Jump to content
BulForum.com

WarCraft3: Frozen Throne


JOKe

Recommended Posts

Сори, ма нямам време да чета цялата тема, а незнам как да го потърся тва нещо така че направо питам.

 

Имам оригинален СД-кеу, но без дискове. Преди време си я бях инсталирал на версия 1.18а с диковете от warez-a. Днес сядам и решавам да ъпдейтна до там най-новото 1.20с, обаче след тва ми иска оня крак за оригиналната версия. Аз имам real.exe_copy_paste_when_patchet_1.18a.rar, но очевидно сега не бачка. Та някой да знае от къде мога да намера за 1.20.

Mount-ваш ТОВА в D-Tools-a и си готов, не ти трябва крак.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 785
  • Created
  • Last Reply
  • 2 weeks later...

Имам проблем с подкарването на тая игрица. Инсталирам я, пускам я и ми показва някакъв FATAL ERROR и некви цифри там :bgrin: Някакви идеи от какво може да е?

 

П.П. Ако дай боже се науча да post-vam картинки и screenshot ще сложа :lol: :tongue

Link to comment
Share on other sites

Съмнява ме да е от крака ама ше пробвам.. Може щастието и на мен да ми се осмихне :) :D

 

EDIT: Не става :( Пак същата мизерия..

The application has encountered a critical error:

FATAL ERROR:

Program: d:\.....\war3.exe

Exception: и там некви цифри и други щуротии

Link to comment
Share on other sites

probvai s shorkyt na destopa na frozenthorne , ne na war3.exe

ako ne stane napi6i mu tova

"D:\Games\Warcraft\Frozen Throne.exe" -opengl

v target

Мерси, ще опитам.

Между другото преди да си форматирам компютъра можех да вляза в главното меню, обаче след като натиснех нещо (Single player, multiplayer,exit и т.н.) компютъра блокираше.. А бях със същия Warcraft :confused

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Да, наистина тук е по-добре. А вместо да се занимаваш с лаунчери, които ще ти съсипят gateways си намери BnetGateWayEditor отнякъде и просто адни вътре колкото сървъри искаш ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Problema mi e sledniq. S 1.18 sum i reshavam da pathna na 1.20c. Puskam updeita, i mi izkarava unable to identify InstallPath\Warraft III

Suotvetno suzdavam registry key sus value "InstallPath", oba4e sled tva mi izpisva sledniq error:

 

Blizzard PrePatch v2.70 compiled on Jul 7 2003

This program patches Warcraft 3

 

Log created at 12:47 am on 04/08/2006

 

ERROR: unable to authenticate archive

 

RESULT: Prepatch failed

 

I sega kvo ??

Link to comment
Share on other sites

Защо преди да питаш не пробваш гоогле?

http://www.warcraft.org/maps/custom/players/159

Тук има и по - нова версия...

Zashto ne sprete da upotrebqvate toq smahnat izraz-Shto ne polzvash google,to si e moq rabota dali she go polzvam ili ne!Shtom pitam nachi sum tursil,qvno ne sum napisal pravilniq kluch.Toq sait go znam,kakto kazah ne sum nacelil pravilnata duma,s koqto da tursq.

Link to comment
Share on other sites

Отиваш на www.headoff.com , намираш играта и четеш инструкциите.

 

Пич това го знам, само че няма активни сървъри и не може!! :cry

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Точно от Пулсар трябва да го напраиш.. Но да си го поръчаш. Другия начин е да го купиш от сайта!

psihar neska obikalqh da tursa 2 chasa i polvina na centara v plovdiv taq baraka pulsar kakto pisheshe v saita ama az nqmam bankova smetka dali she moga si go kupa ot saita i da mi go dostavat v kashti pa kat mi go dostavat na vratata da im dam parite ?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...