Jump to content
BulForum.com

WarCraft3: Frozen Throne


JOKe

Recommended Posts

сложил съм да.. как да го пусна без него ?

nameri me v skype po_taka da ti prata 1 image failove

 

Ем още при инсталацията се слага оригинален цд кий ако не се лъжа ? И след това нямаш нужда от крака и т.н ;)

ako ima6 originalno CD i cd-roma ti e mmm,i 4e qko galta ram i cpu ... da v ob6ti linii e taka

 

 

 

Значи аз също имам подобен проблем.Инсталирал съм си warcraft пачове сичко е ок, играя си даже в хеадоф с оригинални кейове съм но като цъкна на б.нет и ми се появява

 

"Unable to connect to b.net.You may be trying to connect to an invalid b.net server.If you are using modem you may need to manualy connect to the internet before connect to b.net.

 

за всеки случай ще кажа че ве нета ми няма грешка.Извинявам се че не мога да прочета цялата тема ако напред е обяснено но нямам никакво време атм.Мерси предварително.

 

Поздрави

nameri me v skype po_taka da ti prata 1 image failove

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 785
  • Created
  • Last Reply
Съмнява ме да е от крака ама ше пробвам.. Може щастието и на мен да ми се осмихне :) :D

 

EDIT: Не става :( Пак същата мизерия..

The application has encountered a critical error:

FATAL ERROR:

Program: d:\.....\war3.exe

Exception: и там некви цифри и други щуротии

Choveche kak opravi toq problem ????Men me pobarka kakvo li ne opitah no ne i ne pomagaiii plssss

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Unable to connect to battle.net. You may be trying to connet to an invalid Battle.net server. If you are using modem, you may need do manually connect to the internet before connecting to battle.net Това ми изписва като се опитвам да влеза в Баттле нет Европа..... А навсякаде другаде влизам.... Някои случайно да знае от какво е и как мога да го оправя ?

 

 

Мерси Предварително

Link to comment
Share on other sites

Здравейте знам че звучи глупаво но има ли някой който може да сподели един Cd Key за всяка от двете игри с мен?Ако някой е сагласен но няма друг освен своя няма проблем не държа да играя европа,където на вас ви е удобно.Става вапрос за една седмица докато сабера пари за свой.Но не ми се чака:)Не сам играл WC от излизането на WoW...

Link to comment
Share on other sites

Здравейте знам че звучи глупаво но има ли някой който може да сподели един Cd Key за всяка от двете игри с мен?Ако някой е сагласен но няма друг освен своя няма проблем не държа да играя европа,където на вас ви е удобно.Става вапрос за една седмица докато сабера пари за свой.Но не ми се чака:)Не сам играл WC от излизането на WoW...

По-скоро нагло!

Няма как намери некав кий и цъкай офлайн ;)

Link to comment
Share on other sites

Unable to connect to battle.net. You may be trying to connet to an invalid Battle.net server. If you are using modem, you may need do manually connect to the internet before connecting to battle.net Това ми изписва като се опитвам да влеза в Баттле нет Европа..... А навсякаде другаде влизам.... Някои случайно да знае от какво е и как мога да го оправя ?

Мерси Предварително

И на мен ми става така понякога и чакам малко и се оправя. Почакай и пробвай. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Хора значи кракнах си играта и сега не ми сваля патчовете.Спомням си че имаше някав репаир за играта някжа програмка.Ако някои я ма или има линк моял дайте.Ша маунтна .iso на мястото на крак и трябва се оправи...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Втората и третата част ги има след пач 1.13b.

Тук го има написано черно на бяло ;)

Така, че просто си сложи пача и ще ги имаш :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 months later...

Момчета,едно въпросче...Има ли такива,които играят ДотА на Икономична тарифа?Защото аз като си цъкам внезапно ми изписва Waitng For Host,това се получава през определени интервали и за съжаление води до Disconnects понякога(иначе винаги имам малък ping)...Та,това дали е от връзката или някакви проблеми другаде има?На мен ми се струва,че губя пакети и ще звъня на support-a...

Link to comment
Share on other sites

Момчета,едно въпросче...Има ли такива,които играят ДотА на Икономична тарифа?Защото аз като си цъкам внезапно ми изписва Waitng For Host,това се получава през определени интервали и за съжаление води до Disconnects понякога(иначе винаги имам малък ping)...Та,това дали е от връзката или някакви проблеми другаде има?На мен ми се струва,че губя пакети и ще звъня на support-a...

Всички на Евроком за така, не се бой :)

Link to comment
Share on other sites

Всички на Евроком за така, не се бой :)

 

Мерси,значи проблемът не е някъде при мен :P Явно ще сменям тарифата,би трябвало да има резултат :)

Link to comment
Share on other sites

Мерси,значи проблемът не е някъде при мен :P Явно ще сменям тарифата,би трябвало да има резултат :)

Не тарифата, а доставчика. Щом искаш да играеш онлай.

То и аз реших да припомня старите време когато и аз разцъквах ТФТ, но този път в бнет, направо не се играе...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Това не мога да си го обясня! Смятах, че губя пакети, но пуснах един ДУ метър и се оказва, че не губя пакети - т.е. имам си нет. Дори съм играл докато свалям, в момента в който ми лагне за 5 секунди поглеждам, но скоростта на дл не е паднала. Става независимо къде играя - гг-гейм, хоф, б-нет, че даже и с чист лист чекър :)

 

Доста е дразнещо всъщност, понякога в много важни моменти този 5 секунден лаг ми губи игри. Сериозно обмислям за смяната на доставчика, тъй като дори не си обяснявам след като нета ми не спира дефакто през тези 5 сек, защо ми губи пакети от хоста, сървъра и т.н.

 

Крива работа е, на Евроком съм от близо 7 години без прекъсване дори за месец и досега разочарованията са били търпими :) Кривото ми е, че именно Еврокомци бяха резнали кабела на нета на съседите ми, които са на доставчика, които мислех да използвам :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...