Jump to content
BulForum.com

WarCraft3: Frozen Throne


JOKe

Recommended Posts

Пробвай, би трябвало да стане. И чети опътването, до колкото си спомнят, трябва да си пуснал програмата и после да влезеш в бнет или в локала.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 785
  • Created
  • Last Reply
Пробвай, би трябвало да стане. И чети опътването, до колкото си спомнят, трябва да си пуснал програмата и после да влезеш в бнет или в локала.

 

Да ве аз упътването си го знам, ама supported versions на най-новото което намерих е до 1 17

Link to comment
Share on other sites

Добре де, ти пробва ли с някоя от тия дали няма да стане?

 

Пробвах не става... Ако някой може да ми намери някоя версия дето подържа 1.20 ще съм му много благодарен :)

Link to comment
Share on other sites

Разрових се малко из нета и от това, което прочетох разбрах, че няма грабър за 1.20. Единствения вариант е да пачнеш с някоя по-стара версия (ако става) и да пробваш тогава.

 

А между другото, някой може ли да ми даде линк към работещ крак за 1.20 и бнет?

Link to comment
Share on other sites

oohh .. айде пак на помощ :love Changer TFT and RoC (btw непомня дали се виждаше стария кей .. ама от проба глава неболи, kolkoto do Psyhara ... почакай 2 дни да мина 2ра смяна и ще поиграем .. че в нас нета е ужас за дота ;)

 

Тая програмка я имам, ама там не пише настоящия кей...

Link to comment
Share on other sites

Nqkoi da e probval da pravi LOCAL mejdu 2ma na dostypna?! Za6toto az opitvam ot nqkolko dni i LAGA E OGROMEN!

ami v bnet ako nqkoi na dostypna hostne i ti se joinnesh, pingut e 62 sredno ,ama na men pingut mi kum bnet e sredno 120,taka 4e ne se 4udi, btw i nie sme probvali na localna,ama nqma smisal, po-dobre hoff ili bnet

Link to comment
Share on other sites

ima i drug na4in da smeni6 keya no ne znam dali e nadejden smenql sym na nqkoi igri keyovete taka.

start ->run -> regedit i ot tam namirate na software warcraft III i ima edin file <Key> double click i smenqte keya. Az sym smenql key na Star Wars Republic Commando ot tam i na Need For SpeeD Underground 2 stava, no za warcrafta ne znam moje da nqmate problemi, no moje i da razvalite igrata ;) az polzvam changerite za6toto sym s orginalni image-i ae uspeh.

Link to comment
Share on other sites

Хора, помогнете, отчайвам се вече! Играя с елф, винаги, винаги, винаги когато играя с/у ъндед ме изнася в първите 10 минути. Как се спират 10-12 гоула + детнайт с 3 арчерки, може би една хънтреска и демонхънтър 2ро ниво? :cry Помагайте, че самочувствието ми е под масата, четири поредни игри изгубих така. :angry1

Link to comment
Share on other sites

Хора, помогнете, отчайвам се вече! Играя с елф, винаги, винаги, винаги когато играя с/у ъндед ме изнася в първите 10 минути. Как се спират 10-12 гоула + детнайт с 3 арчерки, може би една хънтреска и демонхънтър 2ро ниво? :cry Помагайте, че самочувствието ми е под масата, четири поредни игри изгубих така. :angry1

taka 1 skautva6 s 1 wisp i ako vidi6 4e naistina ti pravi tova ti prepora4vam 1 level imolation slaga6 geroq do 2 moonki i 4aka6 da te obgradi i qko imolation.

Taka sam spiral 6 gula i 1 li4 king sami s 2 ar4erki i DH BEZ ZAGUBA.

i kakto vinagi vsi4ko si e micro :P

Link to comment
Share on other sites

taka 1 skautva6 s 1 wisp i ako vidi6 4e naistina ti pravi tova ti prepora4vam 1 level imolation slaga6 geroq do 2 moonki i 4aka6 da te obgradi i qko imolation.

