devil

Link to comment
Share on other sites

Ахх откога не сам играл варкрафт, а пък фроузен откога... може обзърв да мина да понауча нещо - вие ми оговрите на друг език с тия имба бимба, и сакращения. Мама му стара преди си се кефих на 3вс3 сега гледам сичките добряци се извадихте на 1в1? Аз го издухах по едно време и се отказах(а може би просто си намерих и оригинален кей за диабло :) )

Но ако има нещо днеска намерете ме в чата съм ник - blowcow

Link to comment
Share on other sites

:pirate to vinagi ima kakvo da nau4i6 ot drugite kato strategii na toq varec :rolleyes: pyk vikam da napraim edna-dve igrici dnes(sybota) kym 16:30+ , postvaite vyv foruma da se razberem ili davaite PM, ako ima naviti, 6a e super qko.

ai i pomnete kfo e kazal brat mi elakeduck-whatever u want the answer is NO :devil manner pls

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...