Jump to content
BulForum.com

WarCraft3: Frozen Throne


JOKe

Recommended Posts

  • Replies 785
  • Created
  • Last Reply

аве много сте зле закво в други реалми ?? Аи да се саберем в Нортренд. si4ki nawite ai da pratqt po edin PM da se razberem

 

 

offtopic :

kakto vijdate, kompyt e zaet ot izvynzemni i az ni moa da si napi6a posta tt (nqqm Flex, 6oto bygva wara)

\

Link to comment
Share on other sites

sled 420 i inavitable az sum nai dobriq bg UD :)) moje6 da pita6 edo :) sajalqam 4e te razo4arovam

v irc sum pak sus su6tiq nick a v wc3-to sum sus s0s.Psihara a na turniri sus Psyhara

mojete da viditi profile da viditi stats na s0s-a i ikonkata na Psyhara da sa razbiiti :)

Link to comment
Share on other sites

nec roy sum go vijdal v hofa toq nik...nec thant go znm ot heroes-a

A we to seki govori.....ae igraem koga?a? :)

Btw v bg ima kude kude po dobri ot tqh i ot vas(ne sum vi vijdal de no sum 999% sigyren ... :)

Link to comment
Share on other sites

lol

nqma po-dobri v bg ot 420,roy,thant,psihara i inevitable

za ud govorim de

ili oniq se kriqt i ne hodqt po turniri i ne kazvat 4e sa ot bg :lol:

p.s az ne igraq ud(predi igraeh) nito pretendiram ,4e moga da igraq, vse o6te se u4a :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

=))) hora az cql den igraq we v europe sym ot sutrin do ve4er taka 4e men kogato i da me hvanete se sym svoboden za play. awe pandarev taktikata s tinker4eto rulira. ama kato se vidim imam da ti obqsnqvam ne6to za neq.

 

ta are utre da se syberem po nqkoe vreme i da po4vame

Link to comment
Share on other sites

Soul Fly кажи си акк де ;)

та ае и аз се включвам само се разберете за час и ден и сам там ( в б-нет да се разбира )

Link to comment
Share on other sites

Така начи който е в бнет да влиза в канал село. Утре/тоест неска щото е след 12 / се ще се засечем

Link to comment
Share on other sites

dneska celiq sledobed predpolagam 4e 6te sum online...

a za bg ud-ta imam reps v koit biq vsi4ki ot teb izbroeni osven 420 6tot mu varza ma twa e otdelen vapros

nqma nikoi ot bg osven SK|zeerax s kogot da ne sum igral i nikoi osve insomnia i didi8 koit da ne sum pobejdaval... igral sum vs vsi4ki veliki tui 4e.. :)

daiti da se ugovorim ma taka 4e vsi4ki da vleznem... 6tot ina4e ne e interesno

nqkuw 4as v kogoto vsi4ki sme na zala[vku6ti] i da si napraim nqkwo regionalno turnir4e

Link to comment
Share on other sites

awe panda q hvyrli 1 pogled na tova:

tuk

 

samo mi kaji tova kak 6e se spre iznervi me maximalno mnogo s tova prase samo se my4i da mi se iztropa na pqcite moje gre6kata da e v expanda ama i bez expand pak 6te6e da me bie .... obqsni mi samo tova prosto nqma spirane.

 

tuk

 

eto malko moi reps da gledat horata :)

Link to comment
Share on other sites

edo dalaverata vs banshee e slednata ... tam det ghoul4etata hvurlqt pot nad durvetata puska6 1 temple i malko zabavq6 2riq hero

puska6 upg na bazata i s 1viq dest. izliza i 1vata banshee

onzi se panira i po4va da ti vadi anti banshee edinici...

a te vzimat extra ot piercing.. gg

no vs giants o6te nz

Link to comment
Share on other sites

мдаа.Видяхте ли новите неутрални герои ? И ако някои каже че не са супер тъпи...

Link to comment
Share on other sites

мдаа.Видяхте ли новите неутрални герои ? И ако някои каже че не са супер тъпи...

az kazvam , 4e sa super qki kato ideq...neka gi ima, az i bez tova tinker ne polzvam,taka 4e te 6te sa samo ako iska6 da napravi6 rotw na replayers ili da se izfuka6 pred priqtelite. az predpo4itam da pobejdavam :devil

Link to comment
Share on other sites

edo dalaverata vs banshee e slednata ... tam det ghoul4etata hvurlqt pot nad durvetata puska6 1 temple i malko zabavq6 2riq hero

puska6 upg na bazata i s 1viq dest. izliza i 1vata banshee

onzi se panira i po4va da ti vadi anti banshee edinici...

a te vzimat extra ot piercing.. gg

no vs giants o6te nz

 

ami az zeh da im igraq s fiends i necrota s wagons taka gi biq. ina4e s DL samo s exe ina4e bez exe no chance.

 

Chaos Posted Today, 12:24 PM

  мдаа.Видяхте ли новите неутрални герои ? И ако някои каже че не са супер тъпи...

 

ediniq ot novite e super qk we ve4e ima i luda taktika s nego cl i beast master ... imba masa summonings

Link to comment
Share on other sites

и аз тва викам.Супер силни са с някви невероятни умения такива. То от другите герои ве4е няма смисал.А ина4е съмоннатите не са трудни 2-3 уиспа или 1-2 драиади и ги няма ве4е

Link to comment
Share on other sites

и аз тва викам.Супер силни са с някви невероятни умения такива. То от другите герои ве4е няма смисал.А ина4е съмоннатите не са трудни 2-3 уиспа или 1-2 драиади и ги няма ве4е

 

=))) da we hi4 ne sa trudni az elf i tqh sys sommonings gi 4upa te draqdite znae6 li 4e za sekudni ostavat bez mana kato ti hakna 1 control necrota 6e si skysat gaza da dispelvat tiq mage skeletons sa ludi... i CL da diga ot lo6ite hlebarki na 3 level non stop. 6te si ishabi6 si4ki wispove i da dokaram 2 wagona s trupove o6te :wir ludnica e.

 

a btw panda izgleda li repa deto sym slojil po-nagore da vidi6 edin orc kvo me naprai... :tongue :blink:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...