Jump to content
BulForum.com

WarCraft3: Frozen Throne


JOKe

Recommended Posts

С мойте над 2000 игри на дота (колко съм скромен) смея да твърдя, че много решиш! Какво може да направи сталкер 1вс1, когато аз започвам със Сфера?! Този войд не искам да ти казвам къде и какво! :) Та за 1вс1 мисля, че най - добър герой НАИСТИНА няма.. Може би Раста заради Рефрешер + Агханим + Бакдоор, но зависи по чии правила се играе... Но ако се играе по правилата на ДЦЕ, мисля че ТЕХ ХЕРО е Невърмор... на 7ми лвл е вече със сакред (от умение +3800 голд).. Няма друг такъв герой!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 785
  • Created
  • Last Reply

хехехх ем щом така мислиш няма лошо .... точно воида пък аз ще use-вам ако си направил sphere .. след което fear и гг .. но всичко си зависи накъде отива играта ... дали има време да се развие или с баба раста до 10ти лвл и играта да е енд .. сичко се наглася до конкретна ситуация ..

Link to comment
Share on other sites

dota=team game ... не е измислена за 1в1 ... едно време играех 1в1 ама е леко безмислено ... при -аr голям шанс да се падне на единия герой с който по никъв начин неможе да противодейства на другия ... при -ap единия избира герой .. другия избира някъв анти герой ... и при двете положения играта е безмислена и безинтересна ... 1в1 е яко -mm ... на турнирите по залите незнам как е .. но и там определено треа дa use-ват -mm за да се определи кой отбор е по-гг ... щото в отбора 1имба герой може да опраи играта ... со идеята на целия пост ... недейте играйте 1в1 .. няма тръпка :) друго си е да чуеш tripple kill ... beyond godlike :)

Link to comment
Share on other sites

Друго си е да си сигурен, че евроком няма да ти спрат нета и да играеш Соло.. И да си стигниш пак 35-40 лвл... Но това е друга тема на разговор.. :) Дота като цяло е институция, а не игра ;) И като цяло режими като -ар -ап и тн... съкс... За това -тп и яко лийг!

Link to comment
Share on other sites

men pyk si me kefi 2x2(AT)

i karti ot tipa enfo/survival

qko enfooooo :D

ima 1 karta PIMP kato enfo e ama e mnoo trudna i mnoo qka

sa6to 1 qka deto se se6tam pak enfo tip e - Everquest / igral sam posledno 1 fevruarska versiq /

az si bqh napravil karta s mnoo divo mele defend the fountain nqkoi moje i da q e vijdal , ama sled 1 problem s zahranvaneto i :angry1

 

Men dota ne me kefi igral sam q 15-20 pyti ama ne6to ne moje da me zaribi :/

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

По-горе съм дал един линк за виртуален диск, който е голям няколко килобайта. Ако пуснеш играта с него и оригиналното .ехе, няма да имаш проблеми с новия пач. Ще ти се свали автоматично при връзка с батъл нет.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Искам да питам от къде мога да си дръпна мисиики от рода Scenario,и трябва ли да имам оригиналната игра за да ги играя,защото се опитах да дръпна тези от BLIZZARD но въобще не мога да ги стартирам. :excl: :excl: :excl:

Link to comment
Share on other sites

Искам да питам от къде мога да си дръпна мисиики от рода Scenario,и трябва ли да имам оригиналната игра за да ги играя,защото се опитах да дръпна тези от BLIZZARD но въобще не мога да ги стартирам. :excl: :excl: :excl:

www.warcraft.org

ako si s stara versiq trqbva da updatne6 igrata.

ako na nqkoi mu e interesni 6te obqsnq i za6to :)

Link to comment
Share on other sites

www.warcraft.org

ako si s stara versiq trqbva da updatne6 igrata.

ako na nqkoi mu e interesni 6te obqsnq i za6to :)

 

 

Братле, мерси много точно това е което търсих :punk :punk :punk .Така и така съм те захванал да ми препоръчаш някаква яка мисика докато се ориентирам.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Имам един проблем като играя... Като дам ALT+G което е цъкването по картата и ми остава health bar-а над главите над юнитите все едно съм задържал само ALT (ама съм забравил да го пусна... :( ) Та това ми е голям проблем, особено в игра - за да цъкам по картата - 1во цъкам с мишката от икноката до картата, иначе все едно ALT + G е постоянно натиснато и после където и да посоча мигам и трябва да натисна ALT + TAB.

