Jump to content
BulForum.com

WarCraft3: Frozen Throne


JOKe

Recommended Posts

  • 4 months later...
  • Replies 785
  • Created
  • Last Reply

Вчера като влязох и ми даунлоадна някъв пач ми изкарва следната грешка:

Blizzard BNUpdate v2.133 compiled on Aug 14 2008

Log created at 12:38 pm on 03/20/2009

 

This patch upgrades Warcraft III The Frozen Throne from the previous version.

 

Registry error loading key 'Warcraft III\InstallPath'

The system cannot find the file specified.

 

 

RESULT: Patch failed

Някой знае ли как се оправя :angry1

Link to comment
Share on other sites

Най-вероятно играта не ти е инсталирана на компа, ами е копие от някъде, или седи от предишна инсталация и за това няма коректни пътеки в регистрите. Ако не забравя довечера ще погледна, мисля, че имах някакъв .reg файл...

 

Та не псувай свети Близард за това :D

Link to comment
Share on other sites

Най-вероятно играта не ти е инсталирана на компа, ами е копие от някъде, или седи от предишна инсталация и за това няма коректни пътеки в регистрите. Ако не забравя довечера ще погледна, мисля, че имах някакъв .reg файл...

 

Та не псувай свети Близард за това :D

Инсталирана си ми е на компа от оригинални дискове и си работеше перфектно докато не излезна тоя пач...

 

 

 

 

След преинстал почна да ми дава друга грешка:

Blizzard BNUpdate v2.130 compiled on Jun 24 2008

Log created at 2:47 pm on 04/20/2009

 

This patch upgrades Warcraft III Reign of Chaos from the previous version.

 

ERROR: unable to apply patch to file 'Abilities\Spells\Items\AIsp\SpeedTarget.mdx'

 

RESULT: Patch failed

И продължава да я дава въшреки трите преинстала :angry1 :angry1 :angry1

 

edit 2://

След 6 преинстала и слагане на по стар пач, от който да ъпдейтне на най-новия се получи... И все пак да им е*а майката на BLIZZARD

Link to comment
Share on other sites

Хм, сега като го припомни, се сетих, че и аз съм имал подобен проблем с грозния кон...

btw, сещаш се да си преименуваш оригиналното war3.exe, ако слагаш крак, нали?

Link to comment
Share on other sites

Хм, сега като го припомни, се сетих, че и аз съм имал подобен проблем с грозния кон...

btw, сещаш се да си преименуваш оригиналното war3.exe, ако слагаш крак, нали?

Аз не слагам кракове...
Link to comment
Share on other sites

Тя играта от 1.22 насам вече не иска диск, така че от кракове смисъл няма. Иначе и моята е оригинална, и моята даде проблем. Оправя се най-лесно ако намериш някой вече пачнал да ти прати:

 

frozen throne.exe

worldedit.exe

war3.exe

warcraftIII.exe

war3patch.mpq

storm.dll

game.dll

 

Заменяш ги в папката на играта и си готов.

Link to comment
Share on other sites

Ами аз с повече нерви се оправих, но успях де... Въпреки това BLIZZARD са си за ебане, защото поразгледах из нета на адски много хора им е дало тоя проблем... Като ще пускат пач да си ги тестват като хората :angry1

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

А някой играе ли в Garena? Писна ми от олигофрени. Мога да събера отбор от 5 човека и да направим някакви игри? Някой...?

Link to comment
Share on other sites

А някой играе ли в Garena? Писна ми от олигофрени. Мога да събера отбор от 5 човека и да направим някакви игри? Някой...?

 

Ами аз мисля да си направя и там акаунт, иначе по принцип играя dota-league.com там не са олигофрени, даже ако си твърде добър може да се пробваш и във Vip игрите ама там са абсолютни маняци :)

Link to comment
Share on other sites

Аз наскоро минах фазата на дразненето и просто си правя безсмислени билдове и си гледам кефа :)

Link to comment
Share on other sites

Аз наскоро минах фазата на дразненето и просто си правя безсмислени билдове и си гледам кефа :)

 

То така се губи удоволствието от играта поне според мен :)

Link to comment
Share on other sites

Е, разбира се, имам си приятели, с които играем сериозни игри вечер в hlr или някой ladder room, но през деня определено напоследък ми е по-забавно да правя гореописаното :)

Link to comment
Share on other sites

Най-забавно е с Void-а да пускаш сфера на съотборниците си и докато лошите ги избиват да им пишеш "бягай, нууб" :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Абе що всеки път, като се опитам да гледам replay на dota - всеки път ми е едно и също. Показва ми чата, но картата стои статична. Нито крийпове се вясват, нито герои, нищо. Никакво движение.

 

Свалил съм последната версия на TFT, в /maps/download имам необходимата версия на dota и пак не става.

 

Идеи?

Link to comment
Share on other sites

Абе що всеки път, като се опитам да гледам replay на dota - всеки път ми е едно и също. Показва ми чата, но картата стои статична. Нито крийпове се вясват, нито герои, нищо. Никакво движение.

 

Свалил съм последната версия на TFT, в /maps/download имам необходимата версия на dota и пак не става.

 

Идеи?

 

Само дота replay ли не можеш да гледаш или всякакви ? Ако са всякакви може би трябва преинстал... Иначе не мога да се сетя за други идеи :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

пак питам, има ли навити за моомоо http://download.mooportal.com/maps/MooMoov3.7GenerationX.w3x

на най-голямата трудност да го минем.

 

Играта е сървайвъл, има много рецепти, куестове, тайни....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...