Taka sam spiral 6 gula i 1 li4 king sami s 2 ar4erki i DH BEZ ZAGUBA.

i kakto vinagi vsi4ko si e micro :P

edno e lich,drugo e dk, drugo e protivniukt ti da e s 10 gula, drug e i vuprosut,4e na 1st skill zaduljitelno trqbva da razviesh mana burn, drug e vuprosut,4e ne trqbva da imash huntress hall,ako imash archerki, ili ne trqbva da imash archerki, a samo huntresski ,dokato imash huntress hall. Ina4e moje da go spresh s beastmaster ili dh po jelanie ako oba4e si izigraesh hubavo detonate s wispovete i durjish archerkite do aow i moonwellite.

Link to comment
Share on other sites

edno e lich,drugo e dk, drugo e protivniukt ti da e s 10 gula, drug e i vuprosut,4e na 1st skill zaduljitelno trqbva da razviesh mana burn, drug e vuprosut,4e ne trqbva da imash huntress hall,ako imash archerki, ili ne trqbva da imash archerki, a samo huntresski ,dokato imash huntress hall. Ina4e moje da go spresh s beastmaster ili dh po jelanie ako oba4e si izigraesh hubavo detonate s wispovete i durjish archerkite do aow i moonwellite.

Вчера намравих 15 арчерки на 2/0 О.о Онзи дойде с втори герой крипт лорд, аз имах сам ДХ на 3 ниво - 1 евейжън и 2 мана бърн. Оставих му и 2те героя без мана, скелетите му и те изчезнаха покрай тва. Убих му гуловете и единият герой. Даже пуснах още две арчерки. Остана му личът на половин кръв и 3-4 фийнда с/у ДХ на червено и арчерка и половина (изчерпани кладенчета, вече нямах нито хънтърс хал нито казарма, олтара го разби точно преди да излезе героя... късмет, мамка му :)) И пак изгубих накрая :wacko: Май просто тренировка ми трябва, благодаря за съветите все пак! :wub:

Link to comment
Share on other sites

Значи според мен трябва да погледаш малко реплеи, виж, в сегашният пач елфът е най -силната раса, ултимативно мощна и не би трябвало да срещаш проблеми да биеш която и да е раса освен може би хюмън. Според мен с арчъри не може да биеш гулове и виж сега колко грешки имаш-1. ПАНДААААААААААААААААААААААА за 2-ри герой срещу ъндед е задължителна,особено ако имаш проблеми с гуловете 2(зависи от стила ти на игра и неговия)-дриади+талони ,само дриади или дриади и мечки , като всичко зависи от това колко дестрота прави той(което може пък да разбереш предварително от броя на Slaughterhouse). Колкото и да говоря, без микро не може, без гледане на реплеи също не може, ама да не вземеш да копираш 1/1 някой добър, просто виж,прави си изводите и т.н, това,което работи за тях, не означава,че ще работи и за теб, но все пак едно две неща ще научиш

(П.С лол ,играл ти е за 1-ви герой лич, 2-ри крипт лорд?!?! ако често срещах такива играчи..............)

Link to comment
Share on other sites

Ами с/у хюман всъщност се справям, засега. Най-лесно ми е срещу елф, което не е много логично, нали?! :) Проблем ми са единствено ръшовете в началото (макар че вече почнах и с тях да се оправям... днес успях само с ДХ 1во ниво с ивейжън и квито там дървета имаше наоколо да убия джудже 2ро ниво и 3 райфъла на пълна кръв (е, имах мнооого кладенчета и той нямаше мана и накрая излезе още една хънтреска но май разбрах истината, че ако правиш сградите си нагъсто, чуждите герои по-трудно минават, а ти се забутваш отзад, лекуваш се и пак биеш И накрая даже спечелих! :)) Както и да е, отивам да търся риплеи с ръшове :) Пак благодаря за съветите!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...