Не е в Sticky Keys проблема(5xshift). Не е и от играта. Чудя се може ли да е от flex type ама там шорткъта ми е Ctrl + Shift + A (няма нищо общо с Alt). Ако някой има идея от какво може да е или да предложи нещо, ще съм му много благодарен. Пишете ми на PM.

Link to comment
Share on other sites

Имам един проблем като играя... Като дам ALT+G което е цъкването по картата и ми остава health bar-а над главите над юнитите все едно съм задържал само ALT (ама съм забравил да го пусна... :( ) Та това ми е голям проблем, особено в игра - за да цъкам по картата - 1во цъкам с мишката от икноката до картата, иначе все едно ALT + G е постоянно натиснато и после където и да посоча мигам и трябва да натисна ALT + TAB.

Не е в Sticky Keys проблема(5xshift). Не е и от играта. Чудя се може ли да е от flex type ама там шорткъта ми е Ctrl + Shift + A (няма нищо общо с Alt). Ако някой има идея от какво може да е или да предложи нещо, ще съм му много благодарен. Пишете ми на PM.

da ot flextype e , toi precakva alt-a taka se edno e postoqnno natisnat

spirai go predi da po4ne6 da igrae6 wc

Link to comment
Share on other sites

Имам един проблем като играя... Като дам ALT+G което е цъкването по картата и ми остава health bar-а над главите над юнитите все едно съм задържал само ALT (ама съм забравил да го пусна... :( ) Та това ми е голям проблем, особено в игра - за да цъкам по картата - 1во цъкам с мишката от икноката до картата, иначе все едно ALT + G е постоянно натиснато и после където и да посоча мигам и трябва да натисна ALT + TAB.

Не е в Sticky Keys проблема(5xshift). Не е и от играта. Чудя се може ли да е от flex type ама там шорткъта ми е Ctrl + Shift + A (няма нищо общо с Alt). Ако някой има идея от какво може да е или да предложи нещо, ще съм му много благодарен. Пишете ми на PM.

Ами пич не си кирилизай Windows със Flex Type защото е най-тъпата програма за случач (особено ако трябва да е съчетаваш с WarCraft).Има една програма казва се BG Phonetic Бъди сигурен че тя нама да ти прави проблеми по този случай.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Прекалено е голяма темата, за да я чета цялата, та направо питам : Опитвам се да влезна в bnet, имам оригинали кейове, имам последния пач, но въпреки тва ми пише : "Unable to validate game version.Please reconnect to bnet or apply the curennt game patch manually"

Няква идея как да се оправи ?

 

ПС. с 1.20е съм, това е последния пач който е даден в blizzard.com

Link to comment
Share on other sites

Прекалено е голяма темата, за да я чета цялата, та направо питам : Опитвам се да влезна в bnet, имам оригинали кейове, имам последния пач, но въпреки тва ми пише : "Unable to validate game version.Please reconnect to bnet or apply the curennt game patch manually"

Няква идея как да се оправи ?

 

ПС. с 1.20е съм, това е последния пач който е даден в blizzard.com

slu4aino da si slojil crack ?

Link to comment
Share on other sites

Ем още при инсталацията се слага оригинален цд кий ако не се лъжа ? И след това нямаш нужда от крака и т.н ;)

Link to comment
Share on other sites

Значи аз също имам подобен проблем.Инсталирал съм си warcraft пачове сичко е ок, играя си даже в хеадоф с оригинални кейове съм но като цъкна на б.нет и ми се появява

 

"Unable to connect to b.net.You may be trying to connect to an invalid b.net server.If you are using modem you may need to manualy connect to the internet before connect to b.net.

 

за всеки случай ще кажа че ве нета ми няма грешка.Извинявам се че не мога да прочета цялата тема ако напред е обяснено но нямам никакво време атм.Мерси предварително.

 

Поздрави

